Jesteś tutaj

TV Puls ze Złotą Telekamerą Tele Tygodnia 2016!

TV Puls otrzymał Złotą Telekamerę Tele Tygodnia 2016 za wybitne osiągnięcia telewizyjne. Złota Tele Kamera jest specjalnym wyróżnieniem dla stacji za dotychczas otrzymane nagrody i za konsekwentną politykę programową.

W imieniu wszystkich pracowników TV Puls dziękuję bardzo widzom oraz redakcji za tak wielkie wyróżnienie. Bardzo się staramy, aby codziennie zapewnić Państwu najwięcej pozytywnych emocji. Ta piękna nagroda będzie nas jeszcze bardziej mobilizować do pracy dla Was. Dziękuję bardzo – powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o., podczas uroczystej gali rozdania nagród.

TV Puls ma na swoim koncie już trzy Telekamery Tele Tygodnia. W 2013 roku TV Puls nagrodzono w kategorii kanał lifestylowy, w 2014 roku za ogromny wzrost oglądalności i dołączenie do piątki największych kanałów telewizyjnych w Polsce, a w 2015 TV Puls otrzymał specjalną Telekamerę Tele Tygodnia dla najbardziej rodzinnego kanału telewizyjnego na rynku. Ceremonia wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2016 odbyła się w poniedziałek, 22 lutego, podczas uroczystej gali w Warszawie. Telekamerę odbierał, Prezes Telewizji Puls sp. z o.o. Dariusz Dąbski.

2015 rok był najlepszym w historii Telewizji Puls, która jest dziś trzecią telewizją komercyjną w Polsce. W 2015 roku Telewizja Puls uzyskała średni udział w rynku na poziomie 5,57% (SHR%, All 16-49), co oznacza prawie 8-procentowy wzrost w porównaniu z 2014 rokiem. Warto też podkreślić, że kanał TV Puls jest jedynym kanałem w TOP 5, który zanotował wzrost w minionym roku.