Jesteś tutaj

MARCIN WÓJCIK PRÓBUJE SIŁ W „GRZE W TRZY LUSTERKA” - TYLKO W SHOW TV PULS „NASTĘPNY PROSZĘ!”

MARCIN WÓJCIK PRÓBUJE SIŁ W „GRZE W TRZY LUSTERKA” -  TYLKO W SHOW TV PULS „NASTĘPNY PROSZĘ!”

 

„Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może” – to hasło piątego odcinka rozrywkowego show TV Puls „Następny proszę!”. Gościem specjalnym będzie Kuba Kozak, który przywoła klimat przedwojennej Warszawy oraz wciągnie Marcina Wójcika do „gry w trzy lusterka”.

Premiera piątego odcinka show „Następny proszę!” już w niedzielę 28 października o godz. 10:30, tylko w TV Puls!

W piątym odcinku show „Następny proszę!” pojawi się gościnnie Kuba Kozak z grupy „Warszawiaki-Trupa Teatralna”, której członkowie podtrzymują pamięć o dawnej Warszawie. Widzowie TV Puls będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać przedwojennej gwary warszawskiej a uczestnicy i Marcin Wójcik – zagrać w starą warszawską „grę w trzy lusterka”.

O doskonałą muzykę zadba, jak zawsze, Grzegorz Wilk wraz ze swoim zespołem, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem wystąpi jako nietypowy sprzątający oraz wcieli się w policjanta.

Poza tym uczestników programu czekają emocje w rozgrywce o główną wygraną – w puli znajduje się ćwierć miliona złotych! Kto zasiądzie w fotelu mistrza i zawalczy w finale o wielkie pieniądze?

Znakomita zabawa w niedzielę 28 października o 10:30, tylko w TV Puls!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.

Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.