Pingwiny z Madagaskaru

Dodaj komentarz

Komentarze

Będą NOWE odcinki czy te których jeszcze nie emitowaliście a są w internecie?

Odc. Szkolna wycieczka. Czegoś tu nie rozumiem. Tamta nauczycielka mówiła że nie ma żadnych pingwinów na Madagaskarze. A przecież to był Nowy Jork a nie Madagaskar.

Będzie nowy FILM o pingwinach z madagaskaru. Będziecie go emitować?

Na jednej stronie z grami, połowa komętarzy to reklama jednej dziwnej strony. Szkoda że i tam nie ma Captchy...

naprawdę istnieją roboty które spamują czy to chodzi o ludzi którzy wciąż piszą to samo?

Nigdy moja córka kocha pingwiny z madagaskaru

Jeśli chcesz oglądać więcej animacji, polecamy Ci PULS 2. Tam animacje emitowane są przez pięć dni tygodniu - od poniedziałku do piątku, od godz. 7:00 do 19:00. Pozdrawiamy TV Puls.

jest opis 104 odcinka, nie wiem dlaczego pan/pani go nie widzi... "Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami".

Na Wikipedii (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pingwiny_z_Madagaskaru) jest podane w uwagach, że część odcinków została wydana na DVD i nigdy nie była emitowana w TV. Czy macie jakieś plany odnośnie ich emisji?

co będzie emitowane po drugim sezonie "Pingwinów z Madagaskaru", jednak bardzo prawdopodobne jest, że pokażemy trzeci sezon. Pozdrawiamy TV Puls.

możesz bardziej szczegółowo opisać o Ci chodzi? Wtedy postaramy Ci się pomóc. Pozdrawiamy.

Jak sie nazywa ta nutka z najnowszego zwiastunu? Caly czas mi chodzi po glowie i nigdzie nie moge jej znalezc xD

Dlaczego mówicie w reklamach że puszczacie nie emitowane na waszej antenie odcinki skoro one były emitowane wielokrotnie? Przecież to jest oszukiwanie widzów! Bardzo mi się to nie podoba.

nie wprowadzamy w błąd widzów. Obecnie emitujemy wszystkie odcinki pierwszego sezonu Pingwinów. Wcześniej niektóre z nich z przyczyn niezależnych od nas nie mogły się ukazać na antenie. Pozdrawiamy.

są cały czas przygotowywanie, właśnie z tygodniowym wyprzedzeniem.

Strony