Jesteś tutaj

„ALE NUMER!” – NAJZABAWNIEJSZY PROGRAM TEJ WIOSNY TYLKO W TV PULS

Już w poniedziałek 13 lutego TV Puls rozpocznie emisję swojej najnowszej produkcji z Katarzyną Kołeczek w roli prowadzącej. W programie mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. „Ale numer!” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. 

„Ale numer!” to najnowsza produkcja Telewizji Puls oparta na formule ukrytej kamery. Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku będzie serwować widzom niezapomnianą porcję  dobrego humoru. W „Ale numer!” prezentowane będą krótkie filmiki, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie stawiani są w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych  momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta na dobry humor gwarantowana! Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek.

„Ale numer!” to program oparty na formacie słynnego kanadyjskiego show „Just for Laughs: Gags”, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Emitowany był w największych światowych stacjach telewizyjnych między innymi takich jak: BBC One UK, Disney Channel Asia, VIVA Brasil czy RTL Television Croatia. Polską wersję poprowadzi Kasia Kołeczek - aktorka filmowa, serialowa i teatralna, która swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. W ostatnim czasie wystąpiła m.in. w kinowym hicie „Bridget Jones 3”.