Jesteś tutaj

Agenci NCIS: Los Angeles

Odcinki

 • Koniec grysezon 4, odc. 1Po zastrzeleniu Kameleona przez w ekipie NCISnie dzieje się najlepiej. Callen został zawieszony, a Hetty próbuje przyzwyczaić się do życia na emeryturze.Okazuje się jednak, że śmierć Kameleona została starannie zaaranżowana.
 • Rekrutsezon 4, odc. 2Zdalnie sterowany samolot uderza w fabrykę materiałów wybuchowych w Afganistanie. Zostaje odkryte ciało marynarza, który niedawno przeszedł na emeryturę. Zespół NCIS musi dowiedzieć się, dlaczego żołnierz wrócił do Afganistanu oraz czy zdradził kraj, w imię którego walczył.
 • Piąty człowieksezon 4, odc. 3Agenci prowadzą śledztwo w sprawie wybuchu bomby w restauracji, w którym zginęło czterech testerów systemu ostrzegania przed atakami terrorystycznymi. Ekipa musi odnaleźć i ocalić piątego mężczyznę.
 • Zabójcza kampaniasezon 4, odc. 4Zespół prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci asystenta kandydata na senatora, który zginął podczas przechodzenia przez ulicę. Jego śmierć staje się sprawą wagi publicznej. Agenci muszą ustalić, czy był to wypadek, czy element gry politycznej, która może zagrozić wielu osobom.
 • Demony przeszłościsezon 4, odc. 5Agent specjalny Sam Hanna ma na poczcie głosowej tajemnicze nagranie od byłego agenta CIA. Zgodnie z jego instrukcjami mężczyzna udaje się do magazynu, w którym znajduje zwłoki, białego pudla, mnóstwo porozrzucanych dokumentów oraz książki. Drużyna wszczyna śledztwo w sprawie, która przybiera niespodziewany obrót.
 • Przykre niespodziankisezon 4, odc. 6Agenci kontynuują śledztwo. Znajdują dowody na to, że w morderstwo mogą być zamieszani Rosjanie. Największy sekret Sama może wyjść na jaw.
 • Pod skórąsezon 4, odc. 7W Internecie pojawia się nagranie wideo z miejsca zbrodni. Drużyna NCIS wszczyna śledztwo. Agenci podejrzewają, że surfer oraz naukowiec mogą mieć coś wspólnego z nagraniem. Żeby dowiedzieć się czegoś więcej, muszą ich znaleźć.
 • Wkalkulowane stratysezon 4, odc. 8Emerytowany agent CIA zostaje zamordowany. Drużyna prowadzi śledztwo w tej sprawie. Hetty zostaje wezwana na przesłuchanie. Agenci wypytują ją o związek z ofiarą.
 • Parytet złotasezon 4, odc. 9Policjanci zajmują się sprawą napadu z bronią w ręku, podczas którego doszło do kradzieży ogromnej ilości złota. Agenci podejrzewają, że przestępstwo zostało dokonane przez terrorystów. Pod nieobecność Deeksa, który składa zeznania w sądzie, Kensi jest zmuszona pracować z Grangerem.
 • Darmowa przejażdżkasezon 4, odc. 10Nadchodzą wakacje i drużyna NCIS ma czas na odpoczynek. Okazuje się, że Callen, Sam, Kensi i Deeks muszą pojechać nad morze, by zbadać sprawę śmierci agenta NCIS. Hetty postanawia wybrać się na wycieczkę. Eric i Nel pracują nad tym, by przywrócić stary porządek w siedzibie głównej NCIS.
 • Ostra jazdasezon 4, odc. 11Zespół NCIS bada sprawę nielegalnego handlu samochodami. Okazuje się, że w przestępstwo zamieszana jest dawna znajoma Deeka. W ramach dochodzenia Kensi udaje zainteresowanie jednym z aut.
 • Dawca mimo wolisezon 4, odc. 12Niespodziewana śmierć amerykańskiego żołnierza marynarki wojennej budzi podejrzenia agentów. Zastanawiają się, czy żona denata brała udział w zabójstwie. Sam i Callen robią wszystko, by poznać prawdę. Hetty prosi o pomoc psychologa operacyjnego Nate'a Getza.
 • Wybraniecsezon 4, odc. 13Callen działa pod przykrywką, rozpracowując czeczeńską grupę terrorystyczną. Szajka, która rekrutuje głównie cudzoziemców, planuje zamach na terenie Stanów Zjednoczonych.
 • Kill Housesezon 4, odc. 14Zespół agentów musi przeniknąć do środowiska handlarzy narkotyków. Władze niepokoi wzmożona działalność karteli. Agenci muszą przede wszystkim przyjrzeć się ich powiązaniom z siatkami terrorystycznymi.
 • Lekcja historiisezon 4, odc. 15Śledztwo w sprawie zamachów skupia się na jedynym ocalałym członku pewnej organizacji terrorystycznej.
 • Kwestia honorusezon 4, odc. 16Sam postanawia odwdzięczyć się starszemu Afgańczykowi, który przyszedł mu z pomocą, kiedy był ranny. Agent musi odnaleźć krewniaka swego wybawcy.
 • Poszukiwanysezon 4, odc. 17Żona Sama zostaje wezwana przez CIA w związku ze swoją dawną misją. Zachodzi podejrzenie, że sprawa może mieć związek z okrytym złą sławą Sidorovem i skradzionymi głowicami nuklearnymi. Sam obawia się o przyszłość swojej rodziny.
 • Zespół czerwonysezon 4, odc. 18Callen i Sam jadą do Idaho, gdzie użyto broni, która jest poszukiwana przez agentów NCIS. Na miejscu dołączają do mobilnej komórki śledczej, która podróżuje po całych Stanach Zjednoczonych, rozwiązując sprawy kryminalne.
 • Zespół czerwony, część 2sezon 4, odc. 19Mobilna ekipa Red kontynuuje swoją współpracę z zespołem NCIS z Los Angeles. Muszą odnaleźć niebezpiecznego terrorystę, zanim ten przepadnie bez śladu.
 • Czyste zamiarysezon 4, odc. 20Agenci NCIS prowadzą śledztwo w sprawie otrucia cyjankiem porucznika marynarki wojennej i pilota. Muszą sprawdzić, czy był to zamach wymierzony w konkretne osoby, czy próba przed atakiem na większą skalę.
 • Zmartwychwstaniesezon 4, odc. 21Kensi i Deeks udają się do Meksyku w poszukiwaniu ciała zaginionego bossa kartelu narkotykowego. Pozostali członkowie NCIS szukają tymczasem źródła przecieku w ekipie do zadań specjalnych.
 • Kruki i łabędziesezon 4, odc. 22Zespół NCIS przygląda się sprawie zaginionej osoby. Odkrywają, że kobieta, której poszukują, jest tajną agentką. W przeszłości miała ona do czynienia z Hetty.

