Jesteś tutaj

Królowa ringu

Strona główna

Królowa ringu

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
USA, Niemcy
,
Rok produkcji: 
2004

Film Królowa ringu opowiada historię Jackie Kallen, jedynej kobiety, która zaistniała w boksie jako trenerka zawodników w sześciu kategoriach wagowych. Ze zwykłych bokserów zrobiła mistrzów, którzy nie raz pokazali na co ich stać. W jej rolę wciela się Meg Ryan (Top Gun). Jeżeli chcecie poczuć niesamowite emocje, to koniecznie znajdźcie chwilę na obejrzenie tego filmu!

Jackie Kallen (Meg Ryan) od małego była traktowana jak ktoś niepotrzebny. Była wyganiana z treningów bokserów dlatego, że była dziewczyną. Tylko jej wujek mówił jej, że nie powinna słuchać innych, ponieważ jest mądrą dziewczynką i wyrośnie na kobietę, z której zdaniem będą liczyć się inni ludzie. Niestety, Jackie w dorosłym życiu nie radzi sobie zbyt dobrze, jeżeli chodzi o stawianie na swoim. Pracuje jako sekretarka i znosi kąśliwe uwagi partnera biznesowego Larocci (Tony Shalhoub), który zajmuje się boksem. Choć bardzo boli ją takie traktowanie, to nie znajduje sobie siły, aby pokazać, że ona również ma własne zdanie i duże pojęcie o boksie. Nadchodzi jednak dzień, w którym mówi co myśli i tym sposobem zostaje właścicielką kontraktu na jednego z bokserów za jedynego jednego dolara. Sama nie mogła w to uwierzyć, a Larocca już zaczął zacierać ręce na myśl o wielkiej porażce Jackie. Kiedy szef mówi jej, że powinna zadzwonić do Larocci i przeprosić go Jackie nie wytrzymuje i rzuca pracę, aby zacząć trenować swojego boksera. Kiedy idzie się z nim spotkać okazuje się, że jej podopieczny nie stroni od narkotyków. Przypadkowo w tym samym miejscu zjawia się Luther Shaw (Omar Epps) i wszczyna bójkę w związku z pieniężnymi zaległościami boksera w interesach. Kiedy Jackie widzi jakie ciosy wymierza Luther jest zachwycona, ale musi uciekać, gdyż sytuacja robi się niebezpieczna. Po chwili na miejsce przyjeżdża policja i zgarnia chłopaka, za którego Jackie wpłaca kaucję i przedstawia mu ofertę dotyczącą rozpoczęcia treningów bokserskich pod jej okiem. Luther początkowo nie chce jej słuchać, ale po kilku dniach zjawia się, aby rozpocząć trening. Czy Jackie uda się udowodnić, że nie tylko mężczyźni mają wstęp do świata boksu? Czy przeciętny chłopak może stać się mistrzem?

Obsada

Charles S. Dutton, Meg Ryan, Omar Epps, Tim Daly, Tony Shalhoub
Reżyser: 
Charles S. Dutton

Konkursy/h1>

Polecamy również

Uniwersalny żołnierz:...piątek, 20 lipca, 20:00

Luc Deveraux, jest jedynym ocalałym z niefortunnego projektu Uniwersalny Żołnierz. Po przejściu na emeryturę został technicznym specjalnego programu rządowego...

Uniwersalny żołnierz: Powrót

Maczetapiątek, 20 lipca, 21:30

Maczeta to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Wilk wojnysobota, 21 lipca, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Piąty elementsobota, 21 lipca, 21:50

Ziemia i jej mieszkańcy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zło zbliża się, by zniszczyć wszystko, co tylko się da. Jednak jest jedno wyjście...

Piąty element

Sędzia Dreddsobota, 21 lipca, 0:15

Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości i porządku bronią Sędziowie. 

Sędzia Dredd

Osaczeniniedziela, 22 lipca, 20:00

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu film sensacyjny. W rolach głównych: Sean Connery i Catherine Zeta-Jones.

Osaczeni

Mocne uderzenieniedziela, 22 lipca, 22:20

Grupa młodych przestępców postanawia porwać dla okupu córkę wpływowego biznesmena... „Mocne uderzenie” to doskonały film akcji, którego nie możecie przegapić!

Mocne uderzenie

Pod ścianąponiedziałek, 23 lipca, 20:00

Shane kończy z niebezpieczną przeszłością i walkami na ringu. Pewnego dnia zostaje jednak postawiony pod ścianą – jeśli wróci na ring, spłaci dług młodszego brata i uratuje go...

Pod ścianą

Street Fighter: Legenda...poniedziałek, 23 lipca, 22:00

Chun Li postanawia odbić ojca z rąk niebezpiecznych przestępców. Po drodze czeka ją wiele niebezpieczeństw! Jedno jest pewne – nie zabraknie doskonałych emocji!

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pocałunek smokapiątek, 27 lipca, 20:00

Chiński agent Liu Jian przybywa do Paryża, by pomóc tamtejszej policji w aresztowaniu niebezpiecznego bossa narkotykowego...

Pocałunek smoka