Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Odcinki

 • Jam jest królsezon 1, odc. 1Król Julian XII, władca Madagaskaru, jest zmuszony do abdykacji, by uratować swoje życie przed atakiem ze strony Fossów, małych i wrogich lemurom stworzeń. Kiedy on odchodzi, na tronie zasiada jego bratanek, Król Julian XIII, który żyje w przekonaniu, że jest przez wszystkich lubiany.
 • Słupek popularnościsezon 1, odc. 2Król Julian XIII otrzymuje informacje na temat poparcia wśród poddanych. Wyniki pokazują, że 99% lemurów popiera jego rządy, poza jednym zbuntowanym lemurem. Władca postanawia więc przekonać do siebie swojego jedynego przeciwnika.
 • Błyskotliwy wrógsezon 1, odc. 3Zagorzały przeciwnik Króla Juliana oraz geniusz zła, Karol, planuje obalić jedynego władcę wśród lemurów. Karol decyduje się na porwanie Maurice’a i Jagódki, wiedząc, że dzięki temu Król Julian zechce z nim podjąć negocjacje. Nie myli się, ponieważ odważny lemur rusza im na ratunek.
 • Zgubne skutkisezon 1, odc. 4Wyczerpany rozstrzyganiem sporów wśród poddanych, Julian postanawia zastąpić siebie manekinem, którego zostawia na dworze. Sam natomiast udaje się na królewskie wagary. Król Julian nie wie jednak, że to niewielkie kłamstwo wywołuje wśród lemurów bunt!
 • Powrót króla wujasezon 1, odc. 5Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
 • Jedz, módl się, przywalsezon 1, odc. 6Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
 • I spłynęła na nas wiedzasezon 1, odc. 7Pewnego dnia Król Julian zaleca naukowcowi Timo, aby zautomatyzował wszystkie przedmioty w Królestwie. Niestety szybko okazuje się, że rozkaz króla nie jest prosty do wykonania.
 • Wiwat, Mortsezon 1, odc. 8Kiedy Król Julian kompromituje Maurice’a przed wszystkimi mieszkańcami Madagaskaru, prawa ręka jego królewskiej mości stara się zrehabilitować i naprawić błędy. Tymczasem Mort zupełnie przez przypadek dołącza do przeciwników Króla Juliana, którzy chcą obalić jego rządy.
 • Giga-gekon blagasezon 1, odc. 9Młody lemur w Królestwie Juliana organizuje urodziny. Niestety Król Julian przez swoje roztargnienie wplątuje się w wielkie kłamstwo, co całkowicie psuje urodziny młodego zwierzaka.
 • Kawy filiżankasezon 1, odc. 10W czasie jednej z podróży Julian odkrywa w Zatoce Majętności worek z ziarnami świeżej kawy. Nie mając pojęcia, czym są te pachnące nasiona, dzieli się ze wszystkimi poddanymi. Wkrótce całe królestwo uzależnia się od kofeiny.
 • Fossa, Julek i lemureksezon 1, odc. 11Król Julian ma świetny pomysł! Postanawia, że oswoi Foosa i zaprowadzi spokój w swoim królestwie. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie do momentu, gdy Foosa chce pozbawić Juliana tronu.
 • Biel pieluch to nowa czerńsezon 1, odc. 12Władca znajduje w swoim Królestwie paczkę pampersów! Nie wiedząc do czego służą naprawdę, przemienia je w największy hit mody, jaki widziany był u Króla Juliana. Tak oto rozpoczyna się wojna o najlepszy styl!
 • Jagódka i Malwinasezon 1, odc. 13Imprezowa siostra Clover, Crimson odwiedza Królestwo i rzuca urok na Króla Juliana. Niestety wszechwiedzący Julian, nie ma pojęcia o małżeństwie ani co oznacza, że znalazł swoją królową…
