Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Patton Pendingsezon 6, odc. 89Gwiazdy lombardu stają na rzęsach, by sprawdzić autentyczność wyjątkowego albumu fotograficznego podpisanego przez jednego z najwybitniejszych dowódców wojskowych w historii – generała George S. Pattona.
 • Pablo Pawncassosezon 6, odc. 90Najpierw Gwiazdy lombardu oglądają rzadki przedmiot z 1930 roku, a później Rick i Corey mają okazję podziwiać wątpliwej autentyczności dzieło Picassa… Czy bohaterowie dobiją targu?
 • Take A Seatsezon 6, odc. 91Usiądź wraz z Gwiazdami lombardu na krześle, które przyjechało prosto z senatu USA! Jednak czy sam ten fakt wystarczy by dobić targu, czy też to za mało i Dziadek wszystko zawetuje?
 • Going Postalsezon 6, odc. 92Gwiazdy lombardu otrzymują wyjątkową okazję kupienia jedynego w swoim rodzaju, amerykańskiego, drukowanego na płytce znaczka pochodzącego z 1862 roku. Czy bohaterowie skuszą się na ten odporny na zmianę pogody przedmiot, czy też wycofają się i odeślą oferenta? W międzyczasie do lombardu przychodzi klient z rzadkim nagraniem przemówienia wygłoszonego przez dr. Martina Luthera Kinga Jr. na miesiąc przed swoją śmiercią. Taśma podgrzewa atmosferę…
 • Sub for Salesezon 6, odc. 93W lombardzie zapowiada się prawdziwa bitwa, gdyż do sklepu przypływa jednoosobowa łódź podwodna. Czy bohaterowie sięgną głęboko do kieszeni czy też umowa pozostanie dwadzieścia tysięcy mil pod wodą?
 • Evel Geniussezon 6, odc. 94Rick jest zafascynowany kolekcją koncertowych plakatów rocka opowiadających o latach sześćdziesiątych. Interesuje go także zaskakująco duża kolekcja szklanych gałek ocznych. Zdjęcie Babe Ruth wywołuje gorącą dyskusję i spór. Czy zakończy się to sukcesem? Tymczasem Big Hossy odkrywa automat do pin balla - „Evil Knievel” i choć próbuje przekonać pozostałych do zakupu maszyny, spotyka się z dużym oporem ze strony Ricka i Dziadka…
 • Not On My Watchsezon 6, odc. 95Najpierw Gwiazdy lombardu będą miały okazję zapoznać się ze słynnym nożem Konfederatów – „wykałaczką Arkansas”, a później z rzadkim Rolexem z 1936 roku, który podobno był używany przez Berniego Madoffa!
 • Pom Pom Pawnsezon 6, odc. 96Gwiazdy lombardu przygotowują się na wejście na pokład, do sklepu zawitał bowiem morski garłacz z 1600 roku. Choć przedmiot jest niewielkich rozmiarów to cena w pełni dojrzała… Czy bohaterowie skuszą się na tą historyczną broń, czy też wycofają się w obawie przed strzałem w kolano?
 • Great Escape, Thesezon 6, odc. 97Gwiazdy lombardu kochają scenę, ale czy magiczny kaftan Harry’ego Huodiniego oczaruje ich na tyle, by pozwolili na zniknięcie pieniędzy w portfelu?
 • Necessary Roughnesssezon 6, odc. 98Gwiazdy lombardu przygotowują się do bitwy, po tym jak w sklepie pojawia się klient z tajnymi planami lądowania w Normandii. Czy bohaterowie przypuszczą szturm by zdobyć te dokumenty czy też po zażartych negocjacjach zarządzą odwrót? Później Corey i Chumlee prezentują reszcie rzadką zabawkę stworzoną w 1970 roku.
 • Missile Attacksezon 6, odc. 99Bohaterowie są oszołomieni, gdy w progi lombardu wkracza propozycja zakupu systemu wykrywającego ciepło rakiet. Szok tym większy, że od czasu zimnej wojny nie minęło zbyt wiele czasu… Później Corey i Chumlee oglądają Buicka Regala z 1986 roku i Chumlee decyduje się na prywatny zakup auta. Na koniec w sklepie pojawia się mężczyzna, który chce sprzedać oryginalny uniform króliczka Playboya z 1960 roku.
 • Peacemakersezon 6, odc. 100Gwiazdy lombardu nie posiadają się z radości, gdy w ich progi przybywa klient oferujący prawdziwy kowbojski pistolet – Colt 45 „Peacemaker” z 1890 roku. Czy chłopcy dołączą kolejny klasyk do swojej kolekcji? Następnie do lombardu przychodzi mężczyzna, który ma nadzieje sprzedać wyjątkowe zdjęcie zrobione w czasie II wojny światowej na Alasce.
 • Honor Thy Fathersezon 6, odc. 101Gwiazdy lombardu deklarują swoją niezależność, gdy do sklepu przybywa dokument podpisany przez Johna Hancocka. Jednak czy jest on autentycznym skarbem, czy też bezwartościową zapisaną kartką papieru? W międzyczasie do sklepu przychodzi mężczyzna chcący sprzedać gitarę Rickenbacher z 1934 roku.
 • Late Night Chumsezon 6, odc. 102Do sklepu przychodzi człowiek oferujący kurtkę kawalerii z czasów wojny domowej. Czy bohaterowie zdecydują się na zakup i mentalne przeniesienie w czasie? Później do lombardu wchodzi mężczyzna chcący sprzedać limitowane wydanie książki podpisanej przez legendarnego kowboja Rogersa.
