Jesteś tutaj

Pingwiny z Madagaskaru

Odcinki

  • Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięciesezon 1, odc. 101Gdy Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego przysmaku - popcornu, Skipper zbiera ekipę i rusza na łowy, by zebrać nowe zapasy słonej przekąski.
  • Permanentna inwigilacja/ Korona za rozumsezon 1, odc. 102Kiedy w zoo zostają zainstalowane nowe kamery do monitoringu, Szeregowy przypadkowo zostaje nową gwiazdą internetu.
  • Sąsiad z księżyca/ Nawiedzone zoosezon 1, odc. 103Choroba Juliana irytuje Pingwiny, postanawiają więc wybrać się na wakacje "Na Księżycu". Spotykają tam księżycowego kota, który ma niecne plany wobec ptaszków.
  • Operacja pluszak/Dzień króla Julianasezon 1, odc. 104Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami.
  • Operacja jajko/ O jedną baterię za dalekosezon 1, odc. 105Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.

Postacie

Opis

Pingwiny z Madagaskaru
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2008
Góra strony
7

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Konkursy/h1>

Video