Najśmieszniejsi

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały...

PULS2
  • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 5)
    sobota, 2 lutego, 20:0012 45 min.
  • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 6)
    sobota, 2 lutego, 21:0012 45 min.
  • Kabaret Ani Mru Mru (odc. 5)
    niedziela, 3 lutego, 16:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Kabaret Ani Mru Mru (odc. 5)

W kolejnej odsłonie programu ,,Najśmieszniejsi” czeka na nas jeszcze więcej humoru i emocji za sprawą uwielbianego przez Polaków kabaretu Ani Mru Mru. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek dostarczą nam kolejnej porcji przezabawnych skeczów i ciekawych informacji na swój temat. W tym odcinku zobaczymy między innymi kultowy ,,Supermarket”, ,,Celę”, a także ,,Słoik, który zmienił wszystko”. Uśmiech na pewno nie zejdzie Wam z twarzy! Spora dawka humoru gwarantowana!

Kabaret Ani Mru Mru (odc. 6)

W kolejnej odsłonie programu ,,Najśmieszniejsi” czeka na nas jeszcze więcej humoru i emocji za sprawą uwielbianego przez Polaków kabaretu Ani Mru Mru. Tym razem poznamy kolejne ciekawostki na jego temat, a także dowiemy się jakie zainteresowania poza nim mają Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Również tym razem nie zabraknie zabawnych skeczów. Zobaczymy między innymi ,,Doping”, ,,Angielskie wyjście” oraz ,,Wyjazd do Sanatorium”. Ogromna dawka humoru gwarantowana!

Opis

Śmiech to zdrowie! To wiedziały już nasze babcie i prababcie. „Najśmieszniejsi” to ogromna dawka humoru! Uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy przez cały tydzień! Każdy odcinek to inny kabaret, ale każdy rozśmieszy Was do łez, to gwarantowane. Spotkania z najlepszymi, polskimi kabaretami poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański. Zaproszeni do studia artyści, między innymi: Kabaret Rak, OTTO, Ani Mru Mru, czy Grupa MoCarta, zostaną solidnie przepytani przez prowadzącego. Podzielą się zabawnymi ciekawostkami i opowieściami ze swojego życia i dadzą się lepiej poznać, nie tylko od tej kabaretowej strony. Jesteście gotowi na najlepsze kabaretowe show?

Aktualności