 • Rozum ma się w ananasiesezon 1, odc. 14Kiedy Julian nabiera przekonania o boskich mocach ananasa, Mort staje się zazdrosny i próbuje pozbyć się tropikalnego owocu. Król tymczasem wierzy, że ananas zawiera mądrości dawnych władców.
 • Daj mi, daj mi, daj misezon 1, odc. 15Król Julian jest zafascynowany ideą pieniądza. Postanawia wprowadzić ten środek wymiany do królestwa. Okazuje się jednak, że to Mort posiada doskonałe umiejętności związane z obrotem gotówki, na czym reszta załogi cierpi.
 • Sobowtórsezon 1, odc. 16Król Julian cierpi z powodu obrażeń na ciele. Jego obowiązki spadają na Magicznego Stevea, który zmuszony jest negocjować z bezwzględnymi krokodylami.
 • Wyborysezon 1, odc. 17Julian ratuje charyzmatycznego, starszego lemura. Postanawia uczynić go doradcą, gdyż wierzy, że jego wiek świadczy także o poziomie wiedzy.
 • Tatko Juliansezon 1, odc. 18Pomimo faktu, że Mort jest dwa lata starszy od Juliana, Król uważa, że jest jego ojcem. Zmienia lemurowi imię i wystawia w konkursie jako swojego syna.
 • Mój kumpel Robsezon 1, odc. 19Król Julian postanawia zaprosić swojego dawnego przyjaciela, z którym kiedyś wspólnie rapowali. Lemury przypominają sobie swoje szalone imprezy.
 • Człowiek w żelaznych gatkachsezon 1, odc. 20Król Julian wpada w pułapkę oszustów. Całe królestwo szuka winowajców. Okazuje się, że są nimi dwaj starzy wrogowie Juliana.
 • Planeta małpsezon 1, odc. 21Król Julian ogłasza wszystkim, że niedługo wyląduje na Księżycu. Zamiast tego, staje jednak twarzą w twarz ze Stanisławem, rosyjską kosmiczną małpą.
 • Wielka nieskończona miłośćsezon 1, odc. 22Julian odkrywa, że Maurice jest doradcą Króla Szczurów. Inni natomiast radzą się boskiego ananasa.
 • Król, który chciał być królemsezon 1, odc. 23Autorka spisująca szalone historie Króla Juliana wymyśla opowiadanie przedstawiające Freda, gigantycznego skorpiona, którego posądza go o jedzenie niemowląt. Zdenerwowany skorpion postanawia się zemścić.
 • Frank, jesteś tam? To ja, Julian.sezon 1, odc. 24Frank, Pan Nieba, żąda od lemurów poświęcenia Juliana. Król postanawia więc stworzyć własną boskość- Larry Bóg Wulkan.
 • Upiór w klubie Le Potsezon 1, odc. 25Spełniają się marzenia Juliana z dzieciństwa i władca otwiera klub nocny.

Postacie

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Komu jest mało przezabawnych perypetii samozwańczego Króla Juliana niech koniecznie obejrzy animację Niech żyje Król Julian. Kolejna produkcja studia DreamWorks jak zwykle Was nie zawiedzie. Pełna przezabawnych dialogów i kolorowych postaci, zapewni doskonałą rozrywkę małym i dużym!

Akcja animowanego serialu Niech żyje Król Julian rozgrywa się na egzotycznej wyspie, gdzie mieszkają lemury. Jednym z nich jest Julian, który uważa się za pępek świata. Postanawia zrealizować swoje władcze zapędy i zostać królem wszystkich lemurów. Teraz jest jednak tylko księciem, a prawdziwym monarchą jest jego wuj. Kiedy Król Lemurów udaje się do szamanki, ta informuje go, że aktualnego lemura noszącego koronę pożre straszliwa bestia. Wuj obmyśla misterny plan i oddaje koronę Julianowi, który nie podejrzewa podstępu. Jedynym powodem oddania korony był strach przed bestią. Jak Julian poradzi sobie w nowej roli? Tego nie wiadomo, ale z pomocą przychodzą zawsze wierni podwładni Mourice i Mort.

Konkursy/h1>

Video