Jesteś tutaj

PIĄTKI Z DRESZCZYKIEM OD STYCZNIA W TV PULS!

Tajemnice z przeszłości, zaskakujące zwroty akcji i wielkie emocje – od 11 stycznia TV Puls zaprasza widzów na filmowe piątki z dreszczykiem. Cykl otworzą dwie ekranizacje bestsellerów Nory Roberts – „Triumf pamięci” z Tippi Hedren oraz „Niebo Montany” z Johnem Corbettem.

Piątki z dreszczykiem w TV Puls – co tydzień od 11 stycznia, o godzinie 16:00.

Piątkowe popołudnia w TV Puls zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco. Rozpoczną je ekranizacje dwóch powieści Nory Roberts - amerykańskiej autorki, która od lat znajduje się na liście bestsellerowych pisarzy „New York Times’a”. Jak dotąd, jej powieści ukazały się łącznie w ponad 400 milionach kopii w 34 krajach. W swoich książkach Nora Roberts łączy elementy romansu, powieści sensacyjnej i obyczajowej, tworząc porywające historie, w których zaczytują się miliony fanów na świecie.

„Nora Roberts: Triumf pamięci”
piątek 11 stycznia, 16:00

Cilla McGowan (Brittany Murphy), w przeszłości gwiazda filmowa, obecnie oddaje się swojej pasji - restaurowaniu starych domów. Udaje się do stanu Wirginia, by uchronić od ruiny posiadłość swojej babci, która kilkadziesiąt lat temu zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Remont domu nie będzie jednak łatwy, a to za sprawą zagadkowych zjawisk. Nieoczekiwaną pomocą okaże się przystojny sąsiad, Ford Sawyer. Czy on i Cilla odkryją tajemnice kryjące się w starym domu? W jednej z ról występuje Tippi Hedren – muza Alfreda Hitchocka, zdobywczyni Złotego Globu za rolę w „Ptakach”. 19 stycznia aktorka obchodzi 89. urodziny.

„Nora Roberts: Niebo Montany”
piątek 18 stycznia, 16:00

Testament zamożnego hodowcy bydła z Montany otwiera nowy rozdział w życiu trzech kobiet. Do niedawna nie wiedziały o swoim istnieniu, teraz odkrywają, że są ze sobą spokrewnione. Przyrodnie siostry muszą spędzić rok pod jednym dachem. Jeśli nie zastosują się do ostatniego życzenia ojca, zgodnie z aktem notarialnym stracą prawa do spadku. Kobiety zdają sobie sprawę, że wspólne życie w jednym domu nie będzie łatwe, jednak żadna z nich nie ma pojęcia, co tak naprawdę rozgrywa się na ranczu położonym pod niebem Montany...
W filmie występuje m.in. John Corbett, gwiazda komedii „Moje wielkie greckie wesele”.

W ramach piątków z dreszczykiem TV Puls pokaże też filmy „Urojenie” i „Sekret mojej matki”.

„Urojenie”
piątek 25 stycznia, 16:05

Rachel (Kayla Ewell) jest młodą matką, która postanawia wrócić do pracy. Wraz z mężem decydują się skorzystać z usług lokalnego centrum opieki dziecięcej. Po pewnym czasie ich 4-letnia córeczka Mia zaczyna się dziwnie zachowywać. Rachel stwierdza, że jej dziecko padło ofiarą przemocy ze strony opiekunek. Czy uda jej się udowodnić swoje podejrzenia?

„Sekret mojej matki”
piątek 1 lutego, 16:05

Lauren (Nicole de Boer) dzieli się z rodziną radosną wiadomością o swojej ciąży. Jej matka uznaje, że to właściwy moment, aby wyznać sekret z przeszłości. Otóż jako dziecko Lauren została adoptowana. Kobieta postanawia poznać swoje korzenie i wraz z mężem (Yannick Bisson – znany m.in. z serialu „Detektyw Murdoch”) udaje się do małego miasteczka, by odszukać biologicznych rodziców. Na miejscu okazuje się jednak, że nie wszystko ułoży się po jej myśli…

Tagi: