Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Knight in...sezon 1, odc. 1To jasne, że nie jest to zwykły Lombard, skoro przez ręce Gwiazd Lombardu przechodzą przedmioty sięgające od kultowego Pac-Mana po średniowieczne hełmy. Jeśli te przedmioty są tak prawdziwe jak mówią ich właściciele to mogą być warte nawet 30 000 $! Do sklepu przychodzi stały bywalec z zachowaną w idealnym stanie strzelbą z 1884, którą chłopaki kupili z nadzieją, że wciąż strzela. Niestety zdaniem właściciela strzelnicy użycie broni może być tragiczne w skutkach. Chłopaki decydują się wykorzystać do próby swojego królika doświadczalnego.
 • Boom or bustsezon 1, odc. 2W tym odcinku “Gwiazd lombardu”, Rick chce kupić armatę z XIX wieku, sądząc, że może być warta nawet 40 000 dolarów. Jednak zanim złoży ofertę chce ją wypróbować i upewnić się co do jej autentyczności. W międzyczasie, miejscowy stolarz potrzebuje gotówki. Aby uniknąć bankructwa, chce zastawić swoją ważącą 1,5 tony krajzegę, ale “Gwiazdy lombardu” mogą stracić okazję na jej zakup, jeśli nie znajdą sposobu na przeniesienie jej do lombardu. W końcu mężczyzna próbując sprzedać replikę rzymskiego pancerza nie dogaduje się z Coreyem, jednak dostaje drugą szansę od Chumlee’a, który negocjuje, co może być jego pierwszą i ostatnią transakcją w tym biznesie.
 • Confederate conundrumsezon 1, odc. 3W tym odcinku „Gwiazd Lombardu”, do sklepu trafia szabla pochodząca z wojny domowej z 1861 roku. Rick i właściciel gitary fender z autografem Chuck’a Berrego w ogóle nie mogą się dogadać co do wartości tego przedmiotu. W końcu Gwiazdy Lombardu doceniają kasę fiskalną z 1916, ale czy zdecydują się na wyciągnięcie gotówki ze swojej kasy fiskalnej z 2009?
 • Sink or sellsezon 1, odc. 4Corey podejmuje ryzykowną decyzję kiedy kupuje łódź Chris Craft z 1984 bez uprzedniego testowania jej. Czy inwestycja się zwróci? W międzyczasie, Rick przynosi stary zegar z Rewolwerem Colt z 1849 roku w środku i zapomina go wyjąć! Czy Rick doda tą antyczną broń do Lombardowego arsenału, czy nieświadomie ją sprzeda? Gwiazdy Lombardu dostają niezwykłą szansę na zakup rzadkiej Gitary Gretch z 1954, która była własnością Roberta Duvalla.
 • Gangsteres & guitarssezon 1, odc. 5Corey podejmuje ryzykowną decyzję kiedy kupuje łódź Chris Craft z 1984 bez uprzedniego testowania jej. Czy inwestycja się zwróci? W międzyczasie, Rick przynosi stary zegar z Rewolwerem Colt z 1849 roku w środku i zapomina go wyjąć! Czy Rick doda tą antyczną broń do Lombardowego arsenału, czy nieświadomie ją sprzeda? Gwiazdy Lombardu dostają niezwykłą szansę na zakup rzadkiej Gitary Gretch z 1954, która była własnością Roberta Duvalla.
 • Damn Yankeessezon 1, odc. 6Stary Człowiek ma nadzieję że trafił w dziesiątkę, gdy w sklepie pojawia się baseball’owa karta z autografem New York Yankees z World Series Champion 1951. Jednak nim karta trafi do oferty, będzie Musiał sprawdzić jej autentyczności. Równierz Rick sprawdza nowy przedmiot, 25-częściowy okrągły, rycerski stół przy którym zasiadali królowie, ale czy jest on naprawdę na wagę złota? Wreszcie Gwiazdy lombardu mają okazję kupić kurtkę West Point Cadet należącą w 1909 do słynnego generała – czy sami ocenię jej autentyczność czy poradzą się Armi Zbawienia?
 • Time Machinessezon 1, odc. 7Rick próbuje wyremontować automat do coli z 1950 roku i dołączyć go do zmodernizowanych przedmiotów kolekcjonerskich. Czy jego plan się powiedzie czy spali na panewce? Tymczasem Corey’owi jest oferowana ulubiona broń piratów - pistolet flintlock z XVIII wieku, jednak nim będzie mógł pociągnąć za spust, musi potwierdzić jego autentyczność. Ponadto Gwiazdy Lombardu mają szansę na zakup Radia Philco z 1941. Czy ekipa poda kwotę za ten sprzęt, czy utkną gdzieś w eterze?
