Małolaty na obozie

Charlie i Phil tak bardzo przerażeni są wizją wyjazdu swoich dzieci na obóz, że postanawiają zostać opiekunami. Niestety, ich wiedza o opiece nad dziećmi na letnich obozach nie...

Opis

Małolaty na obozie to kontynuacja przezabawnej komedii o dwóch tatusiach, którzy tym razem wysyłają swoje pociechy na obóz. Małolaty na obozie to doskonały film dla całej rodziny!

Charlie (Cuba Gooding Junior) i Phil (Paul Rae) tak bardzo przerażeni są wizją wyjazdu swoich dzieci na obóz, że postanawiają zostać opiekunami. Niestety, ich wiedza o opiece nad dziećmi na letnich obozach nie jest duża, a Charlie i Phil nie zdają sobie sprawy z tego jak wielki jest to wysiłek. Nie dość, że banda dzieciaków daje się im we znaki to jeszcze muszą prowadzić walkę z innym obozem. Charlie zaczyna wątpić w swoją decyzję, ale nie zamierza się poddawać. Postanawia zadzwonić do swojego ojca, pułkownika Bucka Hintona (Richard Gant), aby zaprowadził porządek wśród dzieciaków. Czy to jednak pomoże Charliemu i Philowi utrzymać obóz i zwyciężyć nad konkurencyjnym zespołem?