Jesteś tutaj

Pingwiny z Madagaskaru

Odcinki

 • Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięciesezon 1, odc. 101Gdy Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego przysmaku - popcornu, Skipper zbiera ekipę i rusza na łowy, by zebrać nowe zapasy słonej przekąski.
 • Permanentna inwigilacja/ Korona za rozumsezon 1, odc. 102Kiedy w zoo zostają zainstalowane nowe kamery do monitoringu, Szeregowy przypadkowo zostaje nową gwiazdą internetu.
 • Sąsiad z księżyca/ Nawiedzone zoosezon 1, odc. 103Choroba Juliana irytuje Pingwiny, postanawiają więc wybrać się na wakacje "Na Księżycu". Spotykają tam księżycowego kota, który ma niecne plany wobec ptaszków.
 • Operacja pluszak/Dzień króla Julianasezon 1, odc. 104Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami.
 • Operacja jajko/ O jedną baterię za dalekosezon 1, odc. 105Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.
 • Wszystko albo nic/ Dwie stopy nad ziemią i wyżejsezon 1, odc. 106Pingwiny rywalizują z lemurami w grze o zdobycie flagi. Powinny z łatwością wygrać, jednak z niewyjaśnionych przyczyn na prowadzenie wysuwają się lemury.
 • Niewidzialny wróg/ Król Maurice Pierwszysezon 1, odc. 107Marlenka idzie spotkać się z nowymi zwierzętami w zoo i znika w tajemniczych okolicznościach. Pingiwny i lemury ruszają jej na ratunek, jednak też zostają porwane, z wyjątkiem Kowalskiego.
 • Mistrz kierownicy/ Bombowa rozrywkasezon 1, odc. 108Pingiwny i lemury stają do rywalizacji w wyścigu dookoła zoo.
 • -/Lodzio-miodziosezon 1, odc. 109Kiedy zoo zaczyna karmić zwierzęta imitacją rybiego tortu, pingwiny biorą sprawę w swje płetwy i planują porwanie ciężarówki z rybami.
 • Operacja igła/ Zaćmionysezon 1, odc. 110Kiedy w zoo pojawia się weterynarz, żeby zrobić pingwinom zastrzyk, Skipper który boi się igieł ucieka. Jego przyjaciele muszą mu pomóc pokonać strach, albo Skipper będzie musiał opuścić zoo na zawsze!
 • Mega Mort/ Sublokatorkasezon 1, odc. 111Mort zostaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.
 • Wrażliwy Rysiek/ Powrót Mecha-Lemurasezon 1, odc. 112Szczury terroryzują aligatora Ryśka, ten przychodzi do Pingwinów po pomoc. Ich pomysł to: zamienić umysł Ryśka na umysł Rico i wziąść się do roboty!
 • Ni wydra, ni.../Kici kicisezon 1, odc. 113Kiedy Pingwiny zabierają na tajną misję w parku Marlenkę, ta nie może znieść poczucia wolności poza murami zoo. Skipper i jego załoga muszą opanować szaleństwo Marlenki zanim ta, całkowicie zdziczeje.
 • Klątwa/ Zakochana małpasezon 1, odc. 114Kiedy Rico znajduje w chińskim ciasteczku pomyślną wróżbę, początkowo ją ignoruje. Jednak Julian przekonuje go, że powinien w nią uwierzyć dla własnego dobra.
 • Zbliża się orka/ Mniej niż zerosezon 1, odc. 115Podczas służby, Szeregowy widzi przerażające zwierzę, latającą orkę - Skorkę. Nikt mu nie wierzy,w to co widział.

Postacie

Opis

Pingwiny z Madagaskaru
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2008
Góra strony
7

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Konkursy/h1>

Video