Jesteś tutaj

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy

Strona główna

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy

Postacie

Opis

Rodzaj: 
baśń
/
Kraj: 
Niemcy
,
Rok produkcji: 
2009

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy to wzruszający film familijny. Bohaterami są 4 zwierzęta – osioł, pies, kot i kogut, które uciekają ze swojego gospodarstwa. Chcą dotrzeć do Bremy i tam rozpocząć nowe życie jako grupa muzykantów.

Osioł, pies, kot i kogut to cztery zwierzęta wiernie służące swojemu gospodarzowi Georgowi (Florian Martens). Kiedy zaczynają się starzeć, gorzej radzą sobie w pracy. W związku z tym gospodarz za namową żony Marthy (Gesine Cukrowski) postanawia się ich pozbyć. Kobieta chce zrobić z nich obiad. Przerażone wizją końca zwierzęta postanawiają uciec. Chcą dostać się do Bremy i tam rozpocząć nowe życie. Decyzję o ucieczce podejmuje też córka gospodarza Lissi (Anna Fischer). Ojciec i macocha chcą zmusić ją do małżeństwa z bogatym Hansem (Frank Giering). Dziewczynie nie podoba się ten pomysł, ponieważ jest zakochana w biednym parobku Johannie (Johannes Zirner). W pewnym momencie losy wszystkich uciekinierów łączą się i bohaterowie zaczynają wspólnie przeżywać niezwykłe przygody.

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-02-25 15:05:00 2018-02-25 17:05:00 Europe/Warsaw Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy to wzruszający film familijny. Bohaterami są 4 zwierzęta – osioł, pies, kot i kogut, które uciekają ze swojego gospodarstwa. Chcą dotrzeć do Bremy i tam rozpocząć nowe życie jako grupa muzykantów. Osioł, pies, kot i kogut to cztery zwierzęta wiernie służące swojemu gospodarzowi Georgowi (Florian Martens). Kiedy zaczynają się starzeć, gorzej radzą sobie w pracy. W związku z tym gospodarz za namową żony Marthy (Gesine Cukrowski) postanawia się ich pozbyć. Kobieta chce zrobić z nich obiad. Przerażone wizją końca zwierzęta postanawiają uciec. Chcą dostać się do Bremy i tam rozpocząć nowe życie. Decyzję o ucieczce podejmuje też córka gospodarza Lissi (Anna Fischer). Ojciec i macocha chcą zmusić ją do małżeństwa z bogatym Hansem (Frank Giering). Dziewczynie nie podoba się ten pomysł, ponieważ jest zakochana w biednym parobku Johannie (Johannes Zirner). W pewnym momencie losy wszystkich uciekinierów łączą się i bohaterowie zaczynają wspólnie przeżywać niezwykłe przygody. TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Anna Fischer, Johannes Zirner
Reżyser: 
Dirk Regel

Konkursy/h1>