Najśmieszniejsi

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały...

Oglądaj w

TV Puls
 • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 4)
  jutro, 24 marca, 14:25
 • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 4)
  jutro, 24 marca, 3:25
 • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 4)
  niedziela, 25 marca, 7:50
PULS2
 • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 4)
  dzisiaj, 23 marca, 21:00
 • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 5)
  piątek, 6 kwietnia, 21:00

W najbliższym odcinku

Kabaret Ani Mru Mru (odc. 4)

W programie Najśmieszniejsi wystąpi uwielbiany przez polską publiczność kabaret Ani Mru Mru. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami Roberta Górskiego. Poznamy najciekawsze fakty z życia kabaretu, ale nie tylko. Czekają na nas najlepsze skecze takie, jak kultowy ,,Chińczyk”, ,,Brzuchomówca”, ,,Cała Polska czyta dzieciom” czy ,,Czeska piosenka”. Nieprzerwane łzy śmiechu gwarantowane!

Opis

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały tydzień! Każdy odcinek to inny kabaret, ale każdy rozśmieszy Was do łez, to gwarantowane. Spotkania z najlepszymi, polskimi kabaretami poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański. Zaproszeni do studia artyści, między innymi: Kabaret Rak, OTTO, Ani Mru Mru, czy Grupa MoCarta, zostaną solidnie przepytani przez prowadzącego. Podzielą się zabawnymi ciekawostkami i opowieściami ze swojego życia i dadzą się lepiej poznać, nie tylko od tej kabaretowej strony. Jesteście gotowi na najlepsze kabaretowe show?

Aktualności