Jesteś tutaj

Szalone fabryki polskiej muzyki!

Odcinki

 • Baflosezon 1, odc. 1Ruda – szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza na wschód Polski, do Werbkowic. Odwiedzi tam frontmana discopolowej grupy „Baflo” – Jarka Straussa. Jarek to mistrz podrywu i miłośnik motocykli, który pokaże Rudej jak wyrywa się dziewczyny na Lubelszczyźnie. Dzięki niemu pozna lokalne tradycje i doświadczy wielkiej gościnności mieszkańców lubelszczyzny. Czas spędzony ze Straussem i członkami jego zespołu okaże się szaloną przygodą, pełną zaskakujących atrakcji. Nie zabraknie także wzruszeń i niespodzianek. Czy rockmenka i discopolowiec odnajdą wspólny język i stworzą kawałek, który stanie się wielkim hitem?
 • Megitzasezon 1, odc. 2Ruda – szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza na południe Polski, w okolice Białego Dunajca. Pozna tam wybuchowe, rodowite podhalańskie trio- zespół na czele którego stoi utalentowana i temperamentna Małgorzata Megitza Babiarz. Artystka pokaże Rudej tradycyjne podhalańskie zwyczaje i codzienne życie wesołych górali. Opowie także o szalonych przygodach, jakie przeżyła podczas swojego kilkunastoletniego pobytu w Stanach. Czy wśród tych wszystkich pogadanek i góralskich zabaw dziewczyny znajdą czas na skomponowanie wspólnej piosenki?

Postacie

Opis

Szalone fabryki polskiej muzyki!
Rodzaj: 
/
Kraj: 
Polska
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
12

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu "Red Lips" wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka, a po zakończeniu całej serii powstanie specjalna płyta z hitami Szalonych Fabryk Polskiej Muzyki! Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich!

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Lombard. Życie pod... (S2)

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Bohaterami serialu są: właściciel Kazimierz Barski, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

Lombard. Życie pod zastaw

TV Puls

 • Baflo (odc. 1)
  sobota, 21 lipca, 7:55
 • Baflo (odc. 1)
  sobota, 28 lipca, 7:50
 • Megitza (odc. 2)
  sobota, 28 lipca, 8:45

Szalone Fabryki Polskiej Muzyki