 • Gwiazdy lombardusezon 9, odc. 178Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Break Room Battlesezon 15, odc. 328Cenne przedmioty związane z cyrkiem wpadną do sklepu. Czy chłopaki podczas negocjacji nie zrobią z siebie klaunów? Rick przygląda się listom podpisanym przez samego prezydenta Johna Kennedy’ego. Między Gwiazdami Lombardu zrodzi się dyskusja na temat nowych umiejętności dekoracyjnych Ricka. Czy chłopaki dojdą do porozumienia?
 • Break on Throughsezon 15, odc. 329Drzwi z dziecięcej sypialni Jima Morrisona trafiają do sklepu. Czy staną się cennym nabytkiem? Chumlee sprawdzi grę planszową z 1988 rok. Kto okaże się zwycięzcą podczas negocjacji? Corey natomiast zajmie się unikatową, doskonale odrestaurowaną kolekcją motocykli indyjskich z połowy lat 90. Czy kroi się jakiś odjechany biznes?
 • Pinball Punchsezon 15, odc. 331Chumlee przyjrzy się dwóm automatom hazardowym. Czy negocjacje doprowadzą do zgarnięcia tej maszyny złota? W ręce Ricka wpadnie pozostałość po czasach gołębiej poczty. Czy wraz z nią przyfrunie okazja na dobry biznes? W tym odcinku chłopaki postanowią spróbować walk bokserskich.
 • Dodging Dillingersezon 15, odc. 332Do sklepu trafia pocisk z ostatniego napadu słynnego amerykańskiego gangstera Johna Dilingera. Czy Rick dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym ustrzeli dobry biznes? Chłopaki staną także przed możliwością pozyskania unikatowego motoroweru z 1947 roku. Chumlee powróci myślami do dzieciństwa, gdy w lombardzie pojawi się lalka Stretch Armstrong.
 • Pawn Fictionsezon 15, odc. 334Do sklepu trafia słynna kurtka z filmu Pulp Fiction. Czy Rickowi uda się zgarnąć tę cenną pamiątkę? Corey przyjrzy się rękawicom z autografem hollywoodzkiej legendy Clarkiem Gablem, natomiast Rickowi trafi się kolekcja unikatowych pamiątek legendy Las Vegas Lonnie Hammargren. Jak potoczą się negocjacje?
 • Birthday Bluessezon 15, odc. 335Do sklepu trafia identyfikator wojskowy, na którym znajduje się podpis Marilyn Monroe. Czy to faktycznie autograf słynnej aktorki? W ręce chłopaków wpadnie muzyczne arcydzieło- 6 Symfonia Beethovena. Czy ten klucz wiolinowy otworzy im drzwi do złotego biznesu? W międzyczasie Corey i Antwaun podejmą się próby zorganizowania urodzinowej niespodzianki dla Chuma.
 • Book of Rick , Thesezon 15, odc. 337Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Van Gogh A Go Gosezon 15, odc. 338Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chummifiedsezon 15, odc. 340Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Secret Admirersezon 15, odc. 341Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Hidden Treasuresezon 15, odc. 342Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum Feversezon 15, odc. 343Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rick's A Riotsezon 15, odc. 344Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Biggest Buys & Busts (Season 15 - 30m Special)sezon 15, odc. 345Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Wake Up Callsezon 15, odc. 346Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum System , Thesezon 15, odc. 347Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Adventures of Corey & Chum, The (Season 15 - 30m Special)sezon 15, odc. 348Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • McQueen Dreamssezon 15, odc. 349Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Off to the Racessezon 15, odc. 350Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Greatest Haggles (Season 15 - 30m Special)sezon 15, odc. 351Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Flying Highsezon 15, odc. 352Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Game Oversezon 15, odc. 353Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum's Secret Stashsezon 15, odc. 354Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Mini Ricksezon 15, odc. 355Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • United We Standsezon 15, odc. 356Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Clowning Aroundsezon 15, odc. 357Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Taki jest świat (S3)

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy...

Taki jest świat

Dyżur (S2)

Mrożące krew w żyłach przypadki medyczne, z życia wzięte dramaty ludzkie, niesamowite historie prosto z ostrego dyżuru warszawskiego szpitala, oraz...

Dyżur

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje...

Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby

Kręcimy z gwiazdami (S2)

Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program –...

Kręcimy z gwiazdami

Wojciech Cejrowski. Boso...

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do...

Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas