Nieuchwytny cel

Nieuchwytny cel – kino akcji z Jeanem-Claude’em Van Damme’em w najlepszym wydaniu! Van Damme wciela się w rolę Chance’a Boudreaux - weterana...

Opis

Nieuchwytny cel – kino akcji z Jeanem-Claude’em Van Damme’em w najlepszym wydaniu! Van Damme wciela się  w rolę Chance’a Boudreaux - weterana Marynarki Wojennej USA. Aktualnie jest bezrobotny i brakuje mu pieniędzy na życie. Kiedy otrzymuje propozycję pracy od kobiety nie waha się ani chwili. Natasha Binder (Yancy Butler) widząc umiejętności Chance’a, który obronił ją przed napastnikami, oferuje sporą sumę pieniędzy w zamian za pomoc w odnalezieniu jej ojca. Jest właśnie w trakcie poszukiwać, ale ślad urywa się na informacjach od człowieka spotkanego w przytułku. Współpracując razem z Chance’em odkrywają, że mężczyzna z braku pieniędzy stał się uczestnikiem mafijnych rozgrywek. Szef gangu Emil Fouchon (Lance Henriksen) organizuje polowania na ludzi. Werbuje bezdomnych, którzy mają stać się zwierzyną łowną w zamian za 100 tysięcy dolarów. Oczywiście dostaną zapłatę jeżeli uda się im jakimś cudem przeżyć i nie paść ofiarą brutalnych rozrywek bogatych przyjaciół Fouchona. Teraz Chance musi stanąć do walki z mafią i łowcami. Od niego zależy życie ojca Natashy. Każda minuta się liczy, ponieważ ofiary tej gry wystawione są na pewną śmierć.

Jeżeli szukacie dobrego kina akcji to koniecznie musicie obejrzeć Nieuchwytny cel. Prawie 100 minut trzymającej w napięciu produkcji to propozycja nie do odrzucenia, która zapewni wieczór pełen emocji.