Gwiazdy lombardu

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey,...

PULS2
  • Rick's A Riot (odc. 344, sezon 15)
    dzisiaj, 19 lutego, 1:0012 20 min.
  • Biggest Buys & Busts (Season 15 - 30m Special) (odc. 345, sezon 15)
    jutro, 20 lutego, 6:0012 20 min.
  • Wake Up Call (odc. 346, sezon 15)
    jutro, 20 lutego, 1:0012 20 min.

W najbliższym odcinku

Chum Fever (sezon 15, odc. 343)

Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej dwóm antycznym telefonom. Rick zajmie się sprawą rzadkiej porcelanowej misy z dynastii Ch’ien-lung. Czy podczas negocjacji szef nie będzie rozdrabniał się na kawałki? Chumlee będzie miał małe problemy ze zdrowiem, jednak nie opuści stanowiska pracy. Czy szef to doceni?

Rick's A Riot (sezon 15, odc. 344)

Chum będzie negocjować plecak podpisany przez członków Los Angeles Lakers w 2004 roku. Corey zacznie wypominać Rickowi jego najbardziej irytujące przyzwyczajenia. Czy szef spróbuje zmienić postępowanie, czy wyśmieje pracownika?

Biggest Buys & Busts (Season 15 - 30m Special) (sezon 15, odc. 345)

W tym odcinku ponownie zobaczymy największe i najcenniejsze przedmioty w całej historii Gwiazd Lombardu.

Wake Up Call (sezon 15, odc. 346)

Do sklepu trafią pamiątki marynarki wojennej z 1964 roku. Czy będzie to trafiony zatopiony? Chum i Corey przyjrzą się bliżej przedmiotom z Międzynarodowych Mistrzostw w Kręgle z 1939 roku. Następnie chłopaki będą robić zakłady związane z telefonami komórkowymi. Jak długo wytrzymają bez urządzeń mobilnych?

Chum System , The (sezon 15, odc. 347)

Do sklepu trafi pamiątka po prezydencie Grancie. Czy Rick będzie zainteresowany tym kawałkiem amerykańskiej historii? Corey i Chum przyjrzą się starej kolekcji deskorolek. Jak daleko uda im się na nich zajechać?

Adventures of Corey & Chum, The (Season 15 - 30m Special) (sezon 15, odc. 348)

W tym odcinku zobaczymy najlepsze negocjacje w historii Gwiazd Lombardu.

McQueen Dreams (sezon 15, odc. 349)

Do sklepu trafia dokument z czasów II wojny światowej, podpisany przez słynnego pilota. Czy chłopaki poszybują w negocjacjach, by go zdobyć? Corey przyjrzy się wojskowym pamiątkom z 1865 roku. Natomiast Rick, w wielkiej ekscytacji, zdobędzie kilka filmowych plakatów.

Off to the Races (sezon 15, odc. 350)

Do sklepu trafiają starożytne tybetańskie drzwi oraz egzemplarz słynnej książki. Czy takie fanty zadowolą Ricka? Corey postanowi urządzić wyścigi samochodowe. Kto tym razem będzie prawdziwą Gwiazdą?

Greatest Haggles (Season 15 - 30m Special) (sezon 15, odc. 351)

W tym odcinku najbardziej emocjonujące negocjacje w historii Gwiazd Lombardu.

Flying High (sezon 15, odc. 352)

Do sklepu trafia gitara z autografem słynnego basisty Garry’ego Tallenta. Rick przyjrzy się bliżej replice dolara z 1964 i fragmentowi historycznego samolotu. Zainspirowany fantami, postanawia ogłosić konkurs pracowniczy.

Game Over (sezon 15, odc. 353)

Corey przyjrzy się pamiątkom zespołu The Beatles. Czy będą warte podjęcia jakichkolwiek negocjacji? Gwiazdy Lombardu kupują nową grę zręcznościową. Rick ulega namowie pracowników i pozwala im urządzić zawody.

Chum's Secret Stash (sezon 15, odc. 354)

Do sklepu trafia moneta z 1907 roku. Czy będzie nią można zbić wielką fortunę. Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej parze okularów przeciwsłonecznych należących najprawdopodobniej do prezydenta Busha. Czy widać w nich świat w różowych barwach?

Mini Rick (sezon 15, odc. 355)

W dzisiejszym odcinku pojawią się pamiątki z wojny domowej oraz szafa grająca. Rick ostro się zdenerwuje, gdy Chumlee przyprowadzi dziecko do pracy. Czy szef wyciągnie jakieś konsekwencje?

United We Stand (sezon 15, odc. 356)

Rick i Corey przyjrzą się staremu motocyklowi z czasów II wojny światowej. Następnie szef dostrzeże potencjał w parze butów Robetro Clementego. Gwiazdy Lombardu postanowią zrobić mały zakład. Kto z nich wygra?

Clowning Around (sezon 15, odc. 357)

Do sklepu trafia gitara Gene Autry. Czy wybrzmiewająca z niej melodia poniesie Gwiazdy Lombardu? Chum postanawia sprzedać swoją kolekcje butów w sklepie. Rick ma jednak inną propozycję…

Opis

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.