Jesteś tutaj

Straszny film

Strona główna

Straszny film

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2000

Straszny film jest połączeniem dobrze znanych filmów kina grozy takich jak: Krzyk, Koszmar minionego lata, czy Halloween, sitcomów i seriali młodzieżowych. Z tej mieszanki powstała rewelacyjna parodia, w której mamy do czynienia z czarnym humorem, nieprzyzwoitymi żartami oraz absurdalnymi sytuacjami. Reżyserem jest Keenen Ivory Wayans, aktor znany między innymi z filmu Poszukiwany.

Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy zamordowana zostaje jedna z uczennic. Podejrzanym staje się nieznany osobnik noszący charakterystyczną białą maskę i długą czarną szatę. Morderca przechadza się z nożem w ręku po szkolnych korytarzach. Grupa przyjaciół: Cindy Campbell (Anna Faris), Brenda Meeks (Regina Hall), Ray Wilkins (Shawn Wayans), Buffy Gilmore (Shannon Elizabeth), Greg Phillipe (Lochlyn Munro) i Bobby Prinze (Jon Abrahams) odkrywają, że zbrodnia, której ofiarą była ich znajoma, jest powiązana z wypadkiem rybaka, do którego doprowadzili podczas ubiegłego Halloween. Niedługo po tym Cindy, odnajduje na swojej szkolnej ławce liścik. Nieznany nadawca mówi o tym, że wie co zrobili tamtej nocy…

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-06-28 20:00:00 2018-06-28 22:00:00 Europe/Warsaw Straszny film Straszny film jest połączeniem dobrze znanych filmów kina grozy takich jak: Krzyk, Koszmar minionego lata, czy Halloween, sitcomów i seriali młodzieżowych. Z tej mieszanki powstała rewelacyjna parodia, w której mamy do czynienia z czarnym humorem, nieprzyzwoitymi żartami oraz absurdalnymi sytuacjami. Reżyserem jest Keenen Ivory Wayans, aktor znany między innymi z filmu Poszukiwany. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy zamordowana zostaje jedna z uczennic. Podejrzanym staje się nieznany osobnik noszący charakterystyczną białą maskę i długą czarną szatę. Morderca przechadza się z nożem w ręku po szkolnych korytarzach. Grupa przyjaciół: Cindy Campbell (Anna Faris), Brenda Meeks (Regina Hall), Ray Wilkins (Shawn Wayans), Buffy Gilmore (Shannon Elizabeth), Greg Phillipe (Lochlyn Munro) i Bobby Prinze (Jon Abrahams) odkrywają, że zbrodnia, której ofiarą była ich znajoma, jest powiązana z wypadkiem rybaka, do którego doprowadzili podczas ubiegłego Halloween. Niedługo po tym Cindy, odnajduje na swojej szkolnej ławce liścik. Nieznany nadawca mówi o tym, że wie co zrobili tamtej nocy… TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Anna Faris, Carmen Electra, Jon Abrahams, Marlon Wayans
Reżyser: 
Keenen Wayans

Konkursy/h1>

Polecamy również

Pan Magoojutro, 23 czerwca, 13:55

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Zemsta frajerów w rajujutro, 23 czerwca, 18:20

Kiedy grupa „frajerów” wybiera się na imprezową Florydę, to może oznaczać tylko jedno… mnóstwo śmiechu. Jak członkowie Lambda Lambda Lambda poradzą sobie na Konferencji Bractw? 

Zemsta frajerów w raju

Sześć dni, siedem nocyniedziela, 24 czerwca, 15:55

Przezabawna, pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia romantyczna. Opowiada historię dwójki rozbitków, którzy, są skazani wyłącznie na swoje towarzystwo.

Sześć dni, siedem nocy

Zakonnica w przebraniuniedziela, 24 czerwca, 18:00

Piosenkarka z podrzędnego baru - Deloris Van Cartier – przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek - gangster Vince....

Zakonnica w przebraniu

Piękna i teczkaniedziela, 24 czerwca, 20:00

Przewrotna komedia o tym jak mogą zakończyć się poszukiwania idealnego mężczyzny. „Piękna i teczka” to doskonała rozrywka na wspólny wieczór we dwoje!

Piękna i teczka

Komedia mało romantycznaczwartek, 28 czerwca, 21:45

Julia Jones nie należy do dziewczyn, które miałyby szansę w konkursach piękności. Oprócz zbędnych kilogramów, odstrasza również buzią.

Komedia mało romantyczna

Zemsta frajerów: następne...sobota, 30 czerwca, 18:15

Przygotujcie się! Nadchodzi kolejna część przezabawnej komedii „Zemsta frajerów”! Poznacie następne pokolenie kujonów z Adams College i na pewno się nie zawiedziecie.

Zemsta frajerów: następne pokolenie

Wybuchowy duetniedziela, 1 lipca, 23:15

Brutalny ochroniarz VIP-ów zmuszony jest do współpracy z niedoświadczonym debiutantem, który przejawia duże zafascynowanie showbiznesem.

Wybuchowy duet

Straszny film 4czwartek, 5 lipca, 20:00

Brakuje Wam mocnych wrażeń, a jednocześnie mnóstwa śmiechu i zabawy? W takim razie koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie „Straszny film 4”!

Straszny film 4

Kryjówkaczwartek, 5 lipca, 23:40

Kiedy trójka przyjaciół kradnie miliny euro i postanawia ukryć się na posterunku policji może to oznaczać tylko jedno – dobrą zabawę. Czy kryjówka okaże się trafiona? 

Kryjówka