 • Brothers & Bussessezon 1, odc. 8Młody mężczyzna chce wymienić garłacz z 1750 roku na pierścionek zaręczynowy. Później gwiazdy lombardu mają okazję kupić fotel katapultowy podobno z myśliwca z II Wojny Światowej ale czy ta oferta nie zmierza ku kraksie? Kolejny klient chce zarobić na czynsz zastawiając swojego oryginalnego Shwinna Stingray z 1966, który przypomniał Rickowi stare dobre czasy. Czy wycieczka w przeszłość zakończy się wyłożeniem gotówki?
 • Rick's big betsezon 1, odc. 9Jeden ze stałych bywalców sklepu przynosi z trudem zdobyte, przez jego ojca, niemieckie bagnety z II wojny światowej, jednak ich autentyzm jest poparty tylko słowami ojca klienta. Następny klient przynosi zardzewiałą pompę gazu z 1930 roku. Dziadek ma szansę na zakupu automatu “Milczący dzwon” z 1930, czy pociągnie za dźwignie czy też nie podejmie rękawicy?
 • Rope a dopesezon 1, odc. 10Gwiazdy lombardu zastanawiają się nad zakupem Forda Chopped Coupe z 1929, ale jeśli nie dojdą do porozumienia w sprawie ceny, sprawa rozejdzie się po kościach. Kowboj chce sprzedać swój automat do ćwiczenia wiązania cieląt, czy Corey dobije targu, a Chumlee nie wystraszy mu klienta? Najładniejsza pracowniczka lombardu nadal jest opieszała, więc Rick z dziadkiem postanawiają ją adekwatnie ukarać, ale czy to wystarczy, aby dać jej nauczkę?
 • John Hancock’s Hancocksezon 1, odc. 11Gwiazdy Lombardu są przyzwyczajone do płacenia dużych pieniędzy za charakterystyczne przedmioty celebrytów, ale czy będą w stanie wycenić jeden pochodzący od prawdziwej gwiazdy? Chłopaki mają okazję kupić rzekomo autentyczny bat Indiany Jonesa, a wszystko sprowadza się do dwóch słów: Harrison Ford.
 • Plane Crazysezon 1, odc. 12Za sprawą mapy kolonialnego Bostonu Gwiazdy lombardu przenoszą się o ponad dwa wieki wstecz. Czy potwierdzi się jej autentyczność czy może oferent wyjdzie z pustymi rękami? W międzyczasie Chumlee kupuje fałszywe dzieła sztuki co wyprowadza z równowagi Ricka.
 • Peaches and Pinupssezon 1, odc. 13Corey ma okazję kupić drewnianą kuszę, z której nie strzelano od prawie 40 lat – czy wytrzyma i trafi w cel, czy też rozpadnie się razem z transakcją. W międzyczasie Rick czerwieni się kiedy klientka próbuje sprzedać kolekcje Playboya swojego męża. Wreszcie Gwiazdy Lombardu spróbują sprzedać jeden ze swoich najcenniejszych przedmiotów, zegar z pozłacanego brązu, zwany również "Zegarem śmierci".
 • Old man's gamblesezon 1, odc. 14Gwiazdy Lombardu dostają telefon o fliperach z 1979 dedykowanych zespołowi KISS. Czy nadal mogą grać całą noc czy jednak pochłoną drobne Coreya a chłopaki pożegnają sie z zakupem? Później Rick jest w kropce kiedy klientka przynosi 20-dolarowy banknot z 1914, ale czy te drobne są warte zachodu? W sklepie pojawia się harleyowiec oferujący klasyczny kask Harleya Davidsona z 1982 roku. Chumlee chce go kupić dla siebie, ale czy zdoła uzbierać gotówkę nim dziadek sprzeda go komuś innemu?
 • Old mans bootysezon 2, odc. 15Gwiazdy lombardu mają okazję kupić skrzynie skarbów z XVII wieku, której nikt nie może otworzyć - mimo, że to, co jest w środku może wszystko zmienić. Bohaterowie bardzo chcą się dowiedzieć, co kryje się w środku, ale czy uda im się odkryć jej tajemnicę? Następnie przychodzi człowiek, który chcę sprzedać trzy dwustronne noże pochodzące z okopów z okresu I wojny światowej, jednak Rick ma co do nich pewne wątpliwości. Na koniec Rick i Corey odgrywają się na dziadku i „pożyczają” jego Chryslera Imperiala z1956. Jak to się skończy?
