Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru
  • Gatunek: Animacja
  • Kraj: USA

"Pingwiny z Madagaskaru". Po zakończeniu drugiej części filmu „MadagaskarAlex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Skipper

Skipper

Skipper to silny, odważny i sympatyczny pingwin białobrewy, który jest liderem "Pingwinów z Madagaskaru" - najlepszych komandosów Ameryki. W drużynie odpowiada za taktykę i wydawanie rozkazów pozostałym członkom. Jest świetnie wyszkolony i nic nie potrafi go zaskoczyć. Ma umiejętność wyczuwania strachu. Skipper traktuje drużynę pingwinów jak rodzinę i dla jej bezpieczeństwa i dobra jest gotów poświęcić wszystko. Pingwin cierpi na paranoję i manię prześladowczą, dlatego nie ufa innym zwierzętom. Jego ulubionym daniem jest sushi. Nienawidzi lukrecji i hipisów. W wolnym czasie uwielbia się opalać i jeść lody. Kolekcjonuje naparstki - pamiątki z parków narodowych. Boi się kucyków i igieł.

Kowalski

Kowalski

Kowalski to ekscentryczny wynalazca, który należy do grupy pingwinich komandosów dowodzonych przez Skippera. W drużynie odpowiada za raportowanie, strategię i warianty działania. Jest najmądrzejszy spośród wszystkich pingwinów, ale nie zawsze wykorzystuje swoją wiedzę jak należy, szczególnie w sytuacjach stresowych traci nad sobą kontrolę. Kowalski przedkłada wiedzę naukową nad emocje i nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić empirycznie, z wyjątkiem kosmitów. Nie rozstaje się z liczydłem i notatnikiem. Pingwin potajemnie podkochuje się w samicy delfina – Doris. Uwielbia słodycze i szalone eksperymenty, ale nie przepada za brokułami, ośmiornicami i dentystą, którego się panicznie boi. Nienawidzi przegrywać. Jego marzeniem jest posiadanie najbardziej rozwiniętego mózgu na świecie.

Szeregowy

Szeregowy

Szeregowy to najmniejszy, najmłodszy i najgrubszy członek pingwinów. Jest niezwykle przyjacielski i potrafi wszystkich sobie zjednać. Często okazuje się, że ma najlogiczniejsze pomysły w grupie, jednak równie często są one ignorowane przez pozostałych. Szeregowy jest naiwnym, wrażliwym i infantylnym pingwinem, który uwielbia zabawę pluszowymi jednorożcami. Jako jedyny z grupy jest zwolennikiem pokojowych rozwiązań, choć nie brak mu umiejętności walki. Szaleje za słodyczami pod każdą postacią, szczególnie za masłem orzechowym. Szeregowy uwielbia być najsłodszym stworzeniem ze wszystkich i nie potrafi znieść stanu, gdy ktoś jest bardziej uroczy niż on.

Rico

Rico

Rico to dobry, odważny i psychopatyczny pingwin białobrewy, należący do grupy "Pingwinów z Madagaskaru". Jest lojalny i oddany przyjaciołom, za których jest gotów ryzykować własne życie. Ma najwięcej talentów ze wszystkich członków drużyny. Potrafi przechowywać w sobie przedmioty w ilościach nieograniczonych, dzięki temu zawsze wszystko ma przy sobie. Rico jest bezpośredni w kontaktach z innymi, dlatego często zdarza mu się być nietaktownym i niekulturalnym. Jego ulubionym zajęciem jest strzelanie i wysadzanie rzeczy w powietrze, szczególnie przy pomocy dynamitu. Mimo swoich psychopatycznych i nieprzewidywalnych zachowań z natury jest opiekuńczy i romantyczny. Ma obsesję na punkcie ryb i sam przygotowuje najlepsze sushi. Rico ma lalkę o imieniu Perky, którą uważa za swoją dziewczynę.

Gdy Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego przysmaku - popcornu, Skipper zbiera ekipę i rusza na łowy, by zebrać nowe zapasy słonej przekąski.

Kiedy w zoo zostają zainstalowane nowe kamery do monitoringu, Szeregowy przypadkowo zostaje nową gwiazdą internetu.

Choroba Juliana irytuje Pingwiny, postanawiają więc wybrać się na wakacje "Na Księżycu". Spotykają tam księżycowego kota, który ma niecne plany wobec ptaszków.

Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami.

Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.

Pingwiny rywalizują z lemurami w grze o zdobycie flagi. Powinny z łatwością wygrać, jednak z niewyjaśnionych przyczyn na prowadzenie wysuwają się lemury.

Marlenka idzie spotkać się z nowymi zwierzętami w zoo i znika w tajemniczych okolicznościach. Pingiwny i lemury ruszają jej na ratunek, jednak też zostają porwane, z wyjątkiem Kowalskiego.

Pingiwny i lemury stają do rywalizacji w wyścigu dookoła zoo.

Kiedy zoo zaczyna karmić zwierzęta imitacją rybiego tortu, pingwiny biorą sprawę w swje płetwy i planują porwanie ciężarówki z rybami.

Kiedy w zoo pojawia się weterynarz, żeby zrobić pingwinom zastrzyk, Skipper który boi się igieł ucieka. Jego przyjaciele muszą mu pomóc pokonać strach, albo Skipper będzie musiał opuścić zoo na zawsze!

Mort zosaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.

Szczury terroryzują aligatora Ryśka, ten przychodzi do Pingwinów po pomoc. Ich pomysł to: zamienić umysł Ryśka na umysł Rico i wziąźć się do roboty!

Kiedy Pingwiny zabierają na tajną misję w parku Marlenkę, ta nie może znieść poczucia wolności poza murami zoo. Skipper i jego załoga muszą opanować szaleństwo Marlenki zanim ta, całkowicie zdziczeje.

Kiedy Rico znajduje w chińskim ciasteczku pomyślną wróżbę, początkowo ją ognoruje. Jednak Julian przekonuje go, że powinien w nią uwierzyć dla własnego dobra.

Podczas służby, Szeregowy widzi przerażające zwierzę, latającą orkę - Skorkę. Nikt mu nie wierzy,w to co widział.

Dziewczynka gubi w zoo swoją lalkę, Ricko chce więc jej oddać swoją lalkę, żeby nie było jej przykro. Szeregowy podczas akcji asekuruje Rico.

Przeciwnik Pingwinów - Dr Blowhole szuka zemsty. Po tym jak porywa Króla Juliana, Skipper i jego gang ruszają mu na pomoc, zanim Blowhole zniszczy też całą planetę.

Julian jest przerażony kiedy taniec pawian odwraca uwagę od niego. Próboje więc sabotować ich pokaz.

Po zranieniu Skipper udaje się do weterynarza na leczenie. Kiedy tam jest, reszta drużyny myśli, że Skipper zmienił się w zombie. Skipper musi ich przekonać, że nie jest krwiożerczym potworem.

Skipper nie może przewodzić drużynie podczas ważnej misji. Członkowie drużyny biją się o jego miejsce, jednak nie jest łatwo przewodzić grupie, czując na sobie płetwę Skippera.

U lemurów dochodzi do wielkiej bitwy, Maurice i Mort wynoszą się z siedliska. Julian podsłuchuje Pingwiny, które decydują, że muszą zrobić wszystko by zjednoczyć lemury, inaczej nigdy już nie zaznają spokoju.

Kiedy słoń Burt prosi Pingwiny, by pomogły mu się wymknąć z zoo, te nie zastanawiają się długo. Kiedy dowiadują się o prawdziwych powodach decyzji słonia, muszą zrobić wszystko, by go powstrzymać zanim nie będzie za późno.

Kiedy Alice wspomina, że jeden z Pingwinów jest kobietą, Skipper przechodzi kryzys tożsamości. Marlenka przekonuje go, że nadal może być dowódcą, nawet jeśli jest dziewczyną...

Kowalski przypadkowo tworzy żyjącego, żelowego stwora o imieniu "Jiggle". Niestety, stwór ma wielki apetyt zaczyna więc kraść owoce zwierzętom w zoo.

Kiedy wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu z kaczkami, Skipper zbiera drużynę i rozpoczyna misję mającą na cely wyeliminowanie ryby. Nie jest to jednak zwykła ryba.

Każdego roku Szeregowy jest wybierany jako modelowe zwierzę, na okładkę broszury o zoo. Jednak w tym roku, tego zaszczytu może dostąpić uroczy Mort. Kiedy Mort ginie, Szeregowy jest rozdarty między chęcią bycia na okładce, a swoim dobrym sercem.

Dodaj komentarz

Komentarze

możesz bardziej szczegółowo opisać o Ci chodzi? Wtedy postaramy Ci się pomóc. Pozdrawiamy.

Jak sie nazywa ta nutka z najnowszego zwiastunu? Caly czas mi chodzi po glowie i nigdzie nie moge jej znalezc xD

Dlaczego mówicie w reklamach że puszczacie nie emitowane na waszej antenie odcinki skoro one były emitowane wielokrotnie? Przecież to jest oszukiwanie widzów! Bardzo mi się to nie podoba.

nie wprowadzamy w błąd widzów. Obecnie emitujemy wszystkie odcinki pierwszego sezonu Pingwinów. Wcześniej niektóre z nich z przyczyn niezależnych od nas nie mogły się ukazać na antenie. Pozdrawiamy.

są cały czas przygotowywanie, właśnie z tygodniowym wyprzedzeniem.

Witam, pierwszy sezon "Pingwinów" jest u na pokazwany premierowo, nie mieliśmy wcześniej tych odcinków. Pozdrawiamy

czy naprawdę zaginiony skarb złotego wiewiura naprawdę istnieje ps kocham pingwiny z madaskaru

Dziękuję Puls, że od 31 sierpnia będzie nadawany pierwszy sezon :)

super obrazek chciałbym przeżyć takom pszygodę

Chcemy pingwiny , mamy czekać na nie do jesieni nie dam rady , one są supcio , nie lubie KUNKFU PANDY ona jest bardziej dla chłopców , a pingwiny są dla dziewczynki i chłopczyka , czekam aby szybko powróciły Pozdrawiam Martyna :)

Szanowni Państwo, w okresie wakacyjnym na naszej antenie będzie tylko ''KUNG FU PANDA''. Być może później powrócą ''Pingwiny'', jednak nic nie możemy obiecywać. Pozdrawiamy TV Puls.

tak lubię pingwiny ale Kung fu panda jest gorsza chce pingwiny!!!

Dlaczego nie emitujecie już Pingwinów? :( Ja je tak lubię... Kung Fu panda nie potrafi być taką genialną animacją jak Pingwiny, za bardzo się różnią. Liczę na powrót mojego ukochanego serialu.

śmieszne zdjęcia XD król julian skoczył wysoko i śmiesznie. XDDDDD Laura Maria Wasikowska Ochal