Krwawe walentynki

W mieście Harmony dochodzi do wypadku górniczego. W kopalni zostają uwięzieni górnicy, a wraz z nimi Harry Warden. Jako jedyny uchodzi...

Opis

Krwawe walentynki to powrót do lat 80. pełną parą! Reżyser Patrick Lussier postanowił odświeżyć i przeobrazić w obraz 3D horror Moja krwawa walentynka z 1981 roku. W rolach głównych zobaczymy Jaime King (Agenci bardzo specjalni) i Jensena Acklesa (Nie z tego świata).

W mieście Harmony dochodzi do wypadku górniczego. W kopalni zostają uwięzieni górnicy, a wraz z nimi Harry Warden (Richard John Walters). Jako jedyny uchodzi z życiem. Trafia do szpitala w stanie śpiączki. W czasie jego pobytu w szpitalu wychodzi na jaw, że zabił on górników, którzy zostali uwięzieni razem z nim tylko po to, aby nie umrzeć z braku powietrza. Kiedy po roku wybudza się ze śpiączki dopuszcza się kolejnego przestępstwa, a wręcz masakry. Zabija personel i pacjentów szpitala, łącznie 22 osoby. Zostaje schwytany kiedy napada na nastolatków, którzy weszli obejrzeć kopalnię. Policjanci w ostatnich chwili strzelają do Wardena i tym samy m z życiem uchodzi jeden z chłopaków Tom Hanniger (Jensen Ackles). Chłopak po dziesięciu latach od wyprowadzki ponownie pojawia się w mieście. Dzień, w którym tam przybywa to walentynki. Razem z jego powrotem zaczynają mieć miejsce makabryczne zbrodnie. Oskarżenia padają na Toma, a jedyną osobą, która wierzy w jego niewinność jest jego była dziewczyna Sarah (Jamie King). Wszyscy obawiają się najgorszego, że Warden powrócił i postanowił się zemścić. Czy morderca zostanie schwytany?