Idealna współlokatorka

"Idealna współlokatorka" to wciągający i trzymający w napięciu thriller. W roli głównej zobaczymy Boti Bliss, która wciela się w postać kobiety polującej na bogatych mężczyzn.

Oglądaj w

TV Puls
  • Idealna współlokatorka
    piątek, 26 lipca, 16:0016 90 min.

Opis

Idealna współlokatorka to wciągający i trzymający w napięciu thriller. W roli głównej zobaczymy Boti Bliss. Bliss wciela się w postać kobiety polującej na bogatych mężczyzn i zdolna jest do wszystkiego, aby osiągnąć zamierzony cel.

Ashley (Ashley Leggat) jest studentką i pracuje jako kelnerka. Pewnego wieczoru zostaje okradziona. Złodziej włamał się do jej samochodu wybijając szybę i zabrał laptop. Zrozpaczona dziewczyna nie ma pieniędzy na pokrycie szkód, ponieważ nie wykupiła ubezpieczenia. Ashley ma bogatego ojca, nie chce jednak pożyczać od niego pieniędzy, ponieważ chce pokazać, że potrafi sobie sama poradzić. W pracy dziewczyny pracuje również kobieta imieniem Carrie (Boti Bliss). Podczas wspólnego wyjścia na drinki po pracy Carrie mówi, że jej współlokator zginął w wypadku. Ashley proponuje jej wspólne mieszkanie, liczy na to, że dzięki temu zaoszczędzi trochę pieniędzy. Kiedy dziewczyna udaje się na przyjęcie urodzinowe swojego ojca Richarda (William R. Moses) jej nowa współlokatorka przeszukuje jej mieszkanie, jest również w posiadaniu laptopa Ashley. Dziewczyna nie jest świadoma, że przyjęła pod dach kobietę, która ma nieciekawą przeszłość i teraz planuje nieczystymi zagraniami zbliżyć się do bogatego Richarda. Carrie przeszukując karty zdrowia Ashley i znajduje informację o alergiach. Postanawia to wykorzystać i dodaje do jedzenia sos rybny. Dziewczyna dostaje wstrząsu anafilaktycznego, a lek który sobie wstrzykuje nie działa, ponieważ Carrie go podmieniła. W ostatniej chwili dzwoni po karetkę oraz ojca Ashley. Dzięki tej sytuacji kobieta mogła w końcu spotkać Richarda i oczarować go. Mężczyzna zaprasza Carrie na kolację w ramach podziękowania za uratowanie córki. Kobieta wykorzystuje okazję i szuka informacji na temat Richarda, chce oczarować go podobnym gustem i smakiem. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, ale czy Ashley zorientuje się, że jej nowa współlokatorka nie jest tym za kogo się podaje?