Company of heroes: Oddział bohaterów

Akcja filmu „Company of heroes: Oddział bohaterów” rozgrywa się podczas II wojny światowej. Amerykańscy żołnierze dowiadują się o zamiarach Hitlera... 

Opis

Akcja filmu Company of heroes: Oddział bohaterów rozgrywa się podczas II wojny światowej. Amerykańscy żołnierze, przebywający na linii frontu, dowiadują się o zamiarach Hitlera. Niemcy budują potężną i zaawansowaną technologicznie bombę, której detonacja przesądziłaby o wyniku wojny. Amerykanie nie mają czasu do stracenia i zaczynają opracowywać plan udaremniający zbudowanie śmiercionośnego narzędzia zbrodni. Ich celem jest odnalezienie naukowca zajmującego się tworzeniem bomby.

Company of heroes: Oddział bohaterów to film wojenny amerykańskiej produkcji w reżyserii Dona Michaela Paula (Wpół do śmierci). W obsadzie zobaczymy między innymi znanego z Szeregowca Rayana Toma Sizemore’a wcielającego się w rolę Deana Ransona, Alistaira Mackenziego (Ostatnia miłość na ziemi) jako Chamblissa, a także Chada Michaela Collinsa (Snajper: kolejne starcie) grającego Nate’a.