Nie ma jak w piekle

Mona Champagne jest przykładną żoną i matką. Jej mąż Don, dzięki pomocy teściów, osiąga sukcesy w pracy i ma wszystko czego dusza...

Opis

Zabawna czarna komedia Nie ma jak w piekle z udziałem Katherine Heigl i Patricka Wilsona. Bohaterowie będą przeżywać wzloty i upadki. Nie zabraknie intrygi kryminalnej i zaskakującego zakończenia! Szykuje się naprawdę dobra rozrywka.

Mona Champagne (Katherine Heigl) jest przykładną żoną i matką. Jej mąż Don (Patrick Wilson), dzięki pomocy teściów, osiąga sukcesy w pracy i ma wszystko czego dusza zapragnie. Jak się okazuje idealna rodzina nie wystarcza mu do szczęścia, dlatego na boku spotyka się z młodą ekspedientką Dusty (Jordana Brewster). Kiedy Mona odkrywa prawdę, jej życie wywraca się do góry nogami, ale kobieta zachowuje zimną krew. Perfekcyjne dotąd życie zostaje zaburzone. Życiowe cele Mony, które skrupulatnie spisywała w księdze, uświadamiają jej, że nie może tego tak zostawić i pozwolić, aby to, co budowała przez wiele lat legło w gruzach. Kobieta postanawia sprowadzić wszystko z powrotem na dobre tory. Mimo pozorów jakie sprawia nie jest delikatną i wrażliwą kobietą, za którą wszyscy ją uważają. Mona tak naprawdę potrafi być bezlitosna. Zdolna jest nawet do morderstwa i nic jej przed tym nie zatrzyma. Wszystko, aby przywrócić małżeństwo do stanu jaki ma w swojej idealnej jego wizji.