Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Tedi od małego rozkopuje przydomowy ogródek w poszukiwaniu skarbów, marzy o tym, aby zostać archeologiem. Chłopca wychowuje babcia, która wspiera go w jego...

Opis

Szalona przygoda czeka na Was w animacji Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta. Prawdopodobnie każdy jako dziecko chciał, choć przez chwilę, być archeologiem lub drugim Indianą Jonesem. Razem z Tedim możecie spełnić swoje marzenia i wyruszyć na przygodę życia i poszukiwanie złotego posążka.

Tedi od małego rozkopuje przydomowy ogródek w poszukiwaniu skarbów, marzy o tym, aby zostać archeologiem. Chłopca wychowuje babcia, która wspiera go w jego marzeniach. Życie nie toczy się jednak zawsze tak jak byśmy tego chcieli i dorosły Tedi, zamiast być jednym z najlepszych archeologów, jest budowlańcem. Praca nie idzie mu jednak najlepiej, za jego niebezpieczne zachowania zostaje zwolniony już siódmy raz w ciągu roku. Ostatni jego wyczyn niemal kosztował go życie, kiedy bujał się nad cementowym zbiornikiem, dla jakiejś starej butelki. Tedi mimo to udaje się z butelką do profesora, aby sprawdzić czy jest coś warta. Na miejscu dowiaduje się, że jeden z archeologów odkrył tajemnicze, zaginione miasto Paititi. Połowa klucza znajduje się u profesora, a druga, jak wynika z listu, który otrzymał profesor, jest w posiadaniu odkrywcy starożytnego miasta. W liście oprócz informacji znajduje się bilet lotniczy. Profesor boi się, że nie zdąży na samolot. Pomoc oferuje Tedi, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy docierają na lotnisko seria niefortunnych zdarzeń sprawia, że ostatecznie to Tadeusz leci w podróż. Kiedy dociera na miejsce nie dane jest mu się zadomowić. Zostaje porwany przez złoczyńców również poszukujących klucza do zaginionego miasta. Na szczęście udaje się mu wyjść z opresji, a z pomocą przychodzi Sara, córka znalazcy drugiej połowy klucza. Dziewczyna musi przejąć zadanie po ojcu, który wyruszył do Machu Picchu, aby uciec przed złoczyńcami. Tadeusz, Sara, zwariowany Peruwiańczyk Freddy, pies Jeff i papuga niemowa – „Angry Bird” wyruszają na poszukiwania zaginionego miasta i złotego bożka ukrytego w mieście. Posążek daje nieśmiertelność temu, kto go odnajdzie. Sara i Tedi będą musieli stawić czoła wilkiemu niebezpieczeństwu, ponieważ tuż za nimi podąża Arnoldson i jego banda. Po drodze czeka na nich wiele niesamowitych przygód, które możecie przeżyć razem z nimi!