Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Odcinki

 • Kawy filiżankasezon 1, odc. 10W czasie jednej z podróży Julian odkrywa w Zatoce Majętności worek z ziarnami świeżej kawy. Nie mając pojęcia, czym są te pachnące nasiona, dzieli się ze wszystkimi poddanymi. Wkrótce całe królestwo uzależnia się od kofeiny.
 • Fossa, Julek i lemureksezon 1, odc. 11Król Julian ma świetny pomysł! Postanawia, że oswoi Foosa i zaprowadzi spokój w swoim królestwie. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie do momentu, gdy Foosa chce pozbawić Juliana tronu.
 • Biel pieluch to nowa czerńsezon 1, odc. 12Władca znajduje w swoim Królestwie paczkę pampersów! Nie wiedząc do czego służą naprawdę, przemienia je w największy hit mody, jaki widziany był u Króla Juliana. Tak oto rozpoczyna się wojna o najlepszy styl!
 • Jagódka i Malwinasezon 1, odc. 13Imprezowa siostra Clover, Crimson odwiedza Królestwo i rzuca urok na Króla Juliana. Niestety wszechwiedzący Julian, nie ma pojęcia o małżeństwie ani co oznacza, że znalazł swoją królową…
 • Rozum ma się w ananasiesezon 1, odc. 14Kiedy Julian nabiera przekonania o boskich mocach ananasa, Mort staje się zazdrosny i próbuje pozbyć się tropikalnego owocu. Król tymczasem wierzy, że ananas zawiera mądrości dawnych władców.
 • Daj mi, daj mi, daj misezon 1, odc. 15Król Julian jest zafascynowany ideą pieniądza. Postanawia wprowadzić ten środek wymiany do królestwa. Okazuje się jednak, że to Mort posiada doskonałe umiejętności związane z obrotem gotówki, na czym reszta załogi cierpi.
 • Sobowtórsezon 1, odc. 16Król Julian cierpi z powodu obrażeń na ciele. Jego obowiązki spadają na Magicznego Stevea, który zmuszony jest negocjować z bezwzględnymi krokodylami.
 • Wyborysezon 1, odc. 17Julian ratuje charyzmatycznego, starszego lemura. Postanawia uczynić go doradcą, gdyż wierzy, że jego wiek świadczy także o poziomie wiedzy.
 • Tatko Juliansezon 1, odc. 18Pomimo faktu, że Mort jest dwa lata starszy od Juliana, Król uważa, że jest jego ojcem. Zmienia lemurowi imię i wystawia w konkursie jako swojego syna.
 • Mój kumpel Robsezon 1, odc. 19Król Julian postanawia zaprosić swojego dawnego przyjaciela, z którym kiedyś wspólnie rapowali. Lemury przypominają sobie swoje szalone imprezy.
 • Człowiek w żelaznych gatkachsezon 1, odc. 20Król Julian wpada w pułapkę oszustów. Całe królestwo szuka winowajców. Okazuje się, że są nimi dwaj starzy wrogowie Juliana.
 • Planeta małpsezon 1, odc. 21Król Julian ogłasza wszystkim, że niedługo wyląduje na Księżycu. Zamiast tego, staje jednak twarzą w twarz ze Stanisławem, rosyjską kosmiczną małpą.

Postacie

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Komu jest mało przezabawnych perypetii samozwańczego Króla Juliana niech koniecznie obejrzy animację Niech żyje Król Julian. Kolejna produkcja studia DreamWorks jak zwykle Was nie zawiedzie. Pełna przezabawnych dialogów i kolorowych postaci, zapewni doskonałą rozrywkę małym i dużym!

Akcja animowanego serialu Niech żyje Król Julian rozgrywa się na egzotycznej wyspie, gdzie mieszkają lemury. Jednym z nich jest Julian, który uważa się za pępek świata. Postanawia zrealizować swoje władcze zapędy i zostać królem wszystkich lemurów. Teraz jest jednak tylko księciem, a prawdziwym monarchą jest jego wuj. Kiedy Król Lemurów udaje się do szamanki, ta informuje go, że aktualnego lemura noszącego koronę pożre straszliwa bestia. Wuj obmyśla misterny plan i oddaje koronę Julianowi, który nie podejrzewa podstępu. Jedynym powodem oddania korony był strach przed bestią. Jak Julian poradzi sobie w nowej roli? Tego nie wiadomo, ale z pomocą przychodzą zawsze wierni podwładni Mourice i Mort.

Konkursy/h1>

Video