Hulk

Młody człowiek staje się potworem w mgnieniu oka, ale kiedy jego gniew ustępuje znów jest normalnym mężczyzną. "Hulk" to film pełen akcji i nieoczekiwanych wydarzeń.

Opis

Hulk to film pełen akcji i nieoczekiwanych wydarzeń. Młody człowiek staje się potworem w mgnieniu oka, ale kiedy jego gniew ustępuje znów jest normalnym mężczyzną. Niestety, ktoś chce wykorzystać jego umiejętności w niecnych celach. W rolach głównych zobaczymy: Erica Bana (Troja) i Jennifer Connelly (Noe: Wybrany przez Boga).

Bruce Banner (Eric Bana) tak jak jego przybrani rodzice pracuje jako naukowiec. Nigdy nie dowiedział się kim byli jego biologiczni rodzice i nie chce tego wiedzieć. Razem z miłością swojego życia Betty Ross (Jennifer Connelly) testuje nanoleki na żabach. Niestety, bez powodzenia. Nieoczekiwanie w laboratorium pojawia się Glenn Talbot (Josh Lucas), który składa Betty propozycję zmiany pracy i większego wynagrodzenia. Kobieta nie godzi się na to. Okazuje się, że Glenn chce wykorzystać ich okdrycie w celu stworzenia samoleczących się żołnierzy – niezniszczalnej armii. Podczas naprawy sprzętu laboratyjnego kolega Bruce’a doprowadza do spięcia. W tym samym czasie Banner wchodzi do pomieszczenia laboratyjnego. Spięcie uruchamia aktywację i wypuszczenie nanoleków oraz promieniowania. Bruce ratuje swojego kolegę, a na siebie przyjmuje porcję promieniowania. Wkrótce Banner odkrywa, że kiedy się stresuje jego ciało się zmienia. Ze zwykłego człowieka staje się zielonym olbrzymem, nazwanym później Hulkiem.