 • Fired upsezon 2, odc. 16Gwiazdy lombardu chcą kupić śmigło samolotu, które może być historycznie związane z Charlesem Lindberghiem. Muszą tylko znaleźć eksperta lub dokumentację, aby potwierdzić jego autentyczność, inaczej bedzie można je spalić. Później do lombardu przychodzi człowiek, który chce sprzedać muszkiet z 1750. Jednak Rick ma wątpliwości co do jego prawdziwości. Na koniec młody człowiek przynosi dziadkowi pęk kluczy, w którym jest klucz używany przez Willie Nelson - pytanie tylko który…
 • Sharkssezon 2, odc. 17Rick i dziadek rozglądają się za zakupem najdroższego amerykańskiego samochodu wyścigowego - klasycznego Shelby Cobra z 1965. Będą palić gumę, czy zaliczą ostre hamowanie? Następnie Gwiazdy lombardu mają okazję kupić zegar okrętowy pochodzący ze statku z okresu II wojny światowiej (1942). Jednak jego wartość jest zależna od jednego – tykania.
 • Hot air buffonsezon 2, odc. 18Atmosfera w Lombardzie uległa podgrzaniu po tym jak Corey złamał jedną ze złotych zasad Ricka i wydał dużą kwotę pieniędzy na zakup ogromnego, dwunastoosobowego balonu. Czy Corey stanie na wysokości zadania i uda mu się na nim zarobić czy jego ryzyko będzie oznaczało korektę zysków sklepu? Później klient próbuje sprzedać klasyczną gitarę Gibson Les Paul z 1960, jednak Rick ma pewne obawy. Następny oferent przynosi butelkę leczniczego whisky z czasu prohibicji, a dziadek musi zdecydować czy ją kupi, odrzuci, a może spróbuje..
 • Pawn shop pointsezon 2, odc. 19Kiedy Rick i dziadek kupują zabytkowe XIX wieczne urządzenie do produkcji wina, Chumlee chce umieścić jej produkty na aukcji. Czy uda mu się stworzyć wspaniałe "Lombard Pinot"? Gwiazdy lombardu rozważają również zakup XVI wiecznej repliki armaty sygnałowej używanej do nawoływanie statków. Według Ricka wygląda ona na najdroższą rzecz historyczną jaką mieli kiedykolwiek w sklepie.
 • Shot and a shavesezon 2, odc. 20W tym odcinku, Rickowi oferowane są jedne z najbardziej szalonych rzeczy jakie kiedykolwiek weszły do sklepu jak kołdra patchworkowa z autografami gwiazd czy muszkiet Harpers Ferry z 1845. W międzyczasie naukowiec chce sprzedać ATM z Bieguna Południowego i fotel fryzjerski prosto z Sweeney Todd. Tylko jak chłopaki maja wycenić przedmioty, gdy nic nie jest takie jak sie wydaje..
 • Secret Santasezon 2, odc. 21W lombardzie jest Boże Narodzenie – czas by dowiedzieć się kto był niegrzeczny, a kto miły, kto sie przebrał za mikołaja oraz kto zapłaci za swoje przewinienia. Gwiazdy lombardu zastanawiają się czy kupić pieniądzę, które mogły być drukowane przez Bena Franklina w czasie rewlucji wojennej. Następnie, kobieta przynosi poobijany XV wieczny topór bojowy.
 • steak at stakesezon 2, odc. 22Kiedy dziadek zauważa niepokojący spadek zysków, ogłasza nagrodę dla najlepszego sprzedawcy – stek na kolacje oraz gratyfikację pieniężną, by zwiększyć ilość tranzakcji. Jak będą ze sobą konkurować mężczyźni i jak zostaną ocenione ich zdobycze: stuningowany motocykl, kalkulator z 1915 i około dwustuletnie guziki, które mogą mieć związek z Georgem Washingtonem. Kto otrzyma nagrodę?
 • Bikes and baldessezon 2, odc. 23Rick ma szansę na zakup lunety kwatermistrza z 1940 roku, ktora może być ze statyku II wojny światowej. Czy bedzie w stanie określić jej autentyczność? Następnie Corey zastanawia sie nad zakupem motocykla Harleya Road Kinga z 1996. Sprzęt ma tylko jedną wadę – namalowane różową farbą płomienie.. Chłopaki spotkają się również z człowiekiem, który ma nadzieję sprzedać im noże, które jego dziadek przemycił podczas II wojny światowej.
