Moja dziewczyna

„Moja dziewczyna” to piękny film, idealny na wspólne rodzinne chwile. To film o dziecięcych marzeniach, ludzkich relacjach i prawdziwych emocjach. 

Opis

Moja dziewczyna opowiada historię Vady Sultenfuss (Anna Chlumsky), bardzo dojrzałej jak na swój wiek dziewczynki. Jedenastolatka mieszka z owdowiałym ojcem (Dan Aykroyd). Mężczyzna jest właścicielem zakładu pogrzebowego, a Vady ma bardzo nietypową obsesję… śmierć. Ojciec dziewczynki zatrudnia atrakcyjną kosmetyczkę Shelly DeVoto (Jamie Lee Curtis). Samotny Henry szybko zakochuje się w nowej pracownicy. Jednak dziewczynka nie chce dopuścić do małżeństwa ojca i Shelly. W realizacji planu pomaga jej najlepszy przyjaciel Thomas (Macaulay Culkin), z którym Vada spędza wiele czasu. Niespodziewanie ich przyjaźń zostaje przerwana tragicznym wydarzeniem, które na zawsze zmieni życie dziewczynki. Przed jedenastolatką wakacje pełne emocji. To lato przyniesie jej pierwszy pocałunek, pierwsze zakochanie oraz bolesne rozstanie.

 

Moja dziewczyna to piękny film, idealny na wspólne rodzinne chwile. To film o dziecięcych marzeniach, ludzkich relacjach i prawdziwych emocjach. Dajcie się ponieść tej niesamowitej opowieści!