Jesteś tutaj

7 sekund

Strona główna

7 sekund

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Rumunia, Szwajcaria, Wielka Brytania
,
Rok produkcji: 
2005

7 sekund to ekscytujący i trzymający w napięciu film akcji z elementami kryminału. W roli głównej niezastąpiony Wesley Snipes (Zasady walki). Będzie się działo!

John Tuliver (Wesley Snipes) jest byłym komandosem, który zszedł na złą drogę. Postanowił parać się przestępczością. Przygotowuje jeden ze swoich największych skoków. Jego celem jest wóz pancerny przewożący autentyczny obraz Van Gogha, którego strzeże cała rzesza funkcjonariuszy. Tuliver zbierał najlepszą ekipę, do której zwerbował między innymi Spanky’ego (Deobia Oparei) i Suzę (Georgina Rylance). Akcja przebiega dobrze, ale podczas ucieczki na grupę Tulivera napada inna grupa przestępcza. Kiedy próbują się bronić okazuje się, że ich broń naładowana jest ślepakami. Tuliver jest wściekły, ledwo uchodzi z życiem, a w ręce wrogiego gangu wpada jego wspólniczka. Tuliver postanawia odzyskać cenny obraz, uwolnić dziewczynę, a przede wszystkim odkryć zdrajcę. W trakcie ucieczki Tuliver trafia na sierżant Kelly Anders (Tamzin Outhwaite), którą bierze za zakładniczkę. W tym miejscu zaczyna się jego pogoń z czasem. Czy Tuliver znajdzie winnego?

Obsada

Deobia Oparei, Pete Lee-Wilson, Tamzin Outhwaite, Wesley Snipes
Reżyser: 
Simon Fellows

Konkursy/h1>

Polecamy również

Uniwersalny żołnierz:...piątek, 20 lipca, 20:00

Luc Deveraux, jest jedynym ocalałym z niefortunnego projektu Uniwersalny Żołnierz. Po przejściu na emeryturę został technicznym specjalnego programu rządowego...

Uniwersalny żołnierz: Powrót

Maczetapiątek, 20 lipca, 21:30

Maczeta to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Wilk wojnysobota, 21 lipca, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Piąty elementsobota, 21 lipca, 21:50

Ziemia i jej mieszkańcy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zło zbliża się, by zniszczyć wszystko, co tylko się da. Jednak jest jedno wyjście...

Piąty element

Sędzia Dreddsobota, 21 lipca, 0:15

Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości i porządku bronią Sędziowie. 

Sędzia Dredd

Osaczeniniedziela, 22 lipca, 20:00

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu film sensacyjny. W rolach głównych: Sean Connery i Catherine Zeta-Jones.

Osaczeni

Mocne uderzenieniedziela, 22 lipca, 22:20

Grupa młodych przestępców postanawia porwać dla okupu córkę wpływowego biznesmena... „Mocne uderzenie” to doskonały film akcji, którego nie możecie przegapić!

Mocne uderzenie

Pod ścianąponiedziałek, 23 lipca, 20:00

Shane kończy z niebezpieczną przeszłością i walkami na ringu. Pewnego dnia zostaje jednak postawiony pod ścianą – jeśli wróci na ring, spłaci dług młodszego brata i uratuje go...

Pod ścianą

Street Fighter: Legenda...poniedziałek, 23 lipca, 22:00

Chun Li postanawia odbić ojca z rąk niebezpiecznych przestępców. Po drodze czeka ją wiele niebezpieczeństw! Jedno jest pewne – nie zabraknie doskonałych emocji!

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pocałunek smokapiątek, 27 lipca, 20:00

Chiński agent Liu Jian przybywa do Paryża, by pomóc tamtejszej policji w aresztowaniu niebezpiecznego bossa narkotykowego...

Pocałunek smoka