 • Ricks bad daysezon 2, odc. 24Gwiazdy lombardu mają okazję kupić afisz teatralny z nocy zamordowania Abrahama Lincolna, ale najpierw muszą określić jego autentyczność. Później Corey i Chum spotykają się ze współczesnym człowiekiem renesansu i kupują dwie włócznie - Halbert. Dziadek podejrzewa, że może być w nich coś więcej, niż na pierwszy rzut oka widać. Na koniec, Rick podejmuje ryzykowną decyzję w sprawie eleganckiego, zegara perpetuum mobile I ma nadzieję, że przetrwa próbę czasu.
 • Chum goes AWOLsezon 2, odc. 25Gwiazdy lombardu mają okazję kupić super szybką motorówkę AYT Speedboat, używaną przez TLC. Jednak czy transakcja nie pójdzie na dno zależy od jej sprawności. Następnie Corey spotyka mężczyznę zainteresowanego sprzedażą pierwszego, zabytkowego już, systemu kina domowego Edison Phonograph z 1901 roku. Nim Corey zawrze umowę, Dziadek chce sprawdzić czy wynalazek działa i przyniesie zysk. Później, Rick zapoznaje się z kilkoma kawałkami małych demonicznych rzeźb odlanych w złocie. Figurki pomalowane czarną farba wzbudzają wątpliwości w handlarzu. Czy Rick uzna, że małe potworki są na wagę złota czy też diabła warte?
 • Wheelssezon 2, odc. 26Gwiazdy lombardu mają okazję kupić niezwykle rzadki mini motocykl Indian z lat siedemdziesiątych. Czy będą chętni włożyć w niego pieniądze i przywrócić do dawnej świetności, a może po długiej przejażdżce odkryją że to bubel? Potem Rick i Dziadek rozważają zakup dzwonu okrętowego, który został uratowany z XVII wiecznego wraku. Jednak mają wątpliwości czy dzwon był zanurzony w słonej wodzie… Czy dzwon będzie brzmiał prawdziwie czy pęknie z powodu ciśnienia? Następnie do lombardu przychodzi człowiek, który chce sprzedać koło ruletki z 1900 roku. Czy Rick przetestuje swoje szczęście czy też wymknie mu się ono spod kontroli?
 • Shocking Chumsezon 2, odc. 27Do gwiazd lombardu przychodzi towar niespotykany wcześniej w sklepie - zatopiony skarb z czasów dynastii Taj Mahal. Następnie Rick ma okazję kupić przenośną maszynę do terapii szokowej z 1948 roku. Czy transakcja dojdzie do skutku, czy też negocjacje wyczerpią baterie? Potem, bohater zastanawia się nad kupnem pojazdu Yamaha Rhinom, który został stworzony z myślą o pustyni, z napędem na cztery koła. Czy ta maszyna stanie się nową oazą Off – roudu Ricka?
 • Pezzed offsezon 2, odc. 28Gwiazdy lombardu mają okazję kupić wyjątkowo rzadką osiemnastowieczną dubeltówkę treningową z tajemniczym złotym grawerunkiem. Czy dzięki napisowi odkryją prawdziwe pochodzenie broni czy też nie uda im się złamać jej sekretu? Następnie, Corey i Chum spotykają Peza, który chce sprzedać 50 sztuk klasycznych płyt Americana. Czy Corey znajdzie pieniądze na tę kolekcję? Później, przychodzi kobieta, która ma nadzieję sprzedać Rickowi "S" Quarter 1932 - rzadką wersję pierwszych srebrnych monet, którą Washington wprowadził do amerykańskiego obiegu. Rick zastanawia się nad autentycznością i wagą monet.
 • Guns and Rangerssezon 3, odc. 29Gwiazdy lombardu mają okazję kupić klucz z XVI lub XVII wieku, który nie tylko otwiera drzwi, ale również strzela nabojami! Czy zakupią autentyczny pistolet – klucz by szybciej dobijać targów, czy strzelą sobie tą licytacją w stopę? Następnie Corey i Chum spotykają wysypiskowego nurka, który przychodzi z naturalnej wielkości Power Rangersem. Czy Corey ze swoimi super bohaterskimi mocami wyczaruje trochę gotówki, czy też ciemne siły zmuszą go do oddania Rangera? Później Rick ma okazję kupić trofeum przedstawiające Jeffa Gordona, jako jednego z pięciu najlepszych kierowców NASCAR. Czy Rick wyciągnie kasę czy utknie w pit stopie?
