Jesteś tutaj

Zemsta frajerów w raju

Strona główna

Zemsta frajerów w raju

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1987

Wiele lat po tzw. „Rewolucji frajerów”, podczas której grupa kujonów z Lambda Lambda Lambda pokonała popularnych i wysportowanych członków Alfa Beta, wracamy do Adams College. Jako przedstawiciele uczelni, kujoni muszą stanąć przed kolejnym wyzwaniem i reprezentować ją podczas Konferencji Bractw w Fort Laderdale na Florydzie, gdzie będą omawiać filozofię bractw, wyznaczać cele na przyszłość i… dobrze się bawić. Jednak po przybyciu na miejsce okazuje się, że nie będzie tak łatwo jak myśleli. Zaczyna się od problemu z hotelem, a to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ wrogie bractwo będzie próbowało za wszelką cenę pozbyć się „frajerów” z miasta.

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-06-23 18:20:00 2018-06-23 20:20:00 Europe/Warsaw Zemsta frajerów w raju Wiele lat po tzw. „Rewolucji frajerów”, podczas której grupa kujonów z Lambda Lambda Lambda pokonała popularnych i wysportowanych członków Alfa Beta, wracamy do Adams College. Jako przedstawiciele uczelni, kujoni muszą stanąć przed kolejnym wyzwaniem i reprezentować ją podczas Konferencji Bractw w Fort Laderdale na Florydzie, gdzie będą omawiać filozofię bractw, wyznaczać cele na przyszłość i… dobrze się bawić. Jednak po przybyciu na miejsce okazuje się, że nie będzie tak łatwo jak myśleli. Zaczyna się od problemu z hotelem, a to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ wrogie bractwo będzie próbowało za wszelką cenę pozbyć się „frajerów” z miasta. TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Curtis Armstrong, Larry Scott, Robert Carradine
Reżyser: 
Joe Roth

Konkursy/h1>

Polecamy również

Pan Magoojutro, 23 czerwca, 13:55

Nieudolny milioner - Quincy Magoo - zostaje wplątany w aferę kradzieży diamentu. Skradziony klejnot przypadkowo trafia w jego posiadanie! 

Pan Magoo

Sześć dni, siedem nocyniedziela, 24 czerwca, 15:55

Przezabawna, pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia romantyczna. Opowiada historię dwójki rozbitków, którzy, są skazani wyłącznie na swoje towarzystwo.

Sześć dni, siedem nocy

Zakonnica w przebraniuniedziela, 24 czerwca, 18:00

Piosenkarka z podrzędnego baru - Deloris Van Cartier – przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek - gangster Vince....

Zakonnica w przebraniu

Piękna i teczkaniedziela, 24 czerwca, 20:00

Przewrotna komedia o tym jak mogą zakończyć się poszukiwania idealnego mężczyzny. „Piękna i teczka” to doskonała rozrywka na wspólny wieczór we dwoje!

Piękna i teczka

Straszny filmczwartek, 28 czerwca, 20:00

Straszny film jest połączeniem dobrze znanych filmów kina grozy takich jak: Krzyk, Koszmar minionego lata, czy Halloween, sitcomów i seriali młodzieżowych...

Straszny film

Komedia mało romantycznaczwartek, 28 czerwca, 21:45

Julia Jones nie należy do dziewczyn, które miałyby szansę w konkursach piękności. Oprócz zbędnych kilogramów, odstrasza również buzią.

Komedia mało romantyczna

Zemsta frajerów: następne...sobota, 30 czerwca, 18:15

Przygotujcie się! Nadchodzi kolejna część przezabawnej komedii „Zemsta frajerów”! Poznacie następne pokolenie kujonów z Adams College i na pewno się nie zawiedziecie.

Zemsta frajerów: następne pokolenie

Wybuchowy duetniedziela, 1 lipca, 23:15

Brutalny ochroniarz VIP-ów zmuszony jest do współpracy z niedoświadczonym debiutantem, który przejawia duże zafascynowanie showbiznesem.

Wybuchowy duet

Straszny film 4czwartek, 5 lipca, 20:00

Brakuje Wam mocnych wrażeń, a jednocześnie mnóstwa śmiechu i zabawy? W takim razie koniecznie włączcie telewizory i zobaczcie „Straszny film 4”!

Straszny film 4

Kryjówkaczwartek, 5 lipca, 23:40

Kiedy trójka przyjaciół kradnie miliny euro i postanawia ukryć się na posterunku policji może to oznaczać tylko jedno – dobrą zabawę. Czy kryjówka okaże się trafiona? 

Kryjówka