Paweł 'Trybson' Trybała
Szymon Kołecki

Oglądaj całość 73. Gali PL MMA na PlayPuls.pl!

dni
godzin
minut
sekund

73. Gala PLMMA

Konferencja prasowa 73. Gali PLMMA

72. Gala PL MMA

Ważenie zawodników przed 72. Galą PL MMA

Szymon Kołecki
Imię i nazwisko

Szymon Kołecki

Wiek

36

Waga/wzrost

93/185

Zwycięstwa/porażki/remisy

2/0/0

O tym, że Szymon Kołecki, były prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów i jeden z najbardziej znanych polskich olimpijczyków w historii, myśli o spróbowaniu swoich sił w MMA, mówiono już od dawna. Teraz plany te nabrały realnego kształtu. Złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich zadebiutuje w MMA już 4 marca.

Największe sukcesy Szymona Kołeckiego w podnoszeniu ciężarów:

Paweł „Trybson” Trybała
Imię i nazwisko

Paweł „Trybson” Trybała

Wiek

26

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

3/2/0

Telewizyjną popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show „Warsaw Shore”. W zawodowym MMA zadebiutował w marcu 2015 roku. „Trybson” szybko rozprawił się wtedy z Łukaszem Stojanowskim. Od tamtej pory stoczył kolejne dwa boje w MMA, wylądował w Nastula & Okniński Team i stał się jedną z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA.

Adam Niedźwiedź
Imię i nazwisko

Adam Niedźwiedź

Wiek

24

Waga/wzrost

77/185

Zwycięstwa/porażki/remisy

4/2/0

Krzysztof Kułak
Imię i nazwisko

Krzysztof Kułak

Wiek

36

Waga/wzrost

83/187

Zwycięstwa/porażki/remisy

29/15/2

Marian
Imię i nazwisko

Marian "Golden Boy" Ziółkowski

Wiek

27

Waga/wzrost

70/185

Zwycięstwa/porażki/remisy

17/5/1

Jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli polskiego MMA. Ma potencjał i umiejętności, dzięki którym zdobywał już mistrzostwo PL MMA w wadze lekkiej. Zaliczył kilka znaczących zwycięstw, m.in. dwukrotnie nad Jackiem Kreftem, a także nad Bartłomiejem Kurczewskim, Włochem Giuliano Pennese oraz nad Hiszpanem Jesusem Montero. „Golden Boy”, były piłkarz i model, ma ogromne szanse, by wiele jeszcze w mieszanych sztukach walki osiągnąć.

Karol Linowski
Imię i nazwisko

Karol Linowski

Wiek

32

Waga/wzrost

84/181

Zwycięstwa/porażki/remisy

4/1/0

Brązowy medalista amatorskich mistrzostw świata IMMAF z 2014 roku. Dysponuje potężnym ciosem. Ostatni pojedynek stoczył w maju 2016 roku ze Szwedem Sadibou Sy (5-2 MMA, 1-0 PLMMA), podczas MMA Nastula Cup/PLMMA 67. Choć Linowski wówczas przegrał, to dowiódł, iż jest zawodnikiem bezkompromisowym i nie boi się twardych bojów.

Mateusz
Imię i nazwisko

Mateusz "Juhas" Piskorz

Wiek

25

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

12/3/0

Uchodzi za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników polskiego MMA. 24-letni reprezentant Nastula & Okniński Team ostatni raz walczył w listopadzie 2016, podczas PL MMA 70. Pokonał wtedy już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut (niezdolność rywala do walki) Alexeya Repalova.

Marcin Naruszczka
Imię i nazwisko

Marcin Naruszczka

Wiek

34

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

18/7/1

34-letni mistrz PL MMA w wadze średniej, niepokonany od maja 2014 roku. Przeżywa właśnie drugą sportową młodość. I udanie wykorzystuje kolejny, dobry dla siebie okres: ma na koncie 6 wygranych pojedynków z rzędu. Dobrego występu Naruszczki możemy oczekiwać także podczas gali PL MMA 4 marca 2017. Podczas jego potyczki na pewno nie zabraknie emocji. A także utworu „Przekorny los” discopolowego zespołu Akcent, przy którym tradycyjnie już Naruszczka wychodzi do oktagonu.

Michał Tarabańka
Imię i nazwisko

Michał Tarabańka

Wiek

31

Waga/wzrost

81/180

Zwycięstwa/porażki/remisy

3/6/0

Matt Horwich
Imię i nazwisko

Matt Horwich

Wiek

39

Waga/wzrost

84/180

Zwycięstwa/porażki/remisy

30/25/1

39-letni Amerykanin. Ma na koncie ponad 50 zawodowych walk, z których ponad połowę wygrał. Zjednał sobie sympatię kibiców MMA przede wszystkim bardzo twardą, nieustępliwą postawą w ringu lub w klatce. Zazwyczaj zwycięża przed czasem, a jeśli przegrywa, to po decyzjach sędziowskich. Często opisywany jest jako największy hipis w MMA. Chętnie opowiada o swojej głębokiej wierze w Boga, zamiłowaniu do poezji i muzyki oraz fascynacji mechaniką kwantową. W listopadzie 2016 roku walczył z Marcinem Naruszczką (18-5-1 MMA) na warszawskim Torwarze o mistrzowski pas wagi średniej PL MMA.