 • Pinball Wizardsezon 3, odc. 30Gwiazdy lombardu mają okazję kupić klasyczny flipper z 1973 roku, który potrzebuje poważnej naprawy. Czy skuszą się na tą okazję? Następnie Corey i Chum spotkają mężczyznę zainteresowanego sprzedażą swojego prywatnego transportera - lepiej znanego pod nazwą Segway. Czy Corey jest gotów zapłacić stos gotówki za przejażdżkę? Następnie, kobieta ma nadzieję sprzedać Rickowi złota monetę - St Gaudens Double Eagle, z 1924, która często zwana jest najpiękniejszą monetą w historii, jaką wyprodukowało US Mint. Tylko czy to nie sen?
 • Tattoos and Tantrumssezon 3, odc. 31Gwiazdy lombardu mają okazję kupić siodło, które prawdopodobnie było używane przez Kevina Costnera w filmie „Tańczący z wilkami”. Następnie Rick dostaje ofertę zakupu Winchestera z lat 1800, który był jednym z pierwszych karabinów wielostrzałowych w historii. Czy mężczyzna go kupi czy też siła odrzutu go zniechęci? Później Corey spotyka człowieka, który ma nadzieję sprzedać swój zestaw do tatuażu. Co zrobi Corey, dobije targu czy też zrezygnuje?
 • Chopper Gamblesezon 3, odc. 32Gwiazdy lombardu mają niepowtarzalna okazję zakupu helikoptera. Czy Rick przekona Dziadka do transakcji? Następnie Rick ma szansę na zakup dwustuczterdziestoletniego kuponu na loterię z podpisem ojca założyciela George Washingtona. Czy to nagroda życia? Później Corey ma okazję kupić pięć klasycznych, zachowanych w idealnym stanie kart baseballowych z Petem Rose. Czy powinien postawić na baseball?
 • Over the Topsezon 6, odc. 104Pierwszy metalowy hełm używany przez amerykańskie siły zbrojne to niezwykła okazja, ale czy wystarczająco atrakcyjna dla Gwiazd lombardu? Corey i Rick rozważają zakup kabur na pistolety używanych w serialu telewizyjnym Gunsmoke.
 • Sharpe Shooterssezon 6, odc. 105Gwiazdy lombardu wychodzą w plener, by przetestować przodka nowoczesnych karabinów maszynowych - Kartaczownicę Gatlinga. Rick uzależnił zakup od sprawności maszyny pochodzącej z czasów wojny domowej. Tymczasem Corey i Dziadek próbują przywołać starego ducha motoryzacji rozważając zakup auta z 1915 roku – Forda Model T taxi.
 • Kings and McQueenssezon 6, odc. 106Gwiazdy lombardu są wręcz oniemiałe, gdy do sklepu wchodzi kulejący mężczyzna z XIX wieczną strzelbą przybraną trzcinami. Następnie Rick i Chumlee oglądają motocykl Indian z 1940 roku, który niegdyś należał do słynnego Steve'a McQueena. Na koniec chłopaki oglądają książki rzekomo drukowane przez jednego z Ojców Założycieli – Benjamina Franklina.
 • Face the Musicsezon 6, odc. 112Gwiazdy lombardu konsultują się w sprawie wizytówki, otoczonego niesławą, Johnego Wesleya Hardina. Stoją przed naprawdę ciężką decyzją. Tymczasem Chumlee staje przed szansą zakupu pierwszej mandoliny Gibsona.
 • Buffalo Bullsezon 6, odc. 113Książka licealna prezydenta Ronalda Reagana to niecodzienna gratka dla gwiazd lombardu. W międzyczasie do sklepu przychodzi człowiek chcący sprzedać kilka lalek i oryginalnych rekwizytów Dzikiego Buffalo Billa. Później Rick i Dziadek odbywają poważną rozmowę dotyczącą starej budki telefonicznej.
 • Wright Stuff, Thesezon 6, odc. 114Kupcy zrywają się na równe nogi, gdy widzą muszkiet z lat trzydziestych XIX wieku. Ogarnia ich jeszcze większe zdumienie, gdy mają okazje oglądać oryginalne listy i dokumenty ojca lotnictwa Orvilla Wrighta. Jednak to na antyczny automat do gier z lat trzydziestych XX wieku, Rick i Dziadek są skorzy wydać wszystkie swoje zaskórniaki…
