Najśmieszniejsi

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały...

Oglądaj w

TV Puls
  • Grupa MoCarta (odc. 12)
    jutro, 27 maja, 7:55
PULS2
  • Grupa MoCarta (odc. 12)
    jutro, 27 maja, 16:00

W najbliższym odcinku

Grupa MoCarta (odc. 12)

Zapraszamy na kolejny odcinek programu ,,Najśmieszniejsi” z udziałem Grupy MoCarta. Również tym razem Katarzyna Pakosińska solidnie przepyta członków kabaretu. Opowiedzą oni o swoich dzieciach, o tym czy tak jak rodzice kochają muzykę i czy poszły ich ślady. Dowiemy się w jaki sposób Grupa MoCarta łączy pokolenia i odkrywa nowe talenty. Panowie opowiedzą nam jak narodził się pomysł występu z Bobbym McFerrinem i jakie emocje mu towarzyszyły. Dowiemy się też jakie relacje łączyły Grupę MoCarta i Zbigniewa Wodeckiego, dlaczego był według niej mistrzem. W trakcie tego odcinka ,,Najśmieszniejszych” poznamy także tajemniczy sposób na zatrzymanie czasu i zobaczymy jak wygląda frak-rap. Ta część spotkania z kabaretem to jeszcze więcej ciekawostek, muzyki i śmiechu. Emocje gwarantowane!

Opis

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały tydzień! Każdy odcinek to inny kabaret, ale każdy rozśmieszy Was do łez, to gwarantowane. Spotkania z najlepszymi, polskimi kabaretami poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański. Zaproszeni do studia artyści, między innymi: Kabaret Rak, OTTO, Ani Mru Mru, czy Grupa MoCarta, zostaną solidnie przepytani przez prowadzącego. Podzielą się zabawnymi ciekawostkami i opowieściami ze swojego życia i dadzą się lepiej poznać, nie tylko od tej kabaretowej strony. Jesteście gotowi na najlepsze kabaretowe show?

Aktualności