Jesteś tutaj

Przyjemniaczek

Strona główna

Przyjemniaczek

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Hongkong
,
Rok produkcji: 
1998

Przyjemniaczek to świetna komedia kryminalna z dużą ilością scen walk w wykonaniu Jackie Chana! Fani tego pana będą zachwyceni. Najlepsza zabawa gwarantowana.

Diana (Gabrielle Fitzpatrick) to dziennikarka telewizyjna. Pewnego dnia jest świadkiem porachunków dwóch gangów. Z ukrycia filmuje strzelaninę i staje się posiadaczem dowodów przeciw przestępcom. Giancarlo (Richard Norton) szef jednej z grup zauważa kobietę i rozkazuje swoim podwładnym odebrać jej taśmę z nagraniem. Jeżeli materiał dotrze do mediów to będą zrujnowani i zostaną zamknięci za kratami. Diana rzuca się do ucieczki, przestępcy depczą jej po piętach, ale na szczęście na jej drodze pojawia się on – Jackie (Jackie Chan). Jackie rozprawia się z bandytami i razem z Dianą uciekają, każdy w swoją stronę. Mimo to ich drogi splatają się ponownie i Jackie postanawia odwieźć Dianę z dala od niebezpieczeństwa. Diana w pośpiechu zostawia swoją taśmę w samochodzie Jackiego, zabiera za to jego taśmę z nagraniem programu, w którym występuje. Niestety gangsterzy myślą, że Jackie jest zamieszany w zrobienie nagrania. Jackie jest w niebezpieczeństwie, nie wie również, że w jego domu jest poszukiwana przez przestępców taśma z nagraniem ich porachunków.

Obsada

Jackie Chan, Miki Lee, Richard Norton
Reżyser: 
Kam-Bo Hung

Konkursy/h1>

Polecamy również

Uniwersalny żołnierz:...piątek, 20 lipca, 20:00

Luc Deveraux, jest jedynym ocalałym z niefortunnego projektu Uniwersalny Żołnierz. Po przejściu na emeryturę został technicznym specjalnego programu rządowego...

Uniwersalny żołnierz: Powrót

Maczetapiątek, 20 lipca, 21:30

Maczeta to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Wilk wojnysobota, 21 lipca, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Piąty elementsobota, 21 lipca, 21:50

Ziemia i jej mieszkańcy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zło zbliża się, by zniszczyć wszystko, co tylko się da. Jednak jest jedno wyjście...

Piąty element

Sędzia Dreddsobota, 21 lipca, 0:15

Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości i porządku bronią Sędziowie. 

Sędzia Dredd

Osaczeniniedziela, 22 lipca, 20:00

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu film sensacyjny. W rolach głównych: Sean Connery i Catherine Zeta-Jones.

Osaczeni

Mocne uderzenieniedziela, 22 lipca, 22:20

Grupa młodych przestępców postanawia porwać dla okupu córkę wpływowego biznesmena... „Mocne uderzenie” to doskonały film akcji, którego nie możecie przegapić!

Mocne uderzenie

Pod ścianąponiedziałek, 23 lipca, 20:00

Shane kończy z niebezpieczną przeszłością i walkami na ringu. Pewnego dnia zostaje jednak postawiony pod ścianą – jeśli wróci na ring, spłaci dług młodszego brata i uratuje go...

Pod ścianą

Street Fighter: Legenda...poniedziałek, 23 lipca, 22:00

Chun Li postanawia odbić ojca z rąk niebezpiecznych przestępców. Po drodze czeka ją wiele niebezpieczeństw! Jedno jest pewne – nie zabraknie doskonałych emocji!

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pocałunek smokapiątek, 27 lipca, 20:00

Chiński agent Liu Jian przybywa do Paryża, by pomóc tamtejszej policji w aresztowaniu niebezpiecznego bossa narkotykowego...

Pocałunek smoka