 • Weird Sciencesezon 7, odc. 115Gwiazdy lombardu wybierają się w podróż do Utah. Tam odnajdują dawną broń palną, używaną w czasie wojny hiszpańsko – amerykańskiej. Czy Rickowi uda się przekonać sprzedawcę, składając mu wystrzałową ofertę czy też negocjacje nie wyjdą po jego myśli? Potem Corey i Chumlee nakręcają się na elektryczne pianino na monety – Wurlitzer. Czy chłopcom uda się powstrzymać emocje na tyle długo, by dobić targu?
 • Silent and Deadlysezon 7, odc. 116Gwiazdy lombardu są w siódmym niebie, gdy w ich sklepie pojawia się kawałek marmuru z grobowca Abrahama Lincolna. Nie istnieje jednak, żadna dokumentacja potwierdzająca jego autentyczność. Czy Rick może zaufać sprzedawcy na słowo? Następnie pojawia się sprzedawca z antycznym, afrykańskim mieczem. Czy gwiazdy lombardu stracą głowę dla tego kawałka metalu? Później, Chumlee i Dziadkowi odbiera mowę, gdy w sklepie pojawia się prawie stuletnia laleczka Charlie Chaplina.
 • Pipe Dreamssezon 7, odc. 117Do Gwiazd lombardu przychodzi tym razem człowiek ze srebrną łyżeczką Roberta E. Lee i fajką wodną Ulyssesa S. Granta. Czy Rick zatrzyma te kawałki amerykańskiej historii, czy odpuści transakcję? Następnie Corey i Dziadek mierzą się z potrójną koroną kultowego konia wyścigowego o imieniu Secretariat.
 • Out of Gassezon 7, odc. 118Bohaterom zapiera dech, gdy do sklepu wchodzi człowiek z silnikiem Porsche 2000 odzyskanym z rupieciarni. Czy panowie połaszą się na ten unikatowy towar czy też nie wejdą w ogóle do gry? Później w progach lombardu staje mężczyzna z pistoletem do pojedynków. Czy połowa duetu wystarczy, by zainteresować Gwiazdy lombardu? Na koniec Rick ma niebywałą przyjemność oglądać kapelusz wokalisty zespołu Lynyrd Skynyrd Ronniego Van Zanta. Czy Rick da się ponieść muzyce rocka i kupi ten kawałek historii dla siebie czy też kupi go, by sprzedać z zyskiem?
 • King's Bling, Thesezon 7, odc. 119Para niemieckich hełmów z I wojny światowej wywołuje prawdziwą walkę negocjacyjną. Kto w niej będzie górą? Później do sklepu przychodzi mężczyzna chcący zastawić swoją kolekcję dwustu samochodów Matchbox z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Czy oczekiwania mężczyzny na duży kredyt będą spełnione czy też delikatne uszkodzenia na zabezpieczeniach opakowań spowodują spadek oczekiwanej wartości? Na koniec Rick z roztrzęsionymi rękoma ogląda naszyjnik, który przyniosła pewna kobieta twierdząc, że dostała go od samego króla rock and rolla – Elvisa Presleya.
 • High Stakessezon 7, odc. 120Corey jest pod wrażeniem podpisanego, rzadkiego egzemplarza książki “Dracula”. Jednak przerażająco wysoko cena wywoławcza mrozi krew w jego żyłach. Pod koniec dnia w sklepie pojawia się mistrzowski pierścień Orange Bowl drużyny Penny State z ich niepokonanego sezonu roku 1973. Czy Rick zwycięży w tej rozgrywce?
 • Pirate's Bootysezon 7, odc. 121Gwiazdy lombardu trafiają na nieznane wody za sprawą parady pirackich statków. Czy Rick oprze się pokusie, czy zainwestuje w jeden z tych wehikułów? Do sklepu wpada kobieta w lotniczej kurtce z II wojny światowej wraz z dziennikiem lotów, który zarejestrował dwadzieścia dziewięć misji w tym słynne lądowanie w Normandii. Czy lombard wysunie ofertę kupna, czy też wycofa się w odwrocie? Na koniec Rick i Dziadek oglądają pudło, które w osiemnastym wieku miało chronić rzeczy podróżnych przed złodziejami. Jednak czy mężczyźni skuszą się na ten niezwykle rzadki okaz sztuki rzemieślniczej?
