Kumple z dżungli na ratunek

Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!

Postaci

Maurice

Maurice

Pingwino-tygrys, którego wszyscy nazywają “Wielkim tygrysim wojownikiem”. Jest liderem drużyny i nigdy nie waha się, by poprowadzić resztę brygady ku nowym przygodom. Energiczny, odważny i zawsze pozytywny. Jest mistrzem Kung-Fu i zawsze kiedy może, dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. Jego najpilniejszym uczniem jest rybka Junior – jego adoptowany syn. Maurice jest znany w całej dżungli i wszystkie zwierzęta go szanują.

Gilbert

Gilbert

Tarsjusz, małpiatka nadrzewna. Jest “mózgiem” drużyny. Łatwo go znaleźć: zawsze znajduje się na swojej gałęzi. Bardzo często w złym nastroju. Nikt nie traktuje poważnie jego lęku przed zarazkami. Nie znosi hałasu oraz „zwykłych” zwierząt. Posiada nieograniczone zbiory różnego rodzaju przedmiotów i roślin. Kumple z dżungli zawsze mogą na niego liczyć, w szczególności, że Gilbert ma niepowtarzalne umiejętności i zna wiele sztuczek.

Miguel

Miguel

Dusza dziecka w ciele… goryla! Miguel nie jest skomplikowany, kumple zawsze mogą jednak na niego liczyć! Najbardziej uszczęśliwia go jedzenie bananów. Bardzo też pragnie, by Fred nauczył go śpiewać.

Batricia

Batricia

Jedyna dziewczyna w grupie, jest nietoperzem. To, co najbardziej ją wyróżnia, to wielkie serce i skłonność do popełniania gaf. Uczciwa, pozytywna i nigdy się nie poddaje. Pomimo, że boi się ciemności, zawsze jest gotowa, by iść na ratunek. Zakochana jest w Gilbercie.

Al i Bob

Al i Bob

ropuchy, które mają inne charaktery, lecz łączy je wielka przyjaźń, jeden staw i wspólna pasja do degustacji wszelkiego rodzaju owadów. Al i Bob pomagają reszcie ekipy w ich przygodach. Mają wiele talentów, m.in.: gotowanie, fryzjerstwo, dekoracje.

Opis

Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!

Aktualności