Jesteś tutaj

Aukcja w ciemno

Odcinki

  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 5Brandon i Lori kłócą się ze Scottem i Chrissy, spotkanie jest pełne wybuchowych ataków i kontrataków. Władzę przejmują emocje, a nie strategia.. Później, gdy zwycięzcy licytacji tracą już nadzieję na zwrot z inwestycji, niespodziewanie odkrywają jak bardzo się mylili.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 6Brandon i Scott ignorują porady żon i chcą rozwiązać swoje spory grając ze sobą w kręgle. T Money jest zdeterminowany, chce ustrzelić prawdziwą okazję, ale czy jego wybór jest wart zachodu? Dwie osoby zostaną zmuszone do opuszczenia zespołu.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 7W Las Vegas upał, a Scott, Brandon i Lori przybyli sprawdzić, czy uda im się wzbogacić... i to nie tylko w kasynach. Miasto hazardu i szansa na wielki zysk zwabiła także niepokonanego przez Brandona, Dustina Taylora. Czyżby był to jego powrót? W tej ognistej wojnie o zysk, weźmie udział również Pustynny Dan, który poluje na antyki na kółkach. Na koniec dochodzi do bitwy o zbiory geologa, który odkrył zakopany skarb.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 8Dustin Taylor wychodzi z bagien Mississippi, by ponownie stawić czoło Brandonowi i Lori, tym razem w Vegas. Walka rozpoczęta, jednak tajemniczy, magiczny pojemnik może zatrzymać Dustina. Tymczasem, T Money z domu obstawia konie wyścigowe, a Brandon i Lori, próbują dotrzeć do właściwego skarbu. Prawdziwe Las Vegas to moda, iluzja, przepych oraz możliwość zysku i strat, a wszystko jest, aż nazbyt realne.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 14Starzy rywale zawieszają swój konflikt próbując odkryć unikalne znaleziska. Jesse chce pozbyć się Brandona i Lorii. Czy dzięki temu osiągnie pożądany wynik czy wyeliminuje się z rywalizacji? Pozostali myśliwi walczą, a Scott i Chrissy jeżdżą i zbierają skarby nim te pokryją się kurzem.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 15Scott chcąc wybić się na wyżyny inwestuje w kontener, który może go kosztować majątek. Następnie, T-Money dostaje informację o nagrodzie, dzięki której zdeklasuje konkurencję. Dodatkowo, Brandon i Jesse licytują się “na śmierć i życie” - ta wojna może być ostatnią i dla jednego z nich skończyć się w domu spokojnej starości. Na koniec, napięcie między Lori i Chrissy wzrasta do niebotycznie wysokiej temperatury.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 16Bohaterowie z Seanem jako kapitanem, największym oferentem wśród kupujących, udają się do Mariny Del Rey w poszukiwaniu prawdziwych, morskich skarbów. W tym najbardziej wybuchowym odcinku jak do tej pory, Scott mierzy się z Brandonem na wodzie – na powierzchni może utrzymać się tylko jeden, drugi musi utonąć.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 17Sytuacja staje się niekomfortowa dla bohaterów zamieniających pierścień na pieniądze, podczas gdy inni idą na całość, by osiągnąć swoje cele. Pustynny Dan wraca, aby włączyć się do bitwy, podczas gdy T Money działa według własnego planu, nie zwracając uwagi na innych. W celu ochrony swojego terytorium, Brandon i Lori przystępują do licytacyjnej bitwy, która może okazać się ich najbardziej rentownym przedsięwzięciem.
  • Aukcja w ciemnosezon 2, odc. 18T Money testuje własną uczciwość w obliczu szokujących informacji. Jesse znajduje frajera z kontenerem, który mogłyby uczynić go zwycięzcą. Brandon i Lori myślą, że znajdą skarb w mało prawdopodobnym miejscu. Nowe dzieci w mieście chcą wyeliminować wszystkich ze swojej gry.

Postacie

Opis

Aukcja w ciemno
Rodzaj: 
reality TV
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
12

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Niesamowite!

reality TV

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!