Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Hot air buffonsezon 2, odc. 18Atmosfera w Lombardzie uległa podgrzaniu po tym jak Corey złamał jedną ze złotych zasad Ricka i wydał dużą kwotę pieniędzy na zakup ogromnego, dwunastoosobowego balonu. Czy Corey stanie na wysokości zadania i uda mu się na nim zarobić czy jego ryzyko będzie oznaczało korektę zysków sklepu? Później klient próbuje sprzedać klasyczną gitarę Gibson Les Paul z 1960, jednak Rick ma pewne obawy. Następny oferent przynosi butelkę leczniczego whisky z czasu prohibicji, a dziadek musi zdecydować czy ją kupi, odrzuci, a może spróbuje..
 • Weird Sciencesezon 7, odc. 115Gwiazdy lombardu wybierają się w podróż do Utah. Tam odnajdują dawną broń palną, używaną w czasie wojny hiszpańsko – amerykańskiej. Czy Rickowi uda się przekonać sprzedawcę, składając mu wystrzałową ofertę czy też negocjacje nie wyjdą po jego myśli? Potem Corey i Chumlee nakręcają się na elektryczne pianino na monety – Wurlitzer. Czy chłopcom uda się powstrzymać emocje na tyle długo, by dobić targu?
 • Silent and Deadlysezon 7, odc. 116Gwiazdy lombardu są w siódmym niebie, gdy w ich sklepie pojawia się kawałek marmuru z grobowca Abrahama Lincolna. Nie istnieje jednak, żadna dokumentacja potwierdzająca jego autentyczność. Czy Rick może zaufać sprzedawcy na słowo? Następnie pojawia się sprzedawca z antycznym, afrykańskim mieczem. Czy gwiazdy lombardu stracą głowę dla tego kawałka metalu? Później, Chumlee i Dziadkowi odbiera mowę, gdy w sklepie pojawia się prawie stuletnia laleczka Charlie Chaplina.
 • Pipe Dreamssezon 7, odc. 117Do Gwiazd lombardu przychodzi tym razem człowiek ze srebrną łyżeczką Roberta E. Lee i fajką wodną Ulyssesa S. Granta. Czy Rick zatrzyma te kawałki amerykańskiej historii, czy odpuści transakcję? Następnie Corey i Dziadek mierzą się z potrójną koroną kultowego konia wyścigowego o imieniu Secretariat.
 • Out of Gassezon 7, odc. 118Bohaterom zapiera dech, gdy do sklepu wchodzi człowiek z silnikiem Porsche 2000 odzyskanym z rupieciarni. Czy panowie połaszą się na ten unikatowy towar czy też nie wejdą w ogóle do gry? Później w progach lombardu staje mężczyzna z pistoletem do pojedynków. Czy połowa duetu wystarczy, by zainteresować Gwiazdy lombardu? Na koniec Rick ma niebywałą przyjemność oglądać kapelusz wokalisty zespołu Lynyrd Skynyrd Ronniego Van Zanta. Czy Rick da się ponieść muzyce rocka i kupi ten kawałek historii dla siebie czy też kupi go, by sprzedać z zyskiem?
 • King's Bling, Thesezon 7, odc. 119Para niemieckich hełmów z I wojny światowej wywołuje prawdziwą walkę negocjacyjną. Kto w niej będzie górą? Później do sklepu przychodzi mężczyzna chcący zastawić swoją kolekcję dwustu samochodów Matchbox z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Czy oczekiwania mężczyzny na duży kredyt będą spełnione czy też delikatne uszkodzenia na zabezpieczeniach opakowań spowodują spadek oczekiwanej wartości? Na koniec Rick z roztrzęsionymi rękoma ogląda naszyjnik, który przyniosła pewna kobieta twierdząc, że dostała go od samego króla rock and rolla – Elvisa Presleya.
 • High Stakessezon 7, odc. 120Corey jest pod wrażeniem podpisanego, rzadkiego egzemplarza książki “Dracula”. Jednak przerażająco wysoko cena wywoławcza mrozi krew w jego żyłach. Pod koniec dnia w sklepie pojawia się mistrzowski pierścień Orange Bowl drużyny Penny State z ich niepokonanego sezonu roku 1973. Czy Rick zwycięży w tej rozgrywce?
 • Pirate's Bootysezon 7, odc. 121Gwiazdy lombardu trafiają na nieznane wody za sprawą parady pirackich statków. Czy Rick oprze się pokusie, czy zainwestuje w jeden z tych wehikułów? Do sklepu wpada kobieta w lotniczej kurtce z II wojny światowej wraz z dziennikiem lotów, który zarejestrował dwadzieścia dziewięć misji w tym słynne lądowanie w Normandii. Czy lombard wysunie ofertę kupna, czy też wycofa się w odwrocie? Na koniec Rick i Dziadek oglądają pudło, które w osiemnastym wieku miało chronić rzeczy podróżnych przed złodziejami. Jednak czy mężczyźni skuszą się na ten niezwykle rzadki okaz sztuki rzemieślniczej?
 • Bugs Moneysezon 7, odc. 122Klasyczny motocykl Indiana z 1941 roku w rzadko spotykanej wersji stworzonej do celów wojskowych przykuwa uwagę bohaterów. Czy to wystarczy by właściciel dobił z nimi targu? Następnie w sklepie pojawia się kobieta z kartą klubu golfowego niegdyś należącą do samego Deana Martina. Na koniec Corey i Chumlee mają okazję obejrzeć oryginalny plakat Królika Bugsa z autografem podkładającego głos Mela Blanca i rysownika Friza Frelenga. Czy bohaterom udzieli się szaleństwo kreskówki i zakupią niezwykłą pamiątkę, czy też królik jak zawsze wymknie im się z rąk?
 • Teacher's Petsezon 7, odc. 123Trudne negocjacje o pamiątki z II wojny światowej. Bilet akcji giełdowych z 1930 roku, który może być wart miliony. Pojawia się także nowy bohater Antwaun, którego Chumlee chce przyjąć pod swoje skrzydła bez rozmowy z Dziadkiem. Oj będzie się działo…
 • Poker Nightsezon 7, odc. 124Dziewiętnastowieczny zestaw profesjonalnych gier hazardowych w komplecie z nożem i pistoletem robi ogromne wrażenie na Ricku. Czy odważy się iść na całość czy jednak będzie blefował? Chumlee jest podekscytowany, gdy w sklepie pojawia się lalkowa wersja jego ulubionego rapera Snoop Dogga. Jednak czy mężczyzna skusi się na zakup tej kolekcjonerskiej zabawki czy też wszystko skończy się na chęciach? Po godzinach chłopaki grają w pokera. Czy uda im się pobić Dziadka, który jest królem kart?
 • Securitysezon 7, odc. 125Do lombardu przychodzi mężczyzna z bębnem z czasów wojny domowej. Czy gospodarze sklepu będą nim zainteresowani? Ricka i Coreya ogarnia niecodzienna ekscytacja, gdy w progu staje mężczyzna oferujący na sprzedaż kombinezon pierwszego amerykańskiego gangu motocyklowego „The Royal Riders”. Czy chłopaki zdecydują się na zakup, czy długie negocjacje zamienią szanse zakupu w pył? Na koniec Chumlee zgłasza się na ochotnika, by zastąpić idącego na urlop ochroniarza sklepu Antwuana, ale czy podoła zadaniu?
 • Rick or Treatsezon 7, odc. 126Gwiazdy lombardu są gotowe na Halloween. Najpierw w sklepie pojawia się dziewiętnastowieczny zestaw do polowania na wampiry w komplecie z pistoletem i srebrnymi kulami, a potem do kompletu pewna para przynosi zestaw urządzeń do badania zjawisk paranormalnych. Czy bohaterowie zakupią sprzęty i zabezpieczą się przed wszelkiego rodzaju potworami czy też bezbronni staną wobec nocy strachów?
 • Mile High Clubsezon 7, odc. 127W sklepie pojawia się maszyna używana przez Sowietów do szkolenia pilotów – myśliwiec L39 Albatros. Czy Gwiazdy lombardu skuszą się na lot maszyną z okresu zimnej wojny czy też zostaną zestrzelone przed dobiciem targu i powrotem do bazy? Następnie do lombardu wchodzi mężczyzna, który chce sprzedać kij i rękawicę z autografem - Babe Ruth. Jednak czy to wystarczy, by bohaterowie podjeli grę? Na koniec Rick i Dziadek mają okazje obejrzeć zestaw antycznych bombek dedykowanych z 1800 roku, które są podobne do tych używanych przez Annie Oakley. Czy to będzie trafiona transakcja czy też dobrze wyglądająca porażka?
 • Buyer Bewaresezon 7, odc. 128Wojenne czasy zagościły w tym odcinku na dobre. Najpierw chłopaki sprawdzają autentyczność druku podpisanego przez Abrahama Lincolna, potem oglądają armaty, które strzelały salwę honorową weteranom wojny domowej, a na koniec na własne oczy mogą podziwiać lekko zardzewiałą mandolinę z lat czterdziestych XX wieku. Czy choć jedna z tych rzeczy zostanie w sklepie, czy też wszystkie będą tylko chwilowymi gośćmi?
 • Patriot Gamessezon 7, odc. 129W sklepie czuć atmosferę ekscytacji, gdy w progach staje klient z pierścieniem Super Bowl z 2004 roku należącym do gracza New England Patriots. Czy chłopaki znajdą dodatkowe miejsce na wystawie dla kolejnego trofeum sportowego czy też cena będzie za wysoka? Później do lombardu przychodzi mężczyzna z pamiętnikiem swojego przodka, w którym opisane są jego wspomnienia z prawie każdej większej bitwy wojny secesyjnej. Niestety charakter pisma autora prawie uniemożliwia odczytanie zapisanych wspomnień. Czy chłopaki skuszą się na kupno tego zakodowanego fragmentu historii czy pamiętnik ponownie wróci do szuflady? Na koniec Rick zastanawia się nad nabyciem plakatu z filmu Bullitt z podpisami: Steve’a McQueena, Roberta Duvalla i Jacqueline Bisset.
 • Cash Cash Bang Bangsezon 8, odc. 144Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Les Is Moresezon 8, odc. 145Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Ring Around A Rocknesezon 8, odc. 146Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Get In The Ringsezon 15, odc. 315Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rick, Rock, and Rollsezon 15, odc. 316Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Fireworks and Freedomsezon 15, odc. 317Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Press One for Chumsezon 15, odc. 318Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chumdaesezon 15, odc. 319Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Put Up Your Nukessezon 15, odc. 320Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Pawn Apocalypsesezon 15, odc. 321Do sklepu trafiają koszulki z trasy koncertowej zespołu Aerosmith. Czy Rick zbije biznes na muzycznych fantach? Chłopaki przyjrzą się unikalnej maszynie, stworzonej do walki z zombie, a także pamiątkom związanym z Marynarką Wojenną.
 • Colts and Vikingssezon 15, odc. 322Chłopaki przyjrzą się karabinowi z 1860 roku. Czy ustrzelą nim dobry biznes? W ręce Ricka trafia moneta Wikingów. Co może przynieść taki starożytny krążek? Chum próbuje użyć siły perswazji i wymóc na Ricku podwyżkę. Jaka będzie reakcja szefa?
 • Mr. Coolsezon 15, odc. 323Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Playboys and Playerssezon 15, odc. 324Do sklepu trafią pamiątki związane z klubem Playboya . Czy chłopaki będą w stanie obiektywnie ocenić wartość przedmiotów? Następnie Corey and Chum przyjrzą się parze starych rowerów. Okazuje się, że jeden z nich nigdy nie był używany. Stary Człowiek decyduje się na wyjazd do strzelnicy. Rick postanawia mu towarzyszyć…

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Taki jest świat (S3)

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy...

Taki jest świat

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Wojny magazynowe: Kanada

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle...

Wojny magazynowe: Kanada

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Dyżur

Program „Dyżur” to zupełna nowość w historii polskiej telewizji. Jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni z kamerami na Szpitalny Oddział Ratunkowy....

Dyżur