Jesteś tutaj

Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona

Strona główna

Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona

Postacie

Opis

Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2006

Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona - druga część przygód nieustraszonego bibliotekarza Flynna Carsena (Noah Wyle). Tym razem bohater wyrusza na  poszukiwania artefaktów, które mają doprowadzić go do legendarnego skarbu króla Salomona. Flynn pracuje w Bibliotece Metropolitalnej, w której podziwiać można takie skarby jak puszka Pandory, Excalibur, czy Arkę Przymierza. W ręce Flynna trafia bardzo stary egipski zwój, który prawdopodobnie jest mapą do tajemniczych kopalni króla Salomona. Jego wyprawa jest pełna niebezpieczeństw i zagadek, które bohater musi rozwiązać, jeżeli chce odnaleźć skarb. W zmaganiach towarzyszy mu piękna pani archeolog, Emily Davneport (Gabrielle Anwar), którą Flynn poznaje w kraju faraonów.

Film z pewnością przypadnie do gustu fanom filmów przygodowych, gdyż nawiązuje stylem do produkcji o Indianie Jonesie. Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona to dzieło twórców Dnia Niepodległości.

Obsada

Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Bob Newhart, Olympia Dukakis
Reżyser: 
Jonathan Frakes

Konkursy/h1>

Polecamy również

Powrót do przyszłości IIIsobota, 24 marca, 15:30

„Powrót do przyszłości III” to kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Marty’ego. Jest ok 1955. Marty czeka na Browna, który ma do niego przybyć wehikułem czasu.

Powrót do przyszłości III

Noe: Wybrany przez Bogasobota, 31 marca, 20:00

Noe jest tym, który uratować ma rodzaj ludzki i zwierzęta przed zesłanym na grzesznych ludzi potopem. Stwórca przemawia do...

Noe: Wybrany przez Boga

Ostatni smokniedziela, 1 kwietnia, 8:00

Rycerz Bowen (Dennis Quaid) jest nauczycielem czternastoletniego księcia Einona (Lee Oakes), syna okrutnego i dręczącego poddanych króla Freyna (Peter...