Jesteś tutaj

Kumple z dżungli na ratunek

Odcinki

 • Do środka Ziemisezon 1, odc. 1Do ekipy z dżungli zgłasza się kiwi – Profesor Ernest. Trzęsienie ziemi spowodowało, że w samym środku wioski zrobiła się dziura! Czy Maurice i reszta załogi będą w stanie to naprawić?
 • Skała strachówsezon 1, odc. 2Słonie nękane są przez „ducha”, który ukrywając się za skałą, prosi o złożenie mu w ofierze wszystkich owoców. Kumple z dżungli odkrywają, że za całą sprawą stoi kameleon – zwierzę, które pojawia się i znika…
 • Rubiny są wiecznesezon 1, odc. 3Ukochana Gilberta z czasów młodości – Melina – uknuła spisek. Zamierza przejąć władzę w dżungli i zdobyć kryjówkę Maurice’a i jego przyjaciół. Pomaga jej w tym armia całkowicie poddanych jej krabów…
 • Krwawa jagodasezon 1, odc. 4Żółwicę dotyka dziwna choroba. Od kiedy połknęła czerwony owoc, nie można jej dobudzić z głębokiego snu. Na pomoc zostają wezwani kumple z dżungli. W między czasie, Batricia szuka odpowiedniej szminki, by zrobić wrażenie na Gilbercie. Znajduje czerwony owoc, który wydaje jej się do tego idealny. Teraz brygada musi szukać lekarstwa dla obu: żółwicy oraz Batrici.
 • Obcy atakująsezon 1, odc. 5Flamingi myślą, że kraby to kosmici, którzy opanowali ich jezioro. W dodatku, w związku z nieporozumieniem, zaistniałym pomiędzy Batricią i Gilbertem, kumple z dżungli dzielą się na dwa przeciwstawne obozy. Po bitwie, Maurice zdaje sobie sprawę, że ten cały konflikt nie ma żadnego sensu…
 • Misja pokojowasezon 1, odc. 6Kumple z dżungli zostają wezwani przez pokojowo nastawione wydry, by ocalić ich wioskę przed atakiem chomików. Jest tylko jeden warunek: nie wolno stosować im przemocy! Z początku działania Maurice’a i jego ekipy nie przynoszą rezultatów. Później wpadają na świetny pomysł: niech wszyscy zaczną całować – wtedy chomiki uciekną na zawsze!
 • Kapitan Cahouetesezon 1, odc. 7Kim naprawdę jest kapitan Cahouète, który udaje, że jest równie odważny co kumple z dżungli? Czy tajemniczy bohater chce zająć ich miejsce? Maurice martwi się. Na szczęście cała ekipa jest na miejscu i szybko uporządkuje sprawy!
 • Ognisty piaseksezon 1, odc. 8Maurice musi naprawić swoje paski, które stały się niemal niewidoczne! Podczas gry w „Jedi”, Al i Bob przewrócili beczkę z jego pomarańczową farbą. Pomarańczowej farby nie ma również malarz Umberto. Kumple z dżungli muszą udać się na pustynię. Spotykają tam szalonego Buda…
 • Wielki demon swędzeniasezon 1, odc. 9Co doprowadziło surykatki do szaleństwa? Mama Dongo – stara surykatka – wzywa na pomoc kumpli z dżungli, aby się tego dowiedzieć. Brygada odkrywa, że to nie zły urok, a inwazja… wesz. Teraz muszą znaleźć odpowiednie lekarstwo i przywrócić codzienne życie surykatek do normalności.
 • Księżniczka świstaksezon 1, odc. 10Mały świstak nie chce zasnąć. Jego matka wzywa kumpli z dżungli, by zaopiekowali się dzieckiem, gdy ona zapadnie w sen. Maurice i jego przyjaciele odkrywają, że mały świstak uwielbia opowieści o księżniczkach oraz…. Wrestling.
 • Okrzyk bojowysezon 1, odc. 11Hieny zwabiają kumpli z dżungli w pułapkę. Chcą się ich pozbyć. Maurice i spółka nieoczekiwanie lądują uwięzieni w klatce na wyspie, otoczonej przez wygłodniałe krokodyle…
 • Gorące rytmysezon 1, odc. 12Rysie uknuły spisek. Chcą pozbyć się Freda i zostać jedynymi śpiewakami w dżungli. Czy im się to uda?
 • Szybuj z wiatremsezon 1, odc. 13Pewien nietoperz imieniem Edward, zgłasza się do kumpli z dżungli z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu swojego lęku przed wysokością. Gilbert bierze Edwarda pod swoją opiekę i uczy go, jak walczyć ze strachem.
 • Skarb starego Jima, część 1sezon 1, odc. 14Dżunglę najeżdżają piraci. Szukają młodego szopa imieniem Susy, pragnąc przechwycić mapę ukrytego skarbu, należącą do jego ojca – Starego Jima. Kumple z dżungli wyruszają z Susym na poszukiwanie skarbu.
