Paweł 'Trybson' Trybała
Szymon Kołecki
20 maja o 20:00! 73. gala MMA!

Do gali pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

72. Gala PL MMA

Ważenie zawodników przed 72. Galą PL MMA

Szymon Kołecki
Imię i nazwisko

Szymon Kołecki

Wiek

36

Waga/wzrost

93/185

Zwycięstwa/porażki/remisy

0/0/0

O tym, że Szymon Kołecki, były prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów i jeden z najbardziej znanych polskich olimpijczyków w historii, myśli o spróbowaniu swoich sił w MMA, mówiono już od dawna. Teraz plany te nabrały realnego kształtu. Złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich zadebiutuje w MMA już 4 marca.

Największe sukcesy Szymona Kołeckiego w podnoszeniu ciężarów:

Paweł „Trybson” Trybała
Imię i nazwisko

Paweł „Trybson” Trybała

Wiek

26

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

2/1/0

Telewizyjną popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show „Warsaw Shore”. W zawodowym MMA zadebiutował w marcu 2015 roku. „Trybson” szybko rozprawił się wtedy z Łukaszem Stojanowskim. Od tamtej pory stoczył kolejne dwa boje w MMA, wylądował w Nastula & Okniński Team i stał się jedną z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA.

Marian
Imię i nazwisko

Marian "Golden Boy" Ziółkowski

Wiek

27

Waga/wzrost

70/185

Zwycięstwa/porażki/remisy

15/5/1

Jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli polskiego MMA. Ma potencjał i umiejętności, dzięki którym zdobywał już mistrzostwo PL MMA w wadze lekkiej. Zaliczył kilka znaczących zwycięstw, m.in. dwukrotnie nad Jackiem Kreftem, a także nad Bartłomiejem Kurczewskim, Włochem Giuliano Pennese oraz nad Hiszpanem Jesusem Montero. „Golden Boy”, były piłkarz i model, ma ogromne szanse, by wiele jeszcze w mieszanych sztukach walki osiągnąć.

Wojciech Orłowski
Imię i nazwisko

Wojciech Orłowski

Wiek

36

Waga/wzrost

93/187

Zwycięstwa/porażki/remisy

6/8/0

Półfinalista turnieju wagi półciężkiej - KSW 13 w 2010 roku. Zanim stał się zawodnikiem MMA startował w Mistrzostwach Polski w zapasach stylu wolnego, gdzie kilkukrotnie zdobywał podium.

Mateusz
Imię i nazwisko

Mateusz "Juhas" Piskorz

Wiek

25

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

10/3/0

Uchodzi za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników polskiego MMA. 24-letni reprezentant Nastula & Okniński Team ostatni raz walczył w listopadzie 2016, podczas PL MMA 70. Pokonał wtedy już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut (niezdolność rywala do walki) Alexeya Repalova.

Karol Linowski
Imię i nazwisko

Karol Linowski

Wiek

32

Waga/wzrost

84/181

Zwycięstwa/porażki/remisy

3/1/0

Brązowy medalista amatorskich mistrzostw świata IMMAF z 2014 roku. Dysponuje potężnym ciosem. Ostatni pojedynek stoczył w maju 2016 roku ze Szwedem Sadibou Sy (5-2 MMA, 1-0 PLMMA), podczas MMA Nastula Cup/PLMMA 67. Choć Linowski wówczas przegrał, to dowiódł, iż jest zawodnikiem bezkompromisowym i nie boi się twardych bojów.

Marcin Naruszczka
Imię i nazwisko

Marcin Naruszczka

Wiek

34

Waga/wzrost

84/182

Zwycięstwa/porażki/remisy

18/5/1

34-letni mistrz PL MMA w wadze średniej, niepokonany od maja 2014 roku. Przeżywa właśnie drugą sportową młodość. I udanie wykorzystuje kolejny, dobry dla siebie okres: ma na koncie 6 wygranych pojedynków z rzędu. Dobrego występu Naruszczki możemy oczekiwać także podczas gali PL MMA 4 marca 2017. Podczas jego potyczki na pewno nie zabraknie emocji. A także utworu „Przekorny los” discopolowego zespołu Akcent, przy którym tradycyjnie już Naruszczka wychodzi do oktagonu.

