Jesteś tutaj

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Strona główna

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Postacie

Opis

Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2007

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata to kolejna, trzecia już część niesamowitych pirackich przygód! Wyruszamy na poszukiwania Jacka Sparrowa, ale pamiętajcie: „Trzeba się najpierw zgubić, by dotrzeć do tego, czego nie można znaleźć, w przeciwnym razie każdy by wiedział, gdzie tego szukać.”

Rozbrzmiała piracka pieśń, tajemniczą niosąc wieść. Kto pirackie serce ma, ten sekret zna… Dziewięć talarów, dziewięciu pirackich kapitanów, a jednym z nich jest Jack Sparrow (Johnny Depp), który został zabrany, wraz z Czarną Perłą, przez Davy’ego Jonesa (Bill Nighy) do świata umarłych. Okazało się, że Jack jest potrzebny. Will Turner (Orlando Bloom) chce Czarnej Perły, aby dogonić Holendra i uwolnić ojca. Kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) również pragnie tego okrętu, a Elizabeth Swann (Keira Knightley) czuje wyrzuty sumienia, ponieważ to ona pozostawiła Sparrowa na pastwę Krakenowi. Kapitan Barbossa i Elizabeth Swann wyruszają w podróż, aby odszukać kapitana Sao Fenga (Yun-Fat Chow) i pozyskać od niego okręt i załogę. Wiedzą, że nie będzie to łatwe dlatego mają również plan awaryjny. Nie przewidzieli jednak, że ktoś jeszcze przybył do siedziby kapitana Sao Fenga, a tym kimś był Will Turner. Will postanowił wykraść mapy prowadzące do miejsc, do których nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby płynąć. Jednym z takich miejsc jest właśnie kraina umarłych, gdzie uwięziony na wieczność został kapitan Jack Sparrow. Sao Feng podejrzewa, że cała trójka działa wspólnie, ale nikt nie przewidział, że tuż za ścianą na piracką zgraję czyhają wysłannicy chciwego lorda Cutlera Becketta (Tom Hollander). Rozpoczyna się zawzięta walka! W międzyczasie, pośród zgiełku, Will zawiera umowę z Sao Fengiem. Will, Elizabeth, kapitan Barbossa i reszta załogi otrzymują tajemną mapę i wyruszają na poszukiwanie Jacka Sparrowa. Legenda głosi, że kiedy ktoś powraca z krainy umarłych na morzu pojawia się słup zielonego światła, to znak powrotu duszy z zaświatów. Niestety, droga na kraniec świata prowadzi przez wiele mil morskich, jest żmudna i długa. W końcu dopływa się do krawędzi, gdzie czeka ogromny wodospad, taki którego końca nie widać. Nie pozostaje nic innego jak dać się porwać z nurtem i wpaść razem z całym okrętem w jego otchłań… W tym samym czasie lord Cutler Beckett dostaje się na pokład Holendra. Dawno zginąłby z rąk Davy’ego Jonesa, gdyby nie fakt, że jest w posiadaniu skrzyni z jego sercem. Wymusza na kapitanie okrętu, aby ten wykonywał jego rozkazy, tak właśnie staje się posiadaczem, najszybszego statku na morzach i oceanach, Holendra. Teraz zamierza i przejąć władzę na morzach. Lord Beckett zawiera również umowę z kapitanem Sao Fengiem, który zagraża piratom pływającym na wszystkich wodach świata…

Obsada

Bill Nighy, Geoffrey Rush, Jack Davenport, Johnny Depp, Keira Knightley, Kevin McNally, Maciej Gudowski, Orlando Bloom, Stellan Skarsgård
Reżyser: 
Gore Verbinski

Konkursy/h1>

Polecamy również

Powrót do przyszłości IIIsobota, 24 marca, 15:30

„Powrót do przyszłości III” to kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Marty’ego. Jest ok 1955. Marty czeka na Browna, który ma do niego przybyć wehikułem czasu.

Powrót do przyszłości III

Noe: Wybrany przez Bogasobota, 31 marca, 20:00

„Noe: Wybrany przez Boga” to interpretacja biblijnej opowieści o potopie. Noe buduje ogromną arkę i rusza do walki o ocalenie życia na Ziemi.

Noe: Wybrany przez Boga

Ostatni smokniedziela, 1 kwietnia, 8:00

Rycerz Bowen jest nauczycielem czternastoletniego księcia Einona, syna okrutnego i dręczącego poddanych króla Freyna...

Ostatni smok

Legendaponiedziałek, 2 kwietnia, 8:50

Piękna wizualnie opowieść o fantastycznym świecie elfów i jednorożców, w którym zła moc rośnie w siłę...

Legenda

Robin Hood: Książę...poniedziałek, 2 kwietnia, 20:00

„Robin Hood: Książę złodziei” to kultowy film przygodowy prezentujący najpiękniejsze życiowe wartości takie, jak miłość, przyjaźń, pomoc słabszym. Zaskakująca akcja, humor i świetna gra aktorska sprawiają, że na tym filmie nie można się nudzić.

Robin Hood: Książę złodziei