Vicky: wielki mały wiking

Vicky: Wielki Mały Wiking to przezabawny i pełen emocji film dla całej rodziny. Opowiada o małym chłopcu, który podstępem dostaje się na statek wikingów i razem z dorosłymi...

Opis

Vicky to mały i bardzo sympatyczny wiking. Mieszka z rodzicami w niewielkiej wiosce Flake. Ku rozpaczy ojca, wodza Halvara, chłopiec jest bardzo wątły i strachliwy. Jednak jak na swój wiek Vicky jest wyjątkowo bystry. Pewnego dnia z wioski wikingów zostają porwane przez bandytów wszystkie dzieci… z wyjątkiem Vicky’ego. Porwanie związane jest z legendą o rogu Tuli. Mówi się, że jeśli dziecko, które nigdy nie skłamało zadmie w róg – dostanie skarb. Dorośli z osady postanawiają wyruszyć na pomoc dzieciom. Vicky podstępem dostaje się na statek wikingów. Razem z ojcem i innymi wyrusza na pełne morze. Jest to początek jego wielkiej i niezapomnianej przygody… Czy Vicky’emu uda się przezwyciężyć strach i zostać prawdziwym wikingiem?

Vicky: Wielki Mały Wiking udowadnia, że wartością zdecydowanie ważniejszą od siły jest rozum. Ten wspaniały i pełen emocji film to doskonały wybór dla całej rodziny.