Matt Horwich
Imię i nazwisko

Matt Horwich

Wiek

39

Waga/wzrost

84/180

Zwycięstwa/porażki/remisy

28/25/1

39-letni Amerykanin. Ma na koncie ponad 50 zawodowych walk, z których ponad połowę wygrał. Zjednał sobie sympatię kibiców MMA przede wszystkim bardzo twardą, nieustępliwą postawą w ringu lub w klatce. Zazwyczaj zwycięża przed czasem, a jeśli przegrywa, to po decyzjach sędziowskich. Często opisywany jest jako największy hipis w MMA. Chętnie opowiada o swojej głębokiej wierze w Boga, zamiłowaniu do poezji i muzyki oraz fascynacji mechaniką kwantową. W listopadzie 2016 roku walczył z Marcinem Naruszczką (18-5-1 MMA) na warszawskim Torwarze o mistrzowski pas wagi średniej PL MMA.

73. Gala PL MMA na żywo w TV Puls!

W sobotę 20 maja TV Puls po raz kolejny zapewni swoim widzom emocjonujące sportowe widowisko - transmisję na żywo 73. gali PLMMA. To już druga, międzynarodowa gala federacji PLMMA, którą na wyłączność transmituje TV Puls. O pas mistrza będą walczyć z Polakami zawodnicy z różnych stron świata. Po raz drugi na ringu wystąpi mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Na majowej gali zadebiutuje w PLMMA jeden z najbardziej znanych polskich wojowników, Krzysztof Kułak (mistrz KSW i Celtic Gladiators), a Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się z Adamem Niedźwiedziem, uznanym zawodnikiem MMA, którego ostatnio oglądaliśmy w innej roli w programie „Top Model”.

Gala odbędzie się w Ciechanowie, rodzinnym mieście Szymona Kołeckiego. Na gali 20 maja Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w międzynarodowej walce o pas kategorii lekkiej, a Marcin Naruszczka i Edilson Franca z Brazylii staną do walki po mistrzostwo wagi średniej. Na ringu wystąpi też legenda MMA, Amerykanin Matt Horwich.

- Przed TV Puls transmisja na żywo kolejnego sportowego widowiska federacji PLMMA. Poprzednia gala przyciągnęła przed ekrany telewizorów nie tylko fanów walk MMA, ale również widzów, którzy wcześniej nie interesowali się tą dyscypliną. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy, co nas bardzo motywuje i potwierdza, jak wielki potencjał drzemie w tym sporcie. Wszyscy koncentrujemy się teraz na tym, aby po raz kolejny zapewnić widzom TV Puls sportowe emocje na najwyższym poziomie – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Jesteśmy w wirze przygotowań, a wszystko z myślą o fanach MMA. W maju zadebiutuje w PLMMA znakomity wojownik, Krzysztof Kułak, a jego przeciwnikiem będzie Michał Tarabańka. Zapowiada się więc emocjonująca walka. Poza nimi wystąpi szereg innych świetnych zawodników, w tym z zagranicy. Wszystkich gorąco zapraszam, zarówno na trybuny jak i przed telewizory. Zawalczy także Michał Pasternak (przeciwnik nie jest jeszcze znany) który walczył m.in. z Rogerem Gracie o tytuł Największej organizacji w Azji ONE Championship. Będzie moc! – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PLMMA.

- Zawodników dobieramy w ten sposób, aby za każdym razem poziom walk był wyrównany. Na gali 20 maja jedną z ciekawszych konfrontacji będzie starcie Marcin Naruszczka vs Edilson Franca z Brazylii . A tytułu mistrza wagi lekkiej będzie bronił Marian Ziółkowski. powiedział Paweł Nastula,współorganizator gal federacji PLMMA. Na majowej gali skonfrontują się również m.in.: Brazylijczyk Leandro Bispo, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski, Wojciech Balejko, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz w walce amatorskiej Tomasz Bala i Maciej Gąsiorek. Poprzednią galę, którą 4 marca transmitowała TV Puls, można obejrzeć w bezpłatnym serwisie TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem: http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma. Zawodnikom kibicowali na trybunach m.in. Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Ola Ciupa, Tomasz Oświeciński, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan i Tomasz „Niecik” Niecikowski. Relację można obejrzeć pod linkiem:

Gale PLMMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

 

Gwiazdy na 72. Gali PL MMA, którą na żywo transmitowała TV Puls!

Rinke Rooyens, Katarzyna Wołejnio, Dorota Goldpoint, Andrzej Supron, Tomasz Oświeciński, Ola Ciupa, Alan Andersz, Paulla, Tomasz Iwan, Rafał Brzozowski, Tomasz „Niecik” Niecikowski i inni przedstawiciele świata showbiznesu uświetnili swoją obecnością 72. galę PL MMA. Gala odbyła się w sobotni wieczór 4 marca, a transmisję na żywo przeprowadziła TV Puls.

Na skróty z gali TV Puls zaprasza we wtorek 7 marca o godz. 00:15. Widowisko można też oglądać w nieodpłatnym serwisie VOD TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma

Największe emocje wśród widzów od początku wzbudzał wielki debiut Szymona Kołeckiego, mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. – Trzymam kciuki za Szymona, na pewno jest niezwykle silny. Mam świadomość tego, że jako zawodowy sportowiec przygotował się do tego solidnie – powiedział w studiu TV Puls na gali Andrzej Supron.

Szymon Kołecki wygrał starcie z Dariuszem Kaźmierczukiem poprzez spektakularny nokaut.

Na ringu walczył też m.in. Paweł „Trybson” Trybała, który pokonał Pawła Bolanowskiego. Jednym z kibiców „Trybsona” okazał się Tomasz „Niecik” Niecikowski, na trybunach obecna była jego narzeczona Eliza Wesołowska i przyjaciele z „Warsaw Shore”.

Anonserem gali był Ireneusz Bieleninik, dla widzów TV Puls zmagania na ringu komentowali Jacek Adamczyk i Karol Matuszczak, a studio na żywo prowadzili Nina Cieślikowska i Krzysztof Sendecki

PL MMA na żywo tylko w TV Puls! na ringu m.in. debiutujący w PL MMA Szymon Kołecki oraz Paweł "Trybson" Trybała

Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu. Kto wygra starcia na pierwszej w tym roku gali Profesjonalnej Ligi MMA? Przekonają się o tym widzowie TV Puls. W sobotę 4 marca od godz. 20:00 TV Puls – jako jedyna telewizja w Polsce – zaprasza na transmisję gali PL MMA, czyli polskich mieszanych sztuk walki. Na ringu zmierzą się m.in. złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, dla którego będzie to debiut w MMA, oraz znany z reality show „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, członek „Nastula & Okniński Team”, obecnie jedna z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA.

Na ringu w sobotę 4 marca skonfrontują się również m.in.: Marcin Naruszczka, Marian „Golden Boy” Ziółkowski, Mateusz „Juhas” Piskorz, Karol Linowski oraz Matt Horwich.

- Sztuki walki MMA stają się w Polsce coraz bardziej popularne. To nie tylko pojedynek na ringu, ale przede wszystkim emocjonujące widowisko. A widz poszukuje w telewizji właśnie wielkich emocji. Mamy wspaniałych polskich zawodników, którzy cieszą się wielką sympatią wśród fanów. Jako trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce proponujemy naszym widzom maksymalną dawkę emocji, tym razem z wielkiego widowiska na żywo – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Cieszymy się, że galę Profesjonalnej Ligi MMA będzie transmitować TV Puls. Telewizja ta oferuje świetną rozrywkę oraz ma ogromny zasięg, dzięki czemu wiemy, że z naszą galą znajdziemy się praktycznie w każdym polskim domu. – powiedział Mirosław Okniński, właściciel PL MMA, który organizuje walki od 2002 roku.

Mam nadzieję, że widzowie TV Puls pokochają polskie sztuki walki MMA. Poza tym z prezesem TV Puls, Dariuszem Dąbskim, łączy nas sportowy duch – powiedział Paweł Nastula, mistrz olimpijski z Atlanty w 1996 w judo, a od 2005 roku zawodnik MMA.

Gale PL MMA to polskie mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie, organizowane w całym kraju. Podczas każdej z gal, w karcie walk, znajduje się przynajmniej 8 pojedynków. Wartością dodaną każdego widowiska jest rywalizacja czołowego polskiego wojownika z dobrym rywalem z Europy oraz potyczka o pas międzynarodowego mistrza Profesjonalnej Ligi MMA.

PL MMA – transmisja gali:
TV Puls, sobota 4 marca, od godz. 20:00

 

Zobacz Kartę Walk 72 Gali PL MMA. Transmisja w TV Puls, godz. 20:00 – 23:00.

Karta walk PL MMA

Jesteś tutaj

Gala PL MMA