Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Knight in...sezon 1, odc. 1To jasne, że nie jest to zwykły Lombard, skoro przez ręce Gwiazd Lombardu przechodzą przedmioty sięgające od kultowego Pac-Mana po średniowieczne hełmy. Jeśli te przedmioty są tak prawdziwe jak mówią ich właściciele to mogą być warte nawet 30 000 $! Do sklepu przychodzi stały bywalec z zachowaną w idealnym stanie strzelbą z 1884, którą chłopaki kupili z nadzieją, że wciąż strzela. Niestety zdaniem właściciela strzelnicy użycie broni może być tragiczne w skutkach. Chłopaki decydują się wykorzystać do próby swojego królika doświadczalnego.
 • Boom or bustsezon 1, odc. 2W tym odcinku “Gwiazd lombardu”, Rick chce kupić armatę z XIX wieku, sądząc, że może być warta nawet 40 000 dolarów. Jednak zanim złoży ofertę chce ją wypróbować i upewnić się co do jej autentyczności. W międzyczasie, miejscowy stolarz potrzebuje gotówki. Aby uniknąć bankructwa, chce zastawić swoją ważącą 1,5 tony krajzegę, ale “Gwiazdy lombardu” mogą stracić okazję na jej zakup, jeśli nie znajdą sposobu na przeniesienie jej do lombardu. W końcu mężczyzna próbując sprzedać replikę rzymskiego pancerza nie dogaduje się z Coreyem, jednak dostaje drugą szansę od Chumlee’a, który negocjuje, co może być jego pierwszą i ostatnią transakcją w tym biznesie.
 • Confederate conundrumsezon 1, odc. 3W tym odcinku „Gwiazd Lombardu”, do sklepu trafia szabla pochodząca z wojny domowej z 1861 roku. Rick i właściciel gitary fender z autografem Chuck’a Berrego w ogóle nie mogą się dogadać co do wartości tego przedmiotu. W końcu Gwiazdy Lombardu doceniają kasę fiskalną z 1916, ale czy zdecydują się na wyciągnięcie gotówki ze swojej kasy fiskalnej z 2009?
 • Sink or sellsezon 1, odc. 4Corey podejmuje ryzykowną decyzję kiedy kupuje łódź Chris Craft z 1984 bez uprzedniego testowania jej. Czy inwestycja się zwróci? W międzyczasie, Rick przynosi stary zegar z Rewolwerem Colt z 1849 roku w środku i zapomina go wyjąć! Czy Rick doda tą antyczną broń do Lombardowego arsenału, czy nieświadomie ją sprzeda? Gwiazdy Lombardu dostają niezwykłą szansę na zakup rzadkiej Gitary Gretch z 1954, która była własnością Roberta Duvalla.
 • Gangsteres & guitarssezon 1, odc. 5Corey podejmuje ryzykowną decyzję kiedy kupuje łódź Chris Craft z 1984 bez uprzedniego testowania jej. Czy inwestycja się zwróci? W międzyczasie, Rick przynosi stary zegar z Rewolwerem Colt z 1849 roku w środku i zapomina go wyjąć! Czy Rick doda tą antyczną broń do Lombardowego arsenału, czy nieświadomie ją sprzeda? Gwiazdy Lombardu dostają niezwykłą szansę na zakup rzadkiej Gitary Gretch z 1954, która była własnością Roberta Duvalla.
 • Damn Yankeessezon 1, odc. 6Stary Człowiek ma nadzieję że trafił w dziesiątkę, gdy w sklepie pojawia się baseball’owa karta z autografem New York Yankees z World Series Champion 1951. Jednak nim karta trafi do oferty, będzie Musiał sprawdzić jej autentyczności. Równierz Rick sprawdza nowy przedmiot, 25-częściowy okrągły, rycerski stół przy którym zasiadali królowie, ale czy jest on naprawdę na wagę złota? Wreszcie Gwiazdy lombardu mają okazję kupić kurtkę West Point Cadet należącą w 1909 do słynnego generała – czy sami ocenię jej autentyczność czy poradzą się Armi Zbawienia?
 • Time Machinessezon 1, odc. 7Rick próbuje wyremontować automat do coli z 1950 roku i dołączyć go do zmodernizowanych przedmiotów kolekcjonerskich. Czy jego plan się powiedzie czy spali na panewce? Tymczasem Corey’owi jest oferowana ulubiona broń piratów - pistolet flintlock z XVIII wieku, jednak nim będzie mógł pociągnąć za spust, musi potwierdzić jego autentyczność. Ponadto Gwiazdy Lombardu mają szansę na zakup Radia Philco z 1941. Czy ekipa poda kwotę za ten sprzęt, czy utkną gdzieś w eterze?
 • Brothers & Bussessezon 1, odc. 8Młody mężczyzna chce wymienić garłacz z 1750 roku na pierścionek zaręczynowy. Później gwiazdy lombardu mają okazję kupić fotel katapultowy podobno z myśliwca z II Wojny Światowej ale czy ta oferta nie zmierza ku kraksie? Kolejny klient chce zarobić na czynsz zastawiając swojego oryginalnego Shwinna Stingray z 1966, który przypomniał Rickowi stare dobre czasy. Czy wycieczka w przeszłość zakończy się wyłożeniem gotówki?
 • Rick's big betsezon 1, odc. 9Jeden ze stałych bywalców sklepu przynosi z trudem zdobyte, przez jego ojca, niemieckie bagnety z II wojny światowej, jednak ich autentyzm jest poparty tylko słowami ojca klienta. Następny klient przynosi zardzewiałą pompę gazu z 1930 roku. Dziadek ma szansę na zakupu automatu “Milczący dzwon” z 1930, czy pociągnie za dźwignie czy też nie podejmie rękawicy?
 • Rope a dopesezon 1, odc. 10Gwiazdy lombardu zastanawiają się nad zakupem Forda Chopped Coupe z 1929, ale jeśli nie dojdą do porozumienia w sprawie ceny, sprawa rozejdzie się po kościach. Kowboj chce sprzedać swój automat do ćwiczenia wiązania cieląt, czy Corey dobije targu, a Chumlee nie wystraszy mu klienta? Najładniejsza pracowniczka lombardu nadal jest opieszała, więc Rick z dziadkiem postanawiają ją adekwatnie ukarać, ale czy to wystarczy, aby dać jej nauczkę?
 • John Hancock’s Hancocksezon 1, odc. 11Gwiazdy Lombardu są przyzwyczajone do płacenia dużych pieniędzy za charakterystyczne przedmioty celebrytów, ale czy będą w stanie wycenić jeden pochodzący od prawdziwej gwiazdy? Chłopaki mają okazję kupić rzekomo autentyczny bat Indiany Jonesa, a wszystko sprowadza się do dwóch słów: Harrison Ford.
 • Plane Crazysezon 1, odc. 12Za sprawą mapy kolonialnego Bostonu Gwiazdy lombardu przenoszą się o ponad dwa wieki wstecz. Czy potwierdzi się jej autentyczność czy może oferent wyjdzie z pustymi rękami? W międzyczasie Chumlee kupuje fałszywe dzieła sztuki co wyprowadza z równowagi Ricka.
 • Sharpe Shooterssezon 6, odc. 105Gwiazdy lombardu wychodzą w plener, by przetestować przodka nowoczesnych karabinów maszynowych - Kartaczownicę Gatlinga. Rick uzależnił zakup od sprawności maszyny pochodzącej z czasów wojny domowej. Tymczasem Corey i Dziadek próbują przywołać starego ducha motoryzacji rozważając zakup auta z 1915 roku – Forda Model T taxi.
 • Kings and McQueenssezon 6, odc. 106Gwiazdy lombardu są wręcz oniemiałe, gdy do sklepu wchodzi kulejący mężczyzna z XIX wieczną strzelbą przybraną trzcinami. Następnie Rick i Chumlee oglądają motocykl Indian z 1940 roku, który niegdyś należał do słynnego Steve'a McQueena. Na koniec chłopaki oglądają książki rzekomo drukowane przez jednego z Ojców Założycieli – Benjamina Franklina.
 • Buy The Booksezon 6, odc. 107Gwiazdy lombardu oglądają klasycznego Lincolna roadstera z 1932 roku. Czy skuszą się na ten piękny egzemplarz czy też pozostawią jego kupno w sferze marzeń? Następnie chłopakom opada szczęka z wrażenia, gdy w progach lombardu staje człowiek z klamrą Konfederatów pochodzącą z wojny domowej.
 • Cannons and Klingonssezon 6, odc. 108Gwiazdy lombardu wystrzeliwują salwę honorową, by sprawdzić zabytkowe armaty z lat osiemdziesiątych, pochodzące z serialu Magnum P.I. Następnie atmosfera się podgrzewa za sprawą tajnych zdjęć z programu badań nad bombami atomowymi.
 • Making Centssezon 6, odc. 109Gwiazdy lombardu rozważają wysłanie ekipy poszukiwawczej za Chumleem, który pojechał oglądać pojazdy dla dzieci z 1950 roku włączające się za sprawą wrzuconej monety. Następnie Rick i Corey spotykają kobietę oferującą skrypt z legendarnego filmu „Ojciec Chrzestny” z podpisem samego Ala Pacino. Na koniec do lombardu wchodzi mężczyzna z wyjątkowym akordeonem Excelsior. Czy Gwiazdy ulegną magii polki i ruszą na parkiet?
 • Cool As Ikesezon 10, odc. 179Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bullitt Proofsezon 10, odc. 180Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Some Like It Notsezon 10, odc. 181Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Say It Ain't Sosezon 10, odc. 182Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Fork It Oversezon 10, odc. 183Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Taki jest świat (S3)

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy...

Taki jest świat

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta

Kręcimy z gwiazdami (S3)

Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program –...

Kręcimy z gwiazdami

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia

Dyżur

Program „Dyżur” to zupełna nowość w historii polskiej telewizji. Jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni z kamerami na Szpitalny Oddział Ratunkowy....

Dyżur