Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Put Up Your Dukessezon 5, odc. 83Najpierw do lombardu przychodzi klient i oferuje naszym bohaterom książkę należącą do Sir Isaaca Newtona wydaną czterysta pięćdziesiąt lat temu, a później Rick i Chumlee mają okazję oglądać kolekcję pamiątek po Johnie Wayne. To wyjątkowe rarytasy, ale czy bohaterowie skuszą się na nie?
 • Case Closedsezon 5, odc. 84Gwiazdy lombardu oglądają przyniesione przez klienta akta sprawy niesławnego porywacza dzieci- Lindbergha przygotowane przez pewnego detektywa. Czy bohaterowie łykną bakcyla i zatopią się w gorące fakty nierozwiązanej przed laty sprawy?
 • Luck of the Drawsezon 5, odc. 85Rick jest podekscytowany kolekcją pamiątek z dzikiego zachodu oraz parą europejskich pistoletów z 1800 roku. Niska cena wywoławcza przedmiotów daje Big Hoss’iemu i Chumleejowi pretekst do pojedynku. W międzyczasie zostają zakupione inne przedmioty, takie jak: złoty medal olimpijski, zbiór przynęt do łowienia ryb czy znak Schlitz.
 • Spidey Centssezon 5, odc. 86Gwiazdy lombardu kontaktują się z Houston, by zweryfikować przedstawione im części osłony termicznej z najbardziej heroicznego lotu NASA – Apollo 13. Czy zespół trafi na zysk czy tylko okrąży orbitę? Corey i Chumlee zamierają, gdy klient przyprowadza klasyczny motocykl enduro Husqvarna z 1973 roku…
 • Chummobilesezon 5, odc. 87Gwiazdy lombardu mają okazję kupić jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów wszech czasów: Batmobil. Czy chłopaki pozwolą sobie na tą ekstrawagancję? Później Rick i Chumlee oglądają tajemniczy dokument z XIX wieku podpisany przez Ojców założycieli – Thomasa Jeffersona i Jamesa Madisona. Czy jest autentyczny?
 • Houdini's Handcuffssezon 5, odc. 88Do Gwiazd lombardu przychodzi klient z zestawem kajdanek należących do tajemniczego iluzjonisty Harryego Houdiniego. Czy bohaterowie ulegną magicznemu urokowi przedmiotów?
 • Patton Pendingsezon 6, odc. 89Gwiazdy lombardu stają na rzęsach, by sprawdzić autentyczność wyjątkowego albumu fotograficznego podpisanego przez jednego z najwybitniejszych dowódców wojskowych w historii – generała George S. Pattona.
 • Pablo Pawncassosezon 6, odc. 90Najpierw Gwiazdy lombardu oglądają rzadki przedmiot z 1930 roku, a później Rick i Corey mają okazję podziwiać wątpliwej autentyczności dzieło Picassa… Czy bohaterowie dobiją targu?
 • Take A Seatsezon 6, odc. 91Usiądź wraz z Gwiazdami lombardu na krześle, które przyjechało prosto z senatu USA! Jednak czy sam ten fakt wystarczy by dobić targu, czy też to za mało i Dziadek wszystko zawetuje?
 • Going Postalsezon 6, odc. 92Gwiazdy lombardu otrzymują wyjątkową okazję kupienia jedynego w swoim rodzaju, amerykańskiego, drukowanego na płytce znaczka pochodzącego z 1862 roku. Czy bohaterowie skuszą się na ten odporny na zmianę pogody przedmiot, czy też wycofają się i odeślą oferenta? W międzyczasie do lombardu przychodzi klient z rzadkim nagraniem przemówienia wygłoszonego przez dr. Martina Luthera Kinga Jr. na miesiąc przed swoją śmiercią. Taśma podgrzewa atmosferę…
 • Sub for Salesezon 6, odc. 93W lombardzie zapowiada się prawdziwa bitwa, gdyż do sklepu przypływa jednoosobowa łódź podwodna. Czy bohaterowie sięgną głęboko do kieszeni czy też umowa pozostanie dwadzieścia tysięcy mil pod wodą?
 • Evel Geniussezon 6, odc. 94Rick jest zafascynowany kolekcją koncertowych plakatów rocka opowiadających o latach sześćdziesiątych. Interesuje go także zaskakująco duża kolekcja szklanych gałek ocznych. Zdjęcie Babe Ruth wywołuje gorącą dyskusję i spór. Czy zakończy się to sukcesem? Tymczasem Big Hossy odkrywa automat do pin balla - „Evil Knievel” i choć próbuje przekonać pozostałych do zakupu maszyny, spotyka się z dużym oporem ze strony Ricka i Dziadka…
 • Not On My Watchsezon 6, odc. 95Najpierw Gwiazdy lombardu będą miały okazję zapoznać się ze słynnym nożem Konfederatów – „wykałaczką Arkansas”, a później z rzadkim Rolexem z 1936 roku, który podobno był używany przez Berniego Madoffa!
 • Pom Pom Pawnsezon 6, odc. 96Gwiazdy lombardu przygotowują się na wejście na pokład, do sklepu zawitał bowiem morski garłacz z 1600 roku. Choć przedmiot jest niewielkich rozmiarów to cena w pełni dojrzała… Czy bohaterowie skuszą się na tą historyczną broń, czy też wycofają się w obawie przed strzałem w kolano?
 • Great Escape, Thesezon 6, odc. 97Gwiazdy lombardu kochają scenę, ale czy magiczny kaftan Harry’ego Huodiniego oczaruje ich na tyle, by pozwolili na zniknięcie pieniędzy w portfelu?
 • Necessary Roughnesssezon 6, odc. 98Gwiazdy lombardu przygotowują się do bitwy, po tym jak w sklepie pojawia się klient z tajnymi planami lądowania w Normandii. Czy bohaterowie przypuszczą szturm by zdobyć te dokumenty czy też po zażartych negocjacjach zarządzą odwrót? Później Corey i Chumlee prezentują reszcie rzadką zabawkę stworzoną w 1970 roku.
