Po prostu walcz

Młody chłopak Jake Tyler przeprowadza się na słoneczną Florydę. Nie jest skory do zawierania nowych znajomości, woli trzymać się na uboczu. Dzieje się tak, bo wszyscy nowi kumple wywodzą się z bogatych rodzin... 

Opis

Po prostu walcz to film opowiadający o młodych chłopaku dążącym do osiągnięcia celu mimo przeciwności i trudów jakie są z tym związane. Reżyser raczy nas również efektownymi starciami mieszanych sztuk walki, znanych jako MMA. Nie zabraknie również wątku miłosnego. Po prostu walcz jest filmem w sam raz na wieczór ze znajomymi.

Młody chłopak Jake Tyler (Sean Faris) przeprowadza się na słoneczną Florydę. Nie jest skory do zawierania nowych znajomości, woli trzymać się na uboczu. Dzieje się tak, dlatego że wszyscy nowi kumple wywodzą się z bogatych rodzin, a on sam nie ma pieniędzy na nic. Czuje, że nie pasuje do reszty, za bardzo się od nich różni. Zauważa go jednak pewna piękna dziewczyna o imieniu Baja (Amber Heard), która postanawia zaprosić Jake’a na imprezę. W trakcie jej trwania szkolny chuligan Rayan (Cam Gigandet) wyzywa Jake’a do walki. Chłopak używając niewygodnych faktów z przeszłości Jake'a prowokuje nowego do starcia. Do sieci trafia filmik z ich potyczką, gdzie widać jak Jake zostaje skompromitowany. Chłopak postanawia pokazać wszystkim, że stać go na więcej. Zapisuje się do szkoły, w której uczy mistrz mieszanych sztuk walki Jean Roqua (Djimon Hounsou). Determinacja Jake’a sprawia, że MMA staje się jego hobby i powołaniem.