 • Skarb starego Jima, część 2sezon 1, odc. 15Al, Bob i Fred zostają zaakceptowani przez załogę statku pirackiego. Kapitan myśli, że są kucharzami. Tymczasem kumple z dżungli wraz z Susym podążają za nimi balonem. Muszą odnaleźć wyspę Żółtego Smoka przed piratami. Po drodze czeka ich wiele nieoczekiwanych przygód.
 • Skarb starego Jima, część 3sezon 1, odc. 16Poszukiwania skarbu Starego Jima obfitują w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Al, Bob i Fred mają zostać rzuceni na pożarcie rekinom. Batricia jest przywiązana do masztu. Czy kumplom z dżungli uda się wyjść cało z tej przygody?
 • Skarb starego Jima, część 4sezon 1, odc. 17Potwór, który staje na drodze kumplom z dżungli, okazuje się być starym znajomym ojca Susy’ego. Stary Jim mianował go strażnikiem wyspy oraz skarbu. Kumple z dżungli i piraci zmierzają do końca wyścigu po skarb. Kto wygra?
 • Koszmarna roślinkasezon 1, odc. 18Szalona botaniczka Marla traci kontrolę nad mięsożerną rośliną, którą wyhodowała…. Roślina nie chce przestać rosnąć…
 • Dewastacjasezon 1, odc. 19Termity opanowały sporą część dżungli – niszczą drzewa i powodują reakcję łańcuchową. Zwierzęta skarżą się kumplom z dżungli. Okazuje się, że terminy działają pod wpływem Dimitriego, który więzi ich królową.
 • Kumple z dżungli i zagubiony dźwięksezon 1, odc. 20Fred traci swój muzyczny styl. Tylko koala Pelvis – król rocka – może mu pomóc. Problem w tym, że Pelvis jest głównie królem… playbacku. Kumple z dżungli muszą wesprzeć Freda w jego kłopotach.
 • Śmiercionośne bagnosezon 1, odc. 21Para tukanów straciła swoje jajo. Spadło na dno bagna. Muszą je odzyskać, zanim wykluje się pisklę. Kumple z dżungli obmyślają plan, by pomóc zmartwionym, przyszłym rodzicom.
 • Pięc sekretnych taosezon 1, odc. 22Hector – stary mistrz Kung-Fu Maurice’a - zgłasza się po pomoc do kumpli z dżungli. Małpy chcą wykraść ze świątyni starożytny zbiór tajników, które mogą uczynić wojownika niewidzialnym. Maurice i spółka muszą uchronić antyczny sekret.
 • Lot nad żółwim gniazdemsezon 1, odc. 23Od paru tygodni w lecznicy dla żółwi znika sałata. Karapas – stary żółw, który traci pamięć – prosi o pomoc kumpli z dżungli. Maurice i spółka odkrywają, że za wszystkim stoi stary przyjaciel Karapasa.
 • Tata Miguelsezon 1, odc. 24Mały koliber wykluwa się z jaja tuż obok siedziby kumpli z dżungli. Nieoczekiwanie, Miguel staje się ojcem malucha. Zbliża się jednak czas, że trzeba zwrócić kolibra jego prawdziwym rodzicom…
 • Siedem minut zero sekundsezon 1, odc. 25Genialny wynalazca – ptak kiwi Ernest – wpada na pomysł, że zaparzy sobie herbatę i postanawia zagotować wodę we wnętrzu wulkanu. Problem w tym, że wulkan jest aktywny i w każdej chwili może wybuchnąć, niszcząc całą dżunglę. Kumple z dżungli mają tylko 7 minut, by temu zapobiec.
 • Misja specjalnasezon 1, odc. 26Prawie wszystkie zwierzęta z ekipy ratunkowej zachorowały. Al i Bob muszą je zastąpić w kolejnej misji. Problem w tym, że zadanie wcale nie jest takie łatwe, a Maurice, Gilbert, Batricia i Miguel nic o tym nie wiedzą…
 • Nocny potwórsezon 1, odc. 27Do kumpli z dżungli zgłasza się para bobrów. Każdej nocy potwór niszczy dach ich domu. Maurice wraz z przyjaciółmi odkrywają, że tym potworem jest…. Miguel.
 • Zapominalski opossezon 1, odc. 28Opos nie pamięta kim jest. Nie pamięta nawet, po co przyszedł do kumpli z dżungli. Maurice i przyjaciele pomogą mu odtworzyć jego historię.
 • Dolina stu pułapeksezon 1, odc. 29Maurice wraz z kumplami z dżungli muszą udać się do bardzo niebezpiecznej doliny. Ich zadaniem jest odnalezienie dwojga zakochanych, którzy tam uciekli.
 • Smocza misjasezon 1, odc. 30Tym razem, załoga kumpli z dżungli zostaje wezwana przez kretoszczury. Do ich podziemnego miasta włamał się bowiem smok…