 • Bugs Moneysezon 7, odc. 122Klasyczny motocykl Indiana z 1941 roku w rzadko spotykanej wersji stworzonej do celów wojskowych przykuwa uwagę bohaterów. Czy to wystarczy by właściciel dobił z nimi targu? Następnie w sklepie pojawia się kobieta z kartą klubu golfowego niegdyś należącą do samego Deana Martina. Na koniec Corey i Chumlee mają okazję obejrzeć oryginalny plakat Królika Bugsa z autografem podkładającego głos Mela Blanca i rysownika Friza Frelenga. Czy bohaterom udzieli się szaleństwo kreskówki i zakupią niezwykłą pamiątkę, czy też królik jak zawsze wymknie im się z rąk?
 • Teacher's Petsezon 7, odc. 123Trudne negocjacje o pamiątki z II wojny światowej. Bilet akcji giełdowych z 1930 roku, który może być wart miliony. Pojawia się także nowy bohater Antwaun, którego Chumlee chce przyjąć pod swoje skrzydła bez rozmowy z Dziadkiem. Oj będzie się działo…
 • Poker Nightsezon 7, odc. 124Dziewiętnastowieczny zestaw profesjonalnych gier hazardowych w komplecie z nożem i pistoletem robi ogromne wrażenie na Ricku. Czy odważy się iść na całość czy jednak będzie blefował? Chumlee jest podekscytowany, gdy w sklepie pojawia się lalkowa wersja jego ulubionego rapera Snoop Dogga. Jednak czy mężczyzna skusi się na zakup tej kolekcjonerskiej zabawki czy też wszystko skończy się na chęciach? Po godzinach chłopaki grają w pokera. Czy uda im się pobić Dziadka, który jest królem kart?
 • Securitysezon 7, odc. 125Do lombardu przychodzi mężczyzna z bębnem z czasów wojny domowej. Czy gospodarze sklepu będą nim zainteresowani? Ricka i Coreya ogarnia niecodzienna ekscytacja, gdy w progu staje mężczyzna oferujący na sprzedaż kombinezon pierwszego amerykańskiego gangu motocyklowego „The Royal Riders”. Czy chłopaki zdecydują się na zakup, czy długie negocjacje zamienią szanse zakupu w pył? Na koniec Chumlee zgłasza się na ochotnika, by zastąpić idącego na urlop ochroniarza sklepu Antwuana, ale czy podoła zadaniu?
 • Rick or Treatsezon 7, odc. 126Gwiazdy lombardu są gotowe na Halloween. Najpierw w sklepie pojawia się dziewiętnastowieczny zestaw do polowania na wampiry w komplecie z pistoletem i srebrnymi kulami, a potem do kompletu pewna para przynosi zestaw urządzeń do badania zjawisk paranormalnych. Czy bohaterowie zakupią sprzęty i zabezpieczą się przed wszelkiego rodzaju potworami czy też bezbronni staną wobec nocy strachów?
 • Mile High Clubsezon 7, odc. 127W sklepie pojawia się maszyna używana przez Sowietów do szkolenia pilotów – myśliwiec L39 Albatros. Czy Gwiazdy lombardu skuszą się na lot maszyną z okresu zimnej wojny czy też zostaną zestrzelone przed dobiciem targu i powrotem do bazy? Następnie do lombardu wchodzi mężczyzna, który chce sprzedać kij i rękawicę z autografem - Babe Ruth. Jednak czy to wystarczy, by bohaterowie podjeli grę? Na koniec Rick i Dziadek mają okazje obejrzeć zestaw antycznych bombek dedykowanych z 1800 roku, które są podobne do tych używanych przez Annie Oakley. Czy to będzie trafiona transakcja czy też dobrze wyglądająca porażka?
 • Buyer Bewaresezon 7, odc. 128Wojenne czasy zagościły w tym odcinku na dobre. Najpierw chłopaki sprawdzają autentyczność druku podpisanego przez Abrahama Lincolna, potem oglądają armaty, które strzelały salwę honorową weteranom wojny domowej, a na koniec na własne oczy mogą podziwiać lekko zardzewiałą mandolinę z lat czterdziestych XX wieku. Czy choć jedna z tych rzeczy zostanie w sklepie, czy też wszystkie będą tylko chwilowymi gośćmi?
