Pingwiny z Madagaskaru

Dodaj komentarz

Komentarze

Jeśli chcesz oglądać więcej animacji, polecamy Ci PULS 2. Tam animacje emitowane są przez pięć dni tygodniu - od poniedziałku do piątku, od godz. 7:00 do 19:00. Pozdrawiamy TV Puls.

jest opis 104 odcinka, nie wiem dlaczego pan/pani go nie widzi... "Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami".

Na Wikipedii (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pingwiny_z_Madagaskaru) jest podane w uwagach, że część odcinków została wydana na DVD i nigdy nie była emitowana w TV. Czy macie jakieś plany odnośnie ich emisji?

co będzie emitowane po drugim sezonie "Pingwinów z Madagaskaru", jednak bardzo prawdopodobne jest, że pokażemy trzeci sezon. Pozdrawiamy TV Puls.

możesz bardziej szczegółowo opisać o Ci chodzi? Wtedy postaramy Ci się pomóc. Pozdrawiamy.

Jak sie nazywa ta nutka z najnowszego zwiastunu? Caly czas mi chodzi po glowie i nigdzie nie moge jej znalezc xD

Dlaczego mówicie w reklamach że puszczacie nie emitowane na waszej antenie odcinki skoro one były emitowane wielokrotnie? Przecież to jest oszukiwanie widzów! Bardzo mi się to nie podoba.

nie wprowadzamy w błąd widzów. Obecnie emitujemy wszystkie odcinki pierwszego sezonu Pingwinów. Wcześniej niektóre z nich z przyczyn niezależnych od nas nie mogły się ukazać na antenie. Pozdrawiamy.

są cały czas przygotowywanie, właśnie z tygodniowym wyprzedzeniem.

Witam, pierwszy sezon "Pingwinów" jest u na pokazwany premierowo, nie mieliśmy wcześniej tych odcinków. Pozdrawiamy

czy naprawdę zaginiony skarb złotego wiewiura naprawdę istnieje ps kocham pingwiny z madaskaru

Dziękuję Puls, że od 31 sierpnia będzie nadawany pierwszy sezon :)

super obrazek chciałbym przeżyć takom pszygodę

Chcemy pingwiny , mamy czekać na nie do jesieni nie dam rady , one są supcio , nie lubie KUNKFU PANDY ona jest bardziej dla chłopców , a pingwiny są dla dziewczynki i chłopczyka , czekam aby szybko powróciły Pozdrawiam Martyna :)

Strony