 • Missile Attacksezon 6, odc. 99Bohaterowie są oszołomieni, gdy w progi lombardu wkracza propozycja zakupu systemu wykrywającego ciepło rakiet. Szok tym większy, że od czasu zimnej wojny nie minęło zbyt wiele czasu… Później Corey i Chumlee oglądają Buicka Regala z 1986 roku i Chumlee decyduje się na prywatny zakup auta. Na koniec w sklepie pojawia się mężczyzna, który chce sprzedać oryginalny uniform króliczka Playboya z 1960 roku.
 • Peacemakersezon 6, odc. 100Gwiazdy lombardu nie posiadają się z radości, gdy w ich progi przybywa klient oferujący prawdziwy kowbojski pistolet – Colt 45 „Peacemaker” z 1890 roku. Czy chłopcy dołączą kolejny klasyk do swojej kolekcji? Następnie do lombardu przychodzi mężczyzna, który ma nadzieje sprzedać wyjątkowe zdjęcie zrobione w czasie II wojny światowej na Alasce.
 • Honor Thy Fathersezon 6, odc. 101Gwiazdy lombardu deklarują swoją niezależność, gdy do sklepu przybywa dokument podpisany przez Johna Hancocka. Jednak czy jest on autentycznym skarbem, czy też bezwartościową zapisaną kartką papieru? W międzyczasie do sklepu przychodzi mężczyzna chcący sprzedać gitarę Rickenbacher z 1934 roku.
 • Late Night Chumsezon 6, odc. 102Do sklepu przychodzi człowiek oferujący kurtkę kawalerii z czasów wojny domowej. Czy bohaterowie zdecydują się na zakup i mentalne przeniesienie w czasie? Później do lombardu wchodzi mężczyzna chcący sprzedać limitowane wydanie książki podpisanej przez legendarnego kowboja Rogersa.
 • Broadsiding Lincolnsezon 6, odc. 103Gwiazdy lombardu rozpalają swoja wyobraźnię, gdy w grę wchodzi zakup listu gończego, jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców Ameryki – Johna Wilkesa Bootha. Czy gwiazdy przejadą się na tym bezcennym kawałku papieru, czy zdeterminowany Rick zdobędzie go żywy lub martwy?
 • Over the Topsezon 6, odc. 104Pierwszy metalowy hełm używany przez amerykańskie siły zbrojne to niezwykła okazja, ale czy wystarczająco atrakcyjna dla Gwiazd lombardu? Corey i Rick rozważają zakup kabur na pistolety używanych w serialu telewizyjnym Gunsmoke.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 158

  Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 159Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 160Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 161Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 162Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 163Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 164Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 165Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 166Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 167Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 168Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 169Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 170Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 171Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 172Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 173Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 174Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 175Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 176Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 177Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 178Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 179Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 180Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 181Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 182Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 183Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 184Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 185Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 186Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 187Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
dokumentalny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Dyżur (S2)

dokumentalny

Mrożące krew w żyłach przypadki medyczne, z życia wzięte dramaty ludzkie, niesamowite historie prosto z ostrego dyżuru warszawskiego szpitala, oraz...

Dyżur

Biesiada na cztery pory...

dokumentalny

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Na jedwabnym szlaku

dokumentalny

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Wojciech Cejrowski. Boso...

dokumentalny

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby

Wojciech Cejrowski. Boso...

dokumentalny

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia

JRG w akcji

dokumentalny

Z kamerą w sercu szalejących płomieni...
Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Wojciech Cejrowski. Boso...

dokumentalny

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta