Godzina zemsty

W świecie pełnym zbrodni i mafijnych porachunków trzeba stać się jedną z jego części. Tak uczynił Val Resnick i Porter, którzy bez względu...

Opis

Godzina zemsty to film utrzymany w mafijnym klimacie. Fani takiego gatunku powinni koniecznie go obejrzeć. W roli głównej zobaczymy Mela Gibsona (Mad Max). Najlepsze rozrywka gwarantowana!

W świecie pełnym zbrodni i mafijnych porachunków trzeba stać się jedną z jego części. Tak uczynił Val Resnick (Gregg Henry) i Porter (Mel Gibson), którzy bez względu na ogromne niebezpieczeństwo kradną chińskiej mafii grube pieniądze. Nieoczekiwanie przy podziale pieniędzy dochodzi między nimi do konfliktu. Val Resnick dopuszcza się zdrady, pomaga mu w tym żona Portera Lynn (Deborah Kara Unger), która oddaje kilka strzałów w stronę męża. Resnick zabiera pieniądze i ucieka razem z Lynn. Nie wiedzą, że Porter nie zginął od ran postrzałowych. Kiedy Porter dochodzi do pełni sił może w końcu zemścić się za zdradę, a przede wszystkim chce odzyskać skradzione mu pieniądze. Porter znajduje na początku swoją żonę, ale jest już za późno. Lynn od zawsze miała problem z narkotykami, a teraz je przedawkowała. Wkrótce po tym zdarzeniu trafia na ślad Resnicka i nie zamierza być miły. Okazuje się, że jego były wspólnik pracuje dla mafii, ponieważ musi spłacić dług, który u niej zaciągnął. Teraz Porter musi zmierzyć się nie tylko z Resnickiem, ale także z całą mafią. Jest gotowy poświęcić swoje życie tylko po to, aby odzyskać utracony honor. Na drodze Portera pojawia się prostytutka Rosie (Maria Bello), która postanawia mu pomagać. Czy Porter zemści się na byłym wspólniku, czy też mafia zgładzi go zanim się obejrzy?