Księżniczka łabędzi

Zły czarownik rzuca zaklęcie na piękną księżniczkę Odettę i przemienia ją w łabędzia. Uratować ją może tylko prawdziwa miłość.

Opis

Dawno, dawno temu w świecie cudownych baśni były dwa królestwa, w jednym z nich mieszkała księżniczka Odetta, w drugim z kolei książę Derek. Pewnego dnia ich rodzice postanowili wydać za siebie swoje dzieci i tym samym połączyć dwa królestwa. Początkowo młodzi nie byli do tego przekonani, jednak stopniowo zaczęło rodzić się pomiędzy nimi uczucie. Kiedy wydawało się, że wszystko jest idealnie, ich szczęście postanowił przerwać przebiegły Rothebart. Czarownik uprowadził księżniczkę i rzucił na nią zaklęcie, przemieniając w pięknego łabędzia. Co wieczór Odetta odzyskuje swą postać, ale gdy tylko zbliża się świt ponownie zmienia swą postać. Z kolei Rothbart każdej nocy prosi ją o rękę. Jeśli księżniczka się zgodzi, zły czar pryśnie. Jednak równocześnie zły czarownik zostanie władcą królestwa. Czy Odetta będzie wystarczająco wytrwała? Czy Derek zdoła ją odnaleźć i udowodnić swą wielką miłość?

Księżniczka łabędzi to wspaniała animacja o miłości, zaufaniu i odwadze, pełnym magii i przygód, muzyki i humoru. To muzyczny film animowany oparty na klasycznej baśni o Jeziorze Łabędzim.