Jesteś tutaj

Twój Puls

Odcinki

  • 42 dodatkowysezon 1, odc. 42W pierwszym odcinku programu Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska będą gościć wiele ciekawych osób. Wśród nich pojawi się m.in. aktorka Elżbieta Romanowska, która opowie o swoim stylu życia oraz 81 – letnia modelka, która udowodni, że na karierę w modelingu nigdy nie jest za późno. Wróżka Sybila odkryje przed widzami tajemnice urządzania wnętrz zgodnie ze znakami zodiaku, a pani „złota rączka” pokaże jak stworzyć tablicę – niezapominajkę na zdjęcia i drobiazgi. Na koniec, aktorka Olga Bończyk przybliży swój sposób na zdrowe odżywianie.

Postacie

Opis

Twój Puls
Rodzaj: 
lifestylowy
/
Kraj: 
Polska
,
Rok produkcji: 
2015
Góra strony
12

„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich gospodynie programu poruszają kwestie związane z prowadzeniem domu, doradzają jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe, ale bardzo smaczne potrawy. Drugi z nich koncentruje się wokół tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków – „Nasze sprawy” - poruszane są bieżące tematy, bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do programu goście: przedstawiciele różnych grup społecznych przedstawiają swój punkt widzenia i komentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Prowadzące nie unikają poruszania trudnych i kontrowersyjnych kwestii – nie zabraknie tematów tabu.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Menu na miarę

lifestylowy

Program z napisami

Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie...

Menu na miarę