Postacie

Opis

Agenci NCIS: Los Angeles
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
16

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.

Obsada

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Strażnik pierścienia (S2)

Młody mnich - Lasko - jest mistrzem tradycyjnych sztuk walki. Mieszka w klasztorze Pugnus Dei, który został założony w okresie wypraw krzyżowych. Wiedzie...

Strażnik pierścienia

Columbo (S3)

Serial kryminalny, którego głównym bohaterem jest porucznik Columbo. Ten mężczyzna słynie nie tylko z niesamowitych zdolności do rozgryzania najbardziej...

Columbo

Co ludzie powiedzą? (S3)

Angielski humor w doskonałym wydaniu! Główną bohaterką jest Hiacynta Bucket. Na pierwszy rzut oka jest typową panią domu, która jak to na Angielkę przystało...

Co ludzie powiedzą?

Wikingowie

Akcja serialu Wikingowie rozgrywa się w VIII wieku, kiedy to skandynawscy wojownicy wyruszali w dalekie żeglugi. Ich celem było wzbogacenie się i podbicie...

Wikingowie

JAG - Wojskowe Biuro... (S3)

Słynny serial sensacyjny produkcji amerykańskiej, wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia i kompozycję muzyczną. Pełen tajemnic i...

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Kobra - oddział... (S7)

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi...

Kobra - oddział specjalny

Napisała: Morderstwo (S10)

Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi...

Napisała: Morderstwo

Agenci NCIS (S2)

Serial „Agenci NCIS" śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service...

Agenci NCIS

Z Nation (S2)

W Z Nation 2 kontynuujemy swoją przygodę z grupą ocalałych po epidemii zombie ludzi. Ci, którzy przetrwali mają przed sobą piekielnie trudne zadanie do wykonania. Mack...

Z Nation