Karta Walk 73. Gali PLMMA

Karta Walk

Starcie prawdziwych wojowników. Zobacz kartę walk 73. Gali PLMMA. Transmisja na żywo sportowego wydarzenia już w sobotę, 20 maja o godz. 20:00 w TV Puls.

 

KTO WYGRA MIĘDZYNARODOWE WALKI: ZNAKOMICI BRAZYLIJCZYCY CZY NAJLEPSI WOJOWNICY Z POLSKI?

Już tylko godziny dzielą nas od 73. gali PLMMA - emocjonującego sportowego widowiska, które na żywo będzie transmitować TV Puls. W oktagonie w międzynarodowych walkach Polacy staną oko w oko z Brazylijczykami. Czy Marian Ziółkowski, mistrz PLMMA wagi lekkiej, obroni tytułu i pokona w walce o pas znakomitego Reinaldo Teixera? Kto będzie lepszy – były mistrz PLMMA, nieustraszony Marcin Naruszczka czy doświadczony Leandro Bispo? Co okaże się skuteczniejsze – technika, znajomość jiu-jitsu, siła czy determinacja? Wszystko wyjaśni się w najbliższą sobotę. 73. gala PLMMA - sobota 20 maja od godz. 20:00. Na żywo tylko w TV Puls!

Już są w Warszawie – nieustraszeni wojownicy z Brazylii! Specjalnie dla wszystkich fanów PLMMA mamy zaproszenie od Reinaldo Teixera i Leandro Bispo:

Reinaldo Teixera: Jestem Reinaldo Teixeira. Reprezentuję drużynę z Brazylii. Wszystkich widzów czeka wielki event i wspaniała walka! Mam nadzieję, że mój przeciwnik jest gotów, bo zamierzam zabrać ze sobą pas mistrza!

Leandro Bispo: Jestem Reinaldo Teixeira. Reprezentuję drużynę z Brazylii. Wszystkich widzów czeka wielki event i wspaniała walka! Mam nadzieję, że mój przeciwnik jest gotów, bo zamierzam zabrać ze sobą pas mistrza!

Na gali 20 maja zawalczą również: legenda w podnoszeniu ciężarów, nasz mistrz olimpijski Szymon Kołecki,który zmierzy się z Wojciechem Balejką. Widzowie zobaczą w akcji jednego z najbardziej znanych polskich wojowników Krzysztofa Kułaka (mistrz KSW i Celtic Gladiators) oraz Michała Tarabańkę. Do oktagonu wejdzie także Paweł „Trybson” Trybała, który zawalczy z Adamem Niedźwiedziem, zawodnikiem MMA i uczestnikiem ostatniej edycji programu „Top Model”. O pas w kategorii wagowej do 93 kg będą walczyć Kevin Wiwatowski i Łukasz Klinger.

 

 

Paweł „Trybson" Trybała vs. Adam Niedźwiedź . Kto wygra?

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom wielkie sportowe widowisko na żywo - transmisję 73. gali PLMMA. Początek o godz. 20:00. Ogromne emocje wśród fanów wzbudza walka Pawła „Trybsona” Trybały z Adamem Niedźwiedziem – tego drugiego można było oglądać ostatnio w nieco innej roli w programie „Top Model”. Po konfrontacji obu zawodników na konferencji prasowej TV Puls i PLMMA, promującej 73. galę PLMMA, wiemy, że zapowiada się niesamowite widowisko!

Paweł „Trybson” Trybała triumfował na 72. gali PLMMA 4 marca, gdy znokautował Pawła Bolanowskiego. Adam Niedźwiedź, ekspert w jiu-jitsu, znany m.in. z występu na gali FEN, powraca do MMA po dłuższej przewie. Który z wojowników okaże się silniejszy, bardziej zdeterminowany, lepszy technicznie i wygra? Widzowie TV Puls przekonają się o tym już w sobotę 20 maja. Zapowiada się wieczór pełen niezapomnianych emocji! Sprawdź, co mówią o czekającym ich pojedynku „Trybson” i Adam Niedźwiedź:

Oprócz Pawła „Trybsona” Trybały i Adama Niedźwiedzia na gali 20 maja, którą na wyłączność będzie transmitować na żywo TV Puls, wystąpi szereg innych znakomitych wojowników, w tym z zagranicy.Olimpijski mistrz w podnoszeniu sztangi, Szymon Kołecki, stoczy swoje drugie starcie w MMA – tym razem z Wojciechem Balejką. Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce z Abdisalamem Kubanych z Kirgistanu o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), który skonfrontuje się z Michałem Tarabańką. Na ringu wystąpi także Michał Pasternak, który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. 20 maja Pasternak zmierzy się z Sylwestrem Borysem. A o pas w kategorii wagowej do 93 kg będą walczyć Kevin Wiwatowski i Łukasz Klinger. Na majowej gali zobaczymy również m.in.: Brazylijczyka Leandro Bispo, legendę MMA - Amerykanina Matta Horwicha, Mateusza „Juhasa” Piskorza, Karola Linowskiego oraz w walce amatorskiej Tomasza Balę i Macieja Gąsiorka.

