Dom: Przygody Oha i Tip

Czas na dalsze przygody Oha i Tip! Przybysz z kosmosu Oh zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód Tip...

PULS2
  • Starość też radość/Fajnie mieć kota (odc. 8)
    dzisiaj, 19 lutego, 14:40D7 25 min.
  • Buw, aż iskry lecą/Ale jazda (odc. 9)
    jutro, 20 lutego, 14:35D7 25 min.
  • Party piżamów/Mój własny S.I.K. (odc. 10)
    czwartek, 21 lutego, 14:35D7 25 min.

Postaci

Łucja

Łucja

Jest mamą nastoletniej Tip. Jest bardzo wesoła i ma szalone pomysły. Uwielbia tańczyć i ćwiczyć.

Oh

Oh

To jeden z głównych bohaterów. Jest fioletowy i nosi niebieską kamizelką. Przyjaźni się z Tip Tucci. Jest bardzo radosny i pomysłowy. Często pakuje się w kłopoty.

Tip

Tip

Jest nastolatką przyjaźniącą się z przybyszem z innej planety – Ohem. Jest bardzo odważna i zaradna. Ma mnóstwo energii i pomysłów, przez co czasami pakuje się w kłopoty.

Sharzod

Sharzod

Jest różowym Buwem. Nosi ciemnoróżową sukienkę. Uwielbia modę i zawsze chce być na czasie. Często jest samolubna, ale potrafi też być dobrą przyjaciółką.

Kapitan Smek

Kapitan Smek

To czerwony Buw. Kiedyś był przywódcą. Po przeprowadzce na Ziemię bardzo mu tego brakuje, dlatego czasami próbuje rządzić innymi. Próbuje zemścić się na Ohu.

W najbliższym odcinku

Starość też radość/Fajnie mieć kota (odc. 8)

Dziadkowie Tip wpadają w odwiedziny. Okazuje się, że nie cierpią Buwów. Oh stwierdza, że musi zostać człowiekiem. Niespodziewanie Oh postanawia wyrzucić Świniaka, ponieważ przeszkadza mu w tańcach. Kot trafia w ręce Sharzod.

Buw, aż iskry lecą/Ale jazda (odc. 9)

Oh naładowany jest prądem. Jedyną pomocą dla niego jest dotknięcie innego Buwa. Będzie to jednak bardzo trudne, ponieważ stworki robią to tylko w ostateczności. Oficer Kyle zatrzymuje Tip za łamanie prawa podczas jazdy. Tip odkrywa jak trudne dla Buwów jest zdanie testu na prawo jazdy.

Party piżamów/Mój własny S.I.K. (odc. 10)

Oh organizuje piżama party, ponieważ chce stać się odlotową psiapsiółką.Tip jest zdeterminowana, żeby pomóc przyjacielowi w otrzymaniu nagrody za bezpieczeństwo.

Wiejfuria/Ciuchniaczki (odc. 11)

Tip wpada w furię z powodu chłopaka, dlatego Oh sugeruje jej wycieczkę na planetę o nazwie Wiejfuria. Łucja i Sharzod zaprzyjaźniają się. Nie podoba się to Tip, która próbuje je rozdzielić.

Opieka pod dzieciami/Wrogocioły (odc. 12)

Tip opiekuje się Gorgusiami. Nie idzie jej to jednak najlepiej i sytuacja wymyka się spod kontroli. Smek chce zostać przyjacielem Oha tylko dlatego, żeby dowiedzieć się w jaki sposób mógłby go zranić. Zły Buw dowiaduje się jak ciężkie jest utrzymanie przyjaźni.

Kokoniaki/Śmieciodajnia (odc. 13)

Łucja i Tip opowiadają Ohowi o ostatnim zjeździe rodzinnym. Stworek postanawia odnaleźć inne spokrewnione z nim Buwy. Łucja prowadzi sklep „Mydło i Powidło”. Niespodziewanie miejsce ze świecami staje się buwową śmieciodajnią.

Boy Boy Girl Band/Lordy i lasery (odc. 14)

Oh i Tip zakradają się na koncert w przebraniu pracowników technicznych. Nastolatka bardzo chce poznać swojego idola. Oh i Tip biorą udział w wirtualnej grze.

Niezły kąsek Tip/Marny dzień (odc. 15)

Niespodziewanie Tip traci głos. Nastolatka chce zaprosić na tańce chłopaka, który jej się podoba. Musi skorzystać z pomocy Oha. Tip ma bardzo zły dzień. Marzy o tym, żeby przeżyć go od nowa. Oh próbuje jej pomóc.

Nieziemska wymiana studenca/Jak zostać świniokotem? (odc. 16)

Tip zgadza się być mentorką swojej przyjaciółki z kosmosu - Kilony. Kiedy niespodziewanie Tip i Świniak zamieniają się ciałami, nastolatka ma nowe przemyślenia na temat życia.

Wielkomózgobuwy/Pukpuki (odc. 17)

Oh jest zaskoczony jednym z problemów matematycznych Tip, dlatego postanawia jej pomóc. Kiedy sam zaczyna mieć kłopot, postanawia udać się do wielkomózgobuwów. Oh obawia się, że jeśli Tip kiedyś dowie się o funkcjach ciała Buwów jakimi są puk puki, to przestanie się z nim przyjaźnić.

Opis

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.