Terapia szokowa

Serial przybliża nowy projekt mający na celu zapobieganie przestępczości wśród nieletnich. Chłopcy i dziewczęta z różnych grup etnicznych trafiają na...

PULS2
  • Corcoran (odc. 3)
    środa, 12 grudnia, 23:00
  • Lieber (odc. 4)
    środa, 12 grudnia, 0:00
  • San Quentin (odc. 5)
    środa, 12 grudnia, 1:00

W najbliższym odcinku

Corcoran (odc. 3)

W dzisiejszym odcinku młodzież odwiedzi kalifornijskie więzienie. Jednym z osadzonych jest Charles Manson- odpowiedzialny za zabójstwo żony Romana Polańskiego. Nastolatkowie nie zdają sobie sprawy jak wygląda więzienne życie, dlatego nie obawiają się konsekwencji swoich czynów. Bohaterami odcinka będą między innymi: złodziej samochodów, członkowie gangu i dręczyciel nauczycieli.

Lieber (odc. 4)

W tym odcinku sześcioro nastolatków odwiedzi więzienie w Karolinie Południowej. Część z nich przebywała wcześniej w poprawczaku, nie zdając sobie jednak sprawy, jak wygląda prawdziwe życie za kratkami. Młodzież zostanie zamknięta w małych celach. Najbardziej traumatyczne okażą się jednak historie opowiadane przez przebywających tam kryminalistów.

San Quentin (odc. 5)

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć co dzieje się za murami więzienia San Quentin, w którym znajduje się także osobny blok dla skazanych, czekających na wyrok śmierci. Młodzież doświadczy zachowania więźniów, ich odzywek i gróźb. Usłyszy od nich historię o przemocy w więzieniu.

Hagerstown (odc. 6)

W dzisiejszym odcinku grupa nastolatków spędzi czas w więzieniu w Maryland. Zmuszeni będą między innymi do zjedzenia więziennego chleba oraz tak zwanej ceglanej papki serwowanej niesfornym więźniom. Bohaterami odcinka są między innymi: Garrett- wyrzucony już z ósmej szkoły, Brandy- wagarowicz, uzależniony od marihuany oraz ciągle wszczynający bójki Richard.

Jessup Women's Prison (odc. 7)

Pięć dziewcząt bierze udział w symulacji dotyczącej poniżającego procesu przyjmowania kobiet na teren więzienia. Nastolatki dowiedzą się jak wygląda życie osadzonych. Będą miały okazję poznać tajemnice skrywane przez więźniarki.

Opis

Serial przybliża nowy projekt mający na celu zapobieganie przestępczości wśród nieletnich. Chłopcy i dziewczęta z różnych grup etnicznych trafiają na jeden dzień do prawdziwego więzienia, aby zobaczyć, jak wygląda życie za kratami.