73. PLMMA – transmisja na żywo: TV Puls, sobota 20 maja, od godz. 20:00.

73. Gala PL MMA na żywo w TV Puls!

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom emocjonujące sportowe widowisko - transmisję na żywo 73. gali PLMMA. To już druga, międzynarodowa gala federacji PLMMA, którą na wyłączność transmituje TV Puls. O pas mistrza będą walczyć z Polakami zawodnicy z różnych stron świata. Po raz drugi na ringu wystąpi mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), a Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem, uznanym zawodnikiem MMA, którego ostatnio oglądaliśmy w innej roli w programie „Top Model”.

Gala odbędzie się w Ciechanowie, rodzinnym mieście Szymona Kołeckiego. Na gali 20 maja Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na ringu wystąpi też legenda MMA, Amerykanin Matt Horwich.

- Przed TV Puls transmisja na żywo kolejnego sportowego widowiska federacji PLMMA. Poprzednia gala przyciągnęła przed ekrany telewizorów nie tylko fanów walk MMA, ale również widzów, którzy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy, co nas bardzo motywuje i potwierdza, jak wielki potencjał drzemie w tym sporcie. Wszyscy koncentrujemy się teraz na tym, aby po raz kolejny zapewnić widzom TV Puls sportowe emocje na najwyższym poziomie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Jesteśmy w wirze przygotowań, a wszystko z myślą o fanach MMA. W maju zadebiutuje w PLMMA znakomity wojownik, Krzysztof Kułak, a jego przeciwnikiem będzie Michał Tarabańka. Zapowiada się więc emocjonująca walka. Poza nimi wystąpi szereg innych świetnych zawodników, w tym z zagranicy. Wszystkich gorąco zapraszam, zarówno na trybuny jak i przed telewizory. Zawalczy także Michał Pasternak (przeciwnik nie jest jeszcze znany) który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. Będzie moc! – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PLMMA.

- Zawodników dobieramy w ten sposób, aby za każdym razem poziom walk był wyrównany. Na gali 20 maja jedną z ciekawszych konfrontacji będzie starcie Marcin Naruszczka vs Edilson Franca z Brazylii . A tytułu mistrza wagi lekkiej będzie bronił Marian Ziółkowski. powiedział Paweł Nastula,współorganizator gal federacji PLMMA. Na majowej gali skonfrontują się również m.in.: Brazylijczyk Leandro Bispo, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski, Wojciech Balejko, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz w walce amatorskiej Tomasz Bala i Maciej Gąsiorek. Poprzednią galę, którą 4 marca transmitowała TV Puls, można obejrzeć w bezpłatnym serwisie TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem: http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma. Zawodnikom kibicowali na trybunach m.in. Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Ola Ciupa, Tomasz Oświeciński, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan i Tomasz „Niecik” Niecikowski. Relację można obejrzeć pod linkiem:

Gale PLMMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

 

Gwiazdy na 72. Gali PL MMA, którą na żywo transmitowała TV Puls!

Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Tomasz Oświeciński, Ola Ciupa, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan, Rafał Brzozowski, Tomasz „Niecik” Niecikowski i inni przedstawiciele świata showbiznesu uświetnili swoją obecnością 72. galę PL MMA. Gala odbyła się w sobotni wieczór 4 marca, a transmisję na żywo przeprowadziła TV Puls.

Na skróty z gali TV Puls zaprasza we wtorek 7 marca o godz. 00:15. Widowisko można też oglądać w nieodpłatnym serwisie VOD TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma

Największe emocje wśród widzów od początku wzbudzał wielki debiut Szymona Kołeckiego, mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. – Trzymam kciuki za Szymona, na pewno jest niezwykle silny. Mam świadomość tego, że jako zawodowy sportowiec przygotował się do tego solidnie – powiedział w studiu TV Puls na gali Andrzej Supron.

Szymon Kołecki wygrał starcie z Dariuszem Kaźmierczukiem poprzez spektakularny nokaut.

Na ringu walczył też m.in. Paweł „Trybson” Trybała, który pokonał Pawła Bolanowskiego. Jednym z kibiców „Trybsona” okazał się Tomasz „Niecik” Niecikowski, na trybunach obecna była jego narzeczona Eliza Wesołowska i przyjaciele z „Warsaw Shore”.

Anonserem gali był Ireneusz Bieleninik, dla widzów TV Puls zmagania na ringu komentowali Jacek Adamczyk i Karol Matuszczak, a studio na żywo prowadzili Nina Cieślikowska i Krzysztof Sendecki

Jesteś tutaj

Gala PL MMA