Postacie

Gilbert

Tarsjusz, małpiatka nadrzewna. Jest “mózgiem” drużyny. Łatwo go znaleźć: zawsze znajduje się na swojej gałęzi. Bardzo często w złym nastroju. Nikt nie traktuje poważnie jego lęku przed zarazkami. Nie znosi hałasu oraz „zwykłych” zwierząt. Posiada nieograniczone zbiory różnego rodzaju przedmiotów i roślin. Kumple z dżungli zawsze mogą na niego liczyć, w szczególności, że Gilbert ma niepowtarzalne umiejętności i zna wiele sztuczek.

Miguel

Dusza dziecka w ciele… goryla! Miguel nie jest skomplikowany, kumple zawsze mogą jednak na niego liczyć! Najbardziej uszczęśliwia go jedzenie bananów. Bardzo też pragnie, by Fred nauczył go śpiewać.

Batricia

Jedyna dziewczyna w grupie, jest nietoperzem. To, co najbardziej ją wyróżnia, to wielkie serce i skłonność do popełniania gaf. Uczciwa, pozytywna i nigdy się nie poddaje. Pomimo, że boi się ciemności, zawsze jest gotowa, by iść na ratunek. Zakochana jest w Gilbercie.

Al i Bob

ropuchy, które mają inne charaktery, lecz łączy je wielka przyjaźń, jeden staw i wspólna pasja do degustacji wszelkiego rodzaju owadów. Al i Bob pomagają reszcie ekipy w ich przygodach. Mają wiele talentów, m.in.: gotowanie, fryzjerstwo, dekoracje.

Maurice

Pingwino-tygrys, którego wszyscy nazywają “Wielkim tygrysim wojownikiem”. Jest liderem drużyny i nigdy nie waha się, by poprowadzić resztę brygady ku nowym przygodom. Energiczny, odważny i zawsze pozytywny. Jest mistrzem Kung-Fu i zawsze kiedy może, dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. Jego najpilniejszym uczniem jest rybka Junior – jego adoptowany syn. Maurice jest znany w całej dżungli i wszystkie zwierzęta go szanują.

Opis

Kumple z dżungli na ratunek
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Francja
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
7

Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!

Konkursy/h1>

Video