Dom: Przygody Oha i Tip

Czas na dalsze przygody Oha i Tip! Przybysz z kosmosu Oh zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód Tip. To animacja idealna dla całych rodzin.

Postaci

Łucja

Łucja

Jest mamą nastoletniej Tip. Jest bardzo wesoła i ma szalone pomysły. Uwielbia tańczyć i ćwiczyć.

Oh

Oh

To jeden z głównych bohaterów. Jest fioletowy i nosi niebieską kamizelką. Przyjaźni się z Tip Tucci. Jest bardzo radosny i pomysłowy. Często pakuje się w kłopoty.

Tip

Tip

Jest nastolatką przyjaźniącą się z przybyszem z innej planety – Ohem. Jest bardzo odważna i zaradna. Ma mnóstwo energii i pomysłów, przez co czasami pakuje się w kłopoty.

Sharzod

Sharzod

Jest różowym Buwem. Nosi ciemnoróżową sukienkę. Uwielbia modę i zawsze chce być na czasie. Często jest samolubna, ale potrafi też być dobrą przyjaciółką.

Kapitan Smek

Kapitan Smek

To czerwony Buw. Kiedyś był przywódcą. Po przeprowadzce na Ziemię bardzo mu tego brakuje, dlatego czasami próbuje rządzić innymi. Próbuje zemścić się na Ohu.

Opis

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.