Żyleta

Stany Zjednoczone pogrążone są w wojnie domowej. Istnieje kilka neutralnych miast i właśnie w jednym z nich Barbara Kopetski zwana „Żyletą” prowadzi własny bar.

Opis

Ostra i nieprzewidywalna Żyleta wkracza do akcji. Zobaczcie niebezpieczną Pamelę Anderson w emocjonującym filmie akcji. Przygotujcie się na naprawdę mocne wrażenia!

Jest rok 2017. Stany Zjednoczone pogrążone są w wojnie domowej. Istnieje kilka neutralnych miast i właśnie w jednym z nich Barbara Kopetski zwana „Żyletą” (Pamela Anderson) prowadzi bar. Żyleta dorabia czasami jako detektyw. Za każde zlecenie przygarnia do siebie sporą sumę pieniędzy. Nie straszne jej ryzyko, balansowanie na krawędzi ma we krwi. Tym razem do jej baru wkracza ekipa poszukująca skradzionych soczewek, które otwierają niejedne tajne drzwi. Jakby tego było mało, po zamieszkach wkracza do baru były chłopak Axel Hood (Temuera Morrison). Alex przyszedł prosić o pomoc, działa w opozycji i ma dla Żylety zadanie do wykonania. Od powodzenia misji zależy życie ludzi. Żyleta nie jest zachwycona prośbą Alexa. Aby zapobiec katastrofie Barbara ma przerzucić do Kanady Corrinę Devonshire (Victoria Rowell), panią naukowiec, która odkryła lek przeciw broni biologicznej, której posiadaczami są żądni władzy ludzie. W przerzuceniu Corriny do Kanady pomóc ma człowiek, na którego poluje Żyleta. Podpisała ona kontrakt, w którym zobowiązuje się do zabójstwa mężczyzny działającego w opozycji. Sprawa jest skomplikowana. Okazuje się również, że Corrina jest żoną Alexa. Na przebieg misji ma wpływ nie tylko wysokie ryzyko, dobro ludzkości, ale również dawne uczucie żywione przez Żyletę do Alexa. Jaką drogę obierze Żyleta? Co zwycięży: pieniądze czy miłość? Zobaczcie sami!