Bob Budowniczy

Bob Budowniczy i maszyny są ponownie gotowi do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają pozytywnym myśleniem.

PULS2
  • Szalony ślub (odc. 1060, sezon 2)
    jutro, 19 sierpnia, 9:10D0 10 min.
  • Żart Spychacza (odc. 1062, sezon 2)
    jutro, 19 sierpnia, 9:20D0 10 min.
  • Żart Spychacza (odc. 1062, sezon 2)
    wtorek, 20 sierpnia, 9:15D0 10 min.

Oglądaj online

Postaci

Bob Budowniczy

Bob Budowniczy

Jest głównym bohaterem bajki. Ma swoją firmę budowlaną. Do pracy zakłada żółto-czerwoną koszulę, niebieskie spodnie i żółty kask. Zawsze bardzo dokładnie wykonuje powierzone mu zadania.

Marta

Marta

To koleżanka i współpracownica Boba. Jest bardzo pracowita i pomocna.

Leo

Leo

To najmłodszy pracownik. Jest na praktykach. Chętnie pomaga swojemu szefowi, od którego chce jak najwięcej się nauczyć.

W najbliższym odcinku

Szalony ślub (sezon 2, odc. 1060)

Bob Budowniczy i maszyny ponownie gotowe sa do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają pozytywnym myśleniem, rozwiązwiązują problemy, a przede wszystkim uczą jak pracować zespołowo.

Skaczący Spychacz (sezon 2, odc. 1061)

Bob Budowniczy i maszyny ponownie gotowe sa do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają pozytywnym myśleniem, rozwiązwiązują problemy, a przede wszystkim uczą jak pracować zespołowo.

Żart Spychacza (sezon 2, odc. 1062)

Spychacz niechcący straszy słonia w zoo Fixam, przez co sam znajduje się w niebezpiecznej sytuacji.

Ważne zadanie Filipa (sezon 2, odc. 1063)

Filip musi zawieźć burmistrz Madison na imprezę promocyjnej książki, jednak w trakcie podróży kończy mu się benzyna.

Dom na kółkach (sezon 2, odc. 1064)

Ciężarówka przewozi historyczny dom pod nowy adres, ale nie może jechać trasą zaplanowaną dla niej wcześniej przez Boba.

Niespodzianka dla Marty (sezon 2, odc. 1065)

Zbliżają się urodziny Marty. Z tej okazji Bob i maszyny planują dla niej niespodziankę. Chcą zorganizować przyjęcie, jednak Marta ciągle pracuje.

Lodowate miasteczko (sezon 2, odc. 1066)

Burmistrz Madison organizuje imprezę charytatywną w mieście na rzecz niedźwiedzi polarnych. Bob i maszyny chętnie przy niej pomagają. Mają jednak przed sobą bardzo trudne zadanie – przygotowanie lodowych dekoracji.

Superkoparka (sezon 2, odc. 1067)

W miejskim kinie plenerowym ma odbyć się premiera nowego filmu o Dashu Błyskawicy. Maszyny są zafascynowane superbohaterem. Koparka chciałaby zostać jednym z nich – Superkoparką.

Elf Spychacz (sezon 2, odc. 1068)

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Drużyna Boba buduje domek z piernika. Zafascynowany elfami Spychacz, postanawia zostać jednym z nich.

Betoniarka i motylek (sezon 2, odc. 1069)

Bob i jego drużyna budują domek dla motyli w lokalnym zoo. Betoniarka jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Niespodziewanie jedna z poczwarek wpada do jej bębna i po pewnym czasie wykluwa się z niej piękny motyl.

Gwiazdkowa akcja (sezon 2, odc. 1070)

Bob, Marta i maszyny budują dekorację na gwiazdkowe przyjęcie pana Kamyka. Niestety staruszek jest bardzo niezdecydowany, a to komplikuje prace drużyny Boba.

Dinocoaster (sezon 2, odc. 1071)

Maszyny poznają pana Brąza – badacza dinozaurów. Tym razem Bob i jego ekipa zajmują się budową Dino Coastera.

Bolączka Dźwiga (sezon 2, odc. 1072)

Bob i jego drużyna dostają kolejne ważne zadanie. Tym razem będzie to budowa trybun na Sprężynkowym Stadionie. Praca tam daje się poważnie we znaki Dźwigowi.

Wiadomość z kosmosu (sezon 2, odc. 1073)

Bob, Leo i maszyny pomagają Mai w budowie radioteleskopu. Kiedy docierają na miejsce kolejnego dnia, dowiadują się, że siostra Mai jest astronautką i przebywa na stacji kosmicznej. Koparka i Dźwig chcą jej zadać kilka pytań.

Opis

Bob Budowniczy i maszyny są ponownie gotowi do pracy! Podejmą się każdego wyzwania. Bob i jego załoga zarażają pozytywnym myśleniem, rozwiązwiązują problemy, a przede wszystkim uczą jak pracować zespołowo.