Jesteś tutaj

Wyspa piratów

Strona główna

Wyspa piratów

Postacie

Opis

Rodzaj: 
przygodowy
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1995

Wyspa piratów to bardzo dobre kino przygodowe w reżyserii Renny’ego Harlina (Na krawędzi, Łowcy umysłów). Dobra zabawa gwarantowana! Film w sam raz na chwilę relaksu.

Przepiękne Karaiby, palmy, złoty piasek i lazurowa woda. Morgan (Geena Davis) - córka Czarnego Harry’ego - kapitana piratów, otrzymuje w spadku po ojcu fragment tajemniczej mapy prowadzącej do skarbu. Morgan posiada tylko jedną z trzech części, dlatego aby odnaleźć ukryte bogactwo musi zdobyć kolejne elementy mapy. Niestety w posiadaniu jednej z części jest morderca jej ojca – Dawg Brown (Frank Langella), a drugiej, jej wuj - Mordachai Fingers (George Murcell). Morgan nie zamierza zrezygnować ze skarbu i postanawia za wszelką cenę zdobyć pozostałe fragmenty. Musi stawić czoło rywalom. Na szczęście pomaga jej oddana załoga, a także przystojny oszust William Shaw (Matthew Modine), który przypadkowo znalazł się w samym centrum konfliktu piratów. 

Obsada

Frank Langella, Geena Davis, Matthew Modine
Reżyser: 
Renny Harlin

Konkursy/h1>

Polecamy również

Jurassic Parksobota, 21 kwietnia, 17:25

Podobno prehistoryczne gady miały gigantycznego pecha. W najgorszym dla nich momencie w Ziemię uderzyła ogromna asteroida.

Jurassic Park

After Earth: 1000 lat po Ziemiwtorek, 1 maja, 16:05

Generał Cypher i jego syn Kitai rozbijają się statkiem na Ziemi, tysiąc lat po globalnej katastrofie...

After Earth: 1000 lat po Ziemi

Mumia: Grobowiec Cesarza Smokawtorek, 1 maja, 20:00

Rodzina O’Connellów ponownie rusza do walki ze złymi mocami. Tysiące lat wcześniej, na Dalekim Wschodzie chciwy władca – cesarz Han - zapragnął nieśmiertelności.

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Ostatni legionczwartek, 3 maja, 13:45

Cesarstwo rzymskie chyli się ku upadkowi. 12-letni Romulus Augustus zostaje ostatnim cesarzem. Rzym już od jakiegoś czasu pogrążał się w chaosie. Teraz trwa w nim...

Ostatni legion