Pingwiny z Madagaskaru

Dodaj komentarz

Komentarze

to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Być może kiedyś pojawią się "Opowieści z Narnii", jednak w najbliższym czasie ich raczej nie będzie. Pozdrawiamy.

Tego kiedy ewentualnie moglibyśmy go emitować jest tylko jedna odpowiedź - nie wiemy. Musisz pamiętać, że w tym przypadku wszystko zależy od dystrybutora filmu w Polsce oraz jego producenta. Pozdrawiamy.

Puls, to najfajniejszy kanał na świecie! Codziennie są Pingwiny z Madagaskaru oraz inne fajne filmy! Kiedyś był chyba Tom i Jerry i inne moje ulubione bajki! PS. Mam nadzieję, że Pingwiny będą jeszcze długo w telewizji Puls.

Odc. Szkolna wycieczka. Czegoś tu nie rozumiem. Tamta nauczycielka mówiła że nie ma żadnych pingwinów na Madagaskarze. A przecież to był Nowy Jork a nie Madagaskar.

jest opis 104 odcinka, nie wiem dlaczego pan/pani go nie widzi... "Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami".

Na Wikipedii (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pingwiny_z_Madagaskaru) jest podane w uwagach, że część odcinków została wydana na DVD i nigdy nie była emitowana w TV. Czy macie jakieś plany odnośnie ich emisji?

Strony