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 186Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 187Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 188Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 189Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 190Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 191Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 192Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 193Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 194Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 195Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 196Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 197Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 198Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 199Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 200Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 201Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 202Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 203Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 204Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 205Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 206Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 207Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gwiazdy lombardusezon 10, odc. 208Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Room and Hoardsezon 11, odc. 209Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Just Shoe Itsezon 11, odc. 210Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Lunch Larcenysezon 11, odc. 211Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Grand Theft Coreysezon 11, odc. 212Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Beam Me Upsezon 11, odc. 213Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Shekel and Hydesezon 11, odc. 214Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Book 'Em Ricksezon 11, odc. 215Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Corey, I Am Your Fathersezon 11, odc. 216Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Close, But No Cigarsezon 11, odc. 217Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Hello, Goodbyesezon 11, odc. 218Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rick 'n' Rollsezon 12, odc. 219Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Grumpy Old Mansezon 12, odc. 220Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual_new
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Niesamowite!

factual

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Taki jest świat (S3)

factual

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy...

Taki jest świat

Wojciech Cejrowski.Boso...

factual

Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in....

Wojciech Cejrowski.Boso Meksyk/Paragwaj

Biesiada na cztery pory...

factual

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje...

Biesiada na cztery pory roku

Na jedwabnym szlaku

factual

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Kręcimy z gwiazdami (S3)

factual

Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program –...

Kręcimy z gwiazdami

JRG w akcji

factual

Z kamerą w sercu szalejących płomieni...
Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Dyżur

factual

Program „Dyżur” to zupełna nowość w historii polskiej telewizji. Jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni z kamerami na Szpitalny Oddział Ratunkowy....

Dyżur

Dom Wróżek: ponad...

factual

„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne...

Dom Wróżek: ponad zmysłami