Jesteś tutaj

SpongeBob Kanciastoporty

Odcinki

  • Pobudka, wstać/ To czekaj/ Nasz przyjaciel grzybsezon 1, odc. 83SpongeBob odkrywa, że jego płatki śniadaniowe oferują zabawki za darmo, więc zbiera niezbędne paragony i wysyła wraz z zamówieniem. Teraz, przed Kanciastoportym najtrudniejsza cześć zadania: oczekiwanie na dostawę. SpongeBob chce być obecny podczas wizyty listonosza, dlatego rozbija swój obóz przy skrzynce pocztowej. Na SpongeBobie rozwija się swędzenie paskudny, swędzący przypadek morskiego grzyba, który rośnie na wszystkim, co wejdzie z nim w kontakt. Kiedy choroba Kanciastoportego dostaje się na kraboburgery i frytki, wszyscy bywalcy restauracji zarażają się tym pełzającym grzybem. Jak się okazuję, by uwolnić miasto od tej epidemi wystarczy jeden głodny ślimak domowy.
  • Sponge Bond/ Prowadź z rozwagą/ Dobry, stary jak mu tamsezon 1, odc. 84Pan Krab wysyła SpongeBoba i Patryka by szpiegowali Planktona i odkryli jego następny perfidny plan.Pan Krab ogłasza konkurs dla swoich pracowników: kto pierwszy, nauczy się imion wszystkich klientów restauracji „Tłusty Krab, ten wygrywa tropikalne wakacje. Pokaz filmu instruktażowego na temat najlepszych (i najgorszych) technik żeglarskich, zaprezentowanych przez Skalmara i SpongeBoba.
  • Zmiana lokum/ Z duchem czasusezon 1, odc. 85SpongeBob, po tym jak przychodzi spóźniony o minutę do pracy, postanawia przeprowadzić się do restauracji „Tłusty Krab” by już zawsze być o czasie. Plankton potajemnie uszkadza termostat w restauracji „Tłusty Krab” i cały lokal zamarza. SpongeBob zmienia restaurację w wielkie lodowisko, a po przywiązaniu do butów kilku kraboburgerów tworzy z nich łyżwy. Pan Krab pobiera opłaty od gości za wejście.
  • Kolejkotchórze/ Wszędzie dobrze, ale w Kuble najlepiejsezon 1, odc. 86W Bikini Dolnym otworzył się właśnie park rozrywki z najstraszniejszą na świecie kolejką górską. SpongeBob i Patryk, początkowo bardzo chcą się nią przejechać, jednak im dłużej o tym myślą tym bardziej mają ochotę zrezygnować z przejażdżki. Plankton podstępem nakłania SpongeBoba, Patryka i Skalmara do odnowienia „Kubła Pomyj”.
  • Serce nie sługa/ Świeży oddech Skalmarasezon 1, odc. 87SpongeBob ma problem z pożegnaniem najdoskonalszego kraboburgera, jakiego kiedykolwiek przygotował. Osobowość Skalmara ulega całkowitej zmianie po porażeniu prądem. Teraz jest on najmilszym kalmarem, jaki żył w Bikini Dolnym. Nie długo po tym, zachowanie Skalmara denerwuje wszystkich mieszkańców.
  • Język pieniędzy/ SpongeBob kontra maszyna do burgerów/ Skalmarotaniecsezon 1, odc. 88Pan Krab chciałby umieć rozmawiać z pieniędzmi. Kiedy jego życzenie zostaje magicznie spełnione, Krab dowiaduje się (ku swemu przerażeniu), że wszystkie jego dolary i centy chciałyby być wydane. SpongeBob kolejny raz konkuruje z maszyną do kraboburgerów. Skalmar trenuje SpongeBoba do konkursu tańca organizowanego w Bikini Dolnym.
  • Pod tłustą gąbkę/ Piosenka Patrykasezon 1, odc. 89SpongeBob staje się lokalnym idolem, po tym jak znany krytyk jedzeniowy przyznaje mu bardzo wysoką ocenę. Pan Krab zamierza zarobić na tej modzie i sprzedaje w restauracji „Tłusty Krab” gadżety ze SpongeBobem. SpongeBob pomaga Patrykowi w pozyskaniu czasu antenowego dla jego piosenki w lokalnej stacji radiowej.
  • Pchła pod kopułą/ Pączek wstydu/ Czysty talerzsezon 1, odc. 90SpongeBob i Patryk próbują pomóc Sandy pozbyć się pcheł z jej domku na drzewie. SpongeBob jest wściekły na Patryka, kiedy ten przypadkowo bierze jego pączka. Oskarża go o niewyobrażalną zbrodnię. Podczas wieczoru mycia naczyń w restauracji „Tłusty Krab”, SpongeBob walczy z trwale przyklejonymi resztkami pokarmu na jednym z talerzy.
  • Gaz a gu gu/ Programy wymiany kucharzysezon 1, odc. 91Plankton tworzy niezwykły gaz, który sprawia, że goście znajdujący się w restauracji „Pod Tłustym Krabem” zmieniają się w dzieci. SpongeBob w ramach programu wymiany, zamienia się miejscami ze snobistycznym francuskim kucharzem z wytwornej restauracji.
  • Atlantyda Kanciastyda cz.1sezon 1, odc. 92SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Postacie

Opis

SpongeBob Kanciastoporty
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
7

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Konkursy/h1>

Video