Kochany urwis 2

Do małego miasteczka Mortville przeprowadza się Ben, który opiekuje się przybranym synem Juniorem. Ben budzi ogromne zainteresowanie wśród miejscowych kobiet...

Opis

Kochany urwis 2 to komedia dla całej rodziny! W filmie nie zabraknie dużej ilości śmiesznych dialogów i scen, które potrafią rozbawić do łez.
Do małego miasteczka Mortville przeprowadza się Ben (John Ritter), który opiekuje się przybranym synem Juniorem (Michael Oliver). Ben budzi ogromne zainteresowanie wśród miejscowych kobiet, które zachwycają się mężczyzną potrafiącym samotnie wychowywać syna. Ich ciekawość jest tak duża, że tłumnie zjawiają się przed domem nowego mieszkańca miasteczka. Cała ta sytuacja nie podoba się Juniorowi, który nie ma zamiaru dzielić się ojcem. Nic nie przekupi małego chłopca, nawet ogromne ilości słodkości i inne atrakcje. Serce Bena zaczyna jednak mocniej bić na widok jednej z kobiet. Lawanda Dumore (Laraine Newman) jest ambitna, a mężczyzna wydaje się być dobrą partią na męża. Ojciec Bena stara się pomóc Lawandzie oczarować syna, ponieważ wie, że kobieta jest bardzo bogata. Ben bardzo szybko daje się wciągnąć w intrygę sąsiadki i nie zauważa nawet, że dopiero co poznana kobieta zmienia całe jego życie i ustawia je według swoich zachcianek. Junior nie jest z tego zadowolony, nie przepada za Lawandą, a ona nie znosi chłopca. Mimo niegrzecznego zachowania chłopca Lawanda nie daje za wygraną, zastrasza Juniora szkołą z internatem. Chłopiec nie ma zamiaru dopuścić do ślubu, ale czy jest w stanie przekonać Bena, że kobieta, której się oświadczył jest najgorszym wyborem jakiego mógł dokonać?