Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Pony Upsezon 7, odc. 131Do lombardu przybywa człowiek z niezwykłymi pamiątkami po prokuratorze generalnym J. Howard McGrath’cie . Czy jego dane ze służb specjalnych i pozostałe po nim fałszywe pieniądze są warte zachodu? Następnie Rick i Chumlee mają okazje obejrzeć pojazd amerykańskiego marines z 1960 roku nazywanego „Mighty Mite”. Pojazd jest mobilny w każdych warunkach, pojedzie nawet gdy jest prawie zanurzony w wodzie. Czy Rick skusi się na ten terenowy wózek czy też negocjacje utkną w błocie? Na koniec Dziadek przenosi się na tor wyścigów konnych za sprawą elektronicznego analizatora. Jednak czy technologia z 1970 roku nadaje się jeszcze do użytku?
 • Corey's Big Playsezon 7, odc. 132Tym razem Gwiazdy lombardu oglądają niezwykłe auto – Dodge’a Brothers sedana z 1924 roku z oryginalnymi drewnianymi kołami. Czy ten wyjątkowy kawałek motoryzacyjnej historii stanie się własnością chłopaków? I czy tego dnia coś będzie wstanie go przyćmić?
 • Silence of the Lambosezon 7, odc. 133Trzymajcie się mocno i zapnijcie pasy, bo do lombardu wjeżdża Lamborghini Murcielago z 2003 roku, a na dodatek w progu sklepu zjawia się mężczyzna ze zbiorem odcisków palców samego Saddama. Czy Rick się skusi na któryś z tych niezwykłych przedmiotów?
 • Blaze of Glorysezon 7, odc. 134Najpierw Gwiazdy lombardu mają okazję przymierzyć się do prawdziwego samochodu mafii z 1937 roku, a później oglądają prawdziwy znicz olimpijski z ceremonii otwarcia letnich igrzysk w 1984 roku. Na koniec do sklepu przychodzi człowiek oferujący na sprzedaż najmniejszy pistolet świata wykonany przez Austriaków.
 • Apocalypse Wowsezon 7, odc. 135Dzisiejszy dzień dla Gwiazd lombardu jest pełen trudnych wyborów. Najpierw muszą sprawdzić autentyczność renesansowego obrazu autorstwa Albrechta Durera, następnie oddzielić emocje od rozumu i podjąć właściwą decyzję odnośnie dwóch takich samych motocykli, które dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiają się tego samego dnia…
 • High Topssezon 7, odc. 136Przed Gwiazdami lombardu staje nie lada gratka – uważany za jeden z najważniejszych wynalazków XIX wieku, oryginalny silnik skonstruowany przez Nikola Teslę. Jednak czy chłopaki pokuszą się na ten wysokooktanowy interes? Nastepnie, Rick i Corey oglądają kabrioleta VW Bug z 1968 roku. Niestety, auto ma uszkodzony silnik. Mimo wszystko Rick nie wyklucza zakupu i naprawy samochodu… Na koniec Chumlee zastanawia się nad zakupem kicksów z limitowanej edycji.
 • Help Wantedsezon 8, odc. 137Broń z potrójną lufą wykonana przez znanego europejskiego rusznikarza i niezwykłe żeliwne zabawki dla dzieci to dzisiejsze dylematy zakupowe Gwiazd lombardu. Najtrudniejsze zadanie będą mieli przed sobą Rick, Corey i Chumlee – rekrutację nowego pracownika. Czy chłopaki podołają zadaniu i znajdą dobrego pracownika?
 • $=MC2sezon 8, odc. 138Gwiazdy lombardu próbują zachować spokój, gdy w progu pojawia się unikatowe zdjęcie Alberta Einsteina. Charakterystyczne i drogie zdjęcie po raz pierwszy pojawiło się na okładce Time Magazine. Chłopaki liczą na zbicie jego ceny. Następnie Rick i Corey oglądają kolekcje poufnych zapisków Pentagonu. Czy Rick nabędzie notatki z czasów wojny w Wietnamie, czy też odpuści? Tymczasem Dziadek wraz z Chumleem bierze dzień wolny i udaje się na lotnisko by przetestować bombowiec B-17 pochodzący z czasów II wojny światowej. Czy uda się im oderwać od ziemi czy też ich stopy zostaną na twardym gruncie?
 • Learning The Ropessezon 8, odc. 139Najpierw chłopaki zastanawiają się nad wartością pierwszej edycji „Walden” Henrego Davida Thoreau, a później oglądają XIX wieczny linowy pistolet okrętowy. Czy ich osądy będą słuszne i zarobią na tych przedmiotach? Corey i Chum rozmawiają z kandydatami na nocną zmianę, czy uda im się znaleźć nieoszlifowany diament?
 • Smells Like Pawn Spiritsezon 8, odc. 140Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem niezwykłych i unikatowych towarów. Najpierw Rick rozważa zakup lalki sławnego Charlesa Lindbergha z lat dwudziestych XX wieku, potem na scenę wkracza zabytkowy plakat reklamujący połykacza mieczy, a na koniec w progach lombardu pojawia się harmonijka należąca do front mena Areosmith – samego Stevena Tylera! Czy te przedmioty znajdą swoje miejsce wśród półek lombardu, czy też ich cena okaże się zaporowa dla chłopaków z Gwiazd lombardu?
 • Crocby, Stills and Cashsezon 8, odc. 141Znaleziska II wojny światowej i gitara z unikatowymi autografami to dzisiejsza oferta klientów lombardu. Dla Gwiazd lombardu dylematy zakupów dziś nie są jedynymi, gdyż przed nimi ciąg dalszy rekrutacji na pracownika nocnej zmiany… Czy wygra piękno nad rozumem czy też zdrowy rozsądek weźmie górę?
 • Yankee Pankysezon 8, odc. 142Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bo Knowssezon 15, odc. 327Dzieło spod ręki Pabla Picassa trafia do sklepu. Czy Rick będzie w stanie dostrzec dobrą sztukę w tym nabytku? Corey i Chumlee przyjrzą się pamiątce po słynnym sportowcu Bo Jacksonie. Rick postanawia założyć klub książki, okazuje się, że pierwszym członkiem będzie Chum. Czy szef nauczy się, żeby nie oceniać książki po okładce?
 • Break Room Battlesezon 15, odc. 328Cenne przedmioty związane z cyrkiem wpadną do sklepu. Czy chłopaki podczas negocjacji nie zrobią z siebie klaunów? Rick przygląda się listom podpisanym przez samego prezydenta Johna Kennedy’ego. Między Gwiazdami Lombardu zrodzi się dyskusja na temat nowych umiejętności dekoracyjnych Ricka. Czy chłopaki dojdą do porozumienia?
 • Break on Throughsezon 15, odc. 329Drzwi z dziecięcej sypialni Jima Morrisona trafiają do sklepu. Czy staną się cennym nabytkiem? Chumlee sprawdzi grę planszową z 1988 rok. Kto okaże się zwycięzcą podczas negocjacji? Corey natomiast zajmie się unikatową, doskonale odrestaurowaną kolekcją motocykli indyjskich z połowy lat 90. Czy kroi się jakiś odjechany biznes?

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Taki jest świat (S3)

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy...

Taki jest świat

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Niesamowite! - wersja... (S2)

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Dyżur (S3)

Ból, łzy, dramatyczne przypadki medyczne prosto z ostrego dyżuru... To już trzecia seria programu, który poruszył serca wielu Polaków. Tym razem widzowie...

Dyżur

Dom Wróżek: ponad...

„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne...

Dom Wróżek: ponad zmysłami