Jesteś tutaj

Mikołajek

Strona główna

Mikołajek

Postacie

Opis

Rodzaj: 
familijny
/
Kraj: 
Francja, Belgia
,
Rok produkcji: 
2009

Mikołajek to pełen energii, rozbrykany ośmioletni chłopiec. Ma wspaniałe dzieciństwo – kochających rodziców i wielu przyjaciół ze szkoły, z którymi uwielbia się bawić. W jego głowie co chwilę rodzi się niezliczona ilość szalonych pomysłów, które bardzo często wprowadza w życie. Przyjaciele Mikołajka i on sam ciągle pakują się w kłopoty. Pewnego dnia chłopiec podsłuchuje rozmowę rodziców i dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. To dla niego ogromny szok. Obawia się, że mały braciszek pochłonie całą uwagę rodziców i ci zdecydują się go porzucić w lesie. Postanawia do tego nie dopuścić i działać. Razem z przyjaciółmi obmyśla plan jak pozbyć się malucha.

Mikołajek to jeden z najczęściej rozpoznawanych dziecięcych bohaterów. Razem z grupą charyzmatycznych przyjaciół tworzą grupę barwnych postaci. To zdecydowanie najzabawniejsza propozycja dla całej rodziny.

Obsada

Kad Merad, Maxime Godart, Sandrine Kiberlain, Valérie Lemercier
Reżyser: 
Laurent Tirard

Konkursy/h1>

Polecamy również

Rycerz Arturasobota, 25 sierpnia, 14:15

Vivien Morgan jest naukowcem komputerowym. Podczas przeprowadzanego przez nią eksperymentu, magiczne moce przenoszą ją wstecz, aż do VI wieku, gdzie mieszka...

Rycerz Artura

Garbi - Super brykasobota, 25 sierpnia, 15:50

Maggie Peyton marzy o karierze kierowcy wyścigowego. Może pomóc jej w tym nowo wybrany garbus. Przy okazji okazuje się, że samochód kryje pewną tajemnicę.

Garbi - Super bryka

7 krasnoludków historia...niedziela, 26 sierpnia, 14:10

Nowa, prawdziwa wersja historii o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Najlepsza gwiazdorska obsada dubbingująca film to mocny element produkcji!

7 krasnoludków historia prawdziwa