Jesteś tutaj

Krwawa rozgrywka

Strona główna

Krwawa rozgrywka

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
Chiny
,
Rok produkcji: 
2017

Hong Kong, podczas jednej z akcji agent specjalny Lin Dong (Jackie Chan) dowiaduje się, że jego ukochana córka cierpiąca na białaczkę, jest w bardzo złym stanie. Mężczyzna pędzi do szpitala, jednak po drodze zostaje wezwany do ważnej akcji i zawraca ochraniać ważnego świadka – doktora Jamesa. Pomiędzy policją a mężczyznami w czarnych zbrojach dowodzonych przez niejakiego Andrew (Callan Mulvey) trwa zacięta walka. Niespodziewanie Lin Dong strzela do zbiornika z olejem, by zabić przeciwnika. Niestety w tym samym czasie umiera córka agenta. Wiele lat później w Australii, pisarz Rick Rogers (Damien Garvey) wydaje książkę zatytułowaną „Krwawa rozgrywka” o dziewczynie z mechanicznym sercem. Pewnego dnia mężczyzna o imieniu Li Sen (Show Lo) w przebraniu prostytutki odwiedza autora, podaje mu narkotyki i kradnie informacje z jego komputera. W tym samym czasie Kobieta w czerni (Tess Haubrich) w towarzystwie dwóch mężczyzn atakuje budynek i torturuje pisarza w celu pozyskania informacji o źródle jego inspiracji do książki. Intruzi zostają zaatakowani przez Lin Donga, który jak się okazało przeżył przed laty ogromną eksplozję. Nie zginął również Andrew, który poinformowany o całym zdarzeniu, identyfikuje Lin Donga i Li Sena. Tymczasem młoda dziewczyna o imieniu Nancy (Na-Na OuYang) męczona jest przez straszne koszmary o laboratorium, w którym przeprowadzane są przedziwne eksperymenty. Niespodziewanie okazuje się, że tak naprawdę jest ona… zmarłą przed laty Xixi. Udało się ją wskrzesić dzięki wysiłkom doktora Jamesa, który prowadził badania nad genetycznym ulepszeniem ludzi. Jednak nie pamięta nic, co wydarzyło się przed laty. Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje prawdziwe wspomnienia i jak zakończy się jej spotkanie z Lin Dongiem? Czy kiedyś dowie się, że jest jej ojcem? Z pewnością dążenie do tego nie będzie łatwe, ponieważ po drodze wszyscy napotkają wiele przeszkód i niebezpiecznych ludzi, którzy za wszelką cenę będą chcieli pokrzyżować ich plany.

 

Konkursy/h1>

Polecamy również

Uniwersalny żołnierz:...piątek, 20 lipca, 20:00

Luc Deveraux, jest jedynym ocalałym z niefortunnego projektu Uniwersalny Żołnierz. Po przejściu na emeryturę został technicznym specjalnego programu rządowego...

Uniwersalny żołnierz: Powrót

Maczetapiątek, 20 lipca, 21:30

Maczeta to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Wilk wojnysobota, 21 lipca, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Piąty elementsobota, 21 lipca, 21:50

Ziemia i jej mieszkańcy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zło zbliża się, by zniszczyć wszystko, co tylko się da. Jednak jest jedno wyjście...

Piąty element

Sędzia Dreddsobota, 21 lipca, 0:15

Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości i porządku bronią Sędziowie. 

Sędzia Dredd

Osaczeniniedziela, 22 lipca, 20:00

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu film sensacyjny. W rolach głównych: Sean Connery i Catherine Zeta-Jones.

Osaczeni

Mocne uderzenieniedziela, 22 lipca, 22:20

Grupa młodych przestępców postanawia porwać dla okupu córkę wpływowego biznesmena... „Mocne uderzenie” to doskonały film akcji, którego nie możecie przegapić!

Mocne uderzenie

Pod ścianąponiedziałek, 23 lipca, 20:00

Shane kończy z niebezpieczną przeszłością i walkami na ringu. Pewnego dnia zostaje jednak postawiony pod ścianą – jeśli wróci na ring, spłaci dług młodszego brata i uratuje go...

Pod ścianą

Street Fighter: Legenda...poniedziałek, 23 lipca, 22:00

Chun Li postanawia odbić ojca z rąk niebezpiecznych przestępców. Po drodze czeka ją wiele niebezpieczeństw! Jedno jest pewne – nie zabraknie doskonałych emocji!

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pocałunek smokapiątek, 27 lipca, 20:00

Chiński agent Liu Jian przybywa do Paryża, by pomóc tamtejszej policji w aresztowaniu niebezpiecznego bossa narkotykowego...

Pocałunek smoka