Jesteś tutaj

Piła 7

Strona główna

Piła 7

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/ ,
Rok produkcji: 
2010

Kolejna część mrocznej i brutalnej serii Piła. Tym razem jest to ostateczna runda gry Jigsawa. W Pile 7 scenarzyści kolejny raz nie szczędzili przerażających efektów specjalnych, a reżyser zadbał, aby emocje nie opuszczały nas do ostatniej minuty. Warto zaznaczyć, że seria Piła nie jest zwykłym horrorem. Po obejrzeniu wszystkich części po kolei odkrywamy przesłanie, jakie niosło za sobą sadystyczne działanie Jigsawa.

Detektyw Mark Hoffman (Costas Mandylor) kontynuuje morderczą grę Jigsawa (Tobin Bell), której poddany zostaje Bobby Dagen (Sean Patrick Flanery). Dagen jest jednym z tak zwanych ocalałych. Stworzył grupę wsparcia dla takich jak on i razem chcą walczyć z brutalnym planem Jigsawa i jego popleczników. Sytuacja komplikuje się, Dagen zostaje ponownie uczestnikiem morderczej gry i musi znów walczyć o swoje życie poświęcając innych. Detektyw Hoffman w tym czasie nadal poluje na Jill Tuck (Betsy Russell)….

Obsada

Betsy Russell, Cary Elwes, Chad Donella, Costas Mandylor, Gina Holden, Sean Patrick Flanery, Tobin Bell
Reżyser: 
Kevin Greutert

Konkursy/h1>

Polecamy również

Bez litościdzisiaj, 21 czerwca, 23:30

Gotowi na bezlitosne starcie pomiędzy byłym agentem amerykańskiego wywiadu a rosyjskimi gangsterami? Czekają na was wielkie emocje! Nie możecie tego przegapić!

Bez litości