Jesteś tutaj

Mikołajek

Strona główna

Mikołajek

Postacie

Opis

Rodzaj: 
familijny
/
Kraj: 
Francja, Belgia
,
Rok produkcji: 
2009

Mikołajek to pełen energii, rozbrykany ośmioletni chłopiec. Ma wspaniałe dzieciństwo – kochających rodziców i wielu przyjaciół ze szkoły, z którymi uwielbia się bawić. W jego głowie co chwilę rodzi się niezliczona ilość szalonych pomysłów, które bardzo często wprowadza w życie. Przyjaciele Mikołajka i on sam ciągle pakują się w kłopoty. Pewnego dnia chłopiec podsłuchuje rozmowę rodziców i dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. To dla niego ogromny szok. Obawia się, że mały braciszek pochłonie całą uwagę rodziców i ci zdecydują się go porzucić w lesie. Postanawia do tego nie dopuścić i działać. Razem z przyjaciółmi obmyśla plan jak pozbyć się malucha.

Mikołajek to jeden z najczęściej rozpoznawanych dziecięcych bohaterów. Razem z grupą charyzmatycznych przyjaciół tworzą grupę barwnych postaci. To zdecydowanie najzabawniejsza propozycja dla całej rodziny.

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-02-25 11:35:00 2018-02-25 13:35:00 Europe/Warsaw Mikołajek Mikołajek to pełen energii, rozbrykany ośmioletni chłopiec. Ma wspaniałe dzieciństwo – kochających rodziców i wielu przyjaciół ze szkoły, z którymi uwielbia się bawić. W jego głowie co chwilę rodzi się niezliczona ilość szalonych pomysłów, które bardzo często wprowadza w życie. Przyjaciele Mikołajka i on sam ciągle pakują się w kłopoty. Pewnego dnia chłopiec podsłuchuje rozmowę rodziców i dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. To dla niego ogromny szok. Obawia się, że mały braciszek pochłonie całą uwagę rodziców i ci zdecydują się go porzucić w lesie. Postanawia do tego nie dopuścić i działać. Razem z przyjaciółmi obmyśla plan jak pozbyć się malucha. Mikołajek to jeden z najczęściej rozpoznawanych dziecięcych bohaterów. Razem z grupą charyzmatycznych przyjaciół tworzą grupę barwnych postaci. To zdecydowanie najzabawniejsza propozycja dla całej rodziny. TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Kad Merad, Maxime Godart, Sandrine Kiberlain, Valérie Lemercier
Reżyser: 
Laurent